Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BONAVERBA-23-09-do-23-10-2017
Zerwę z dziecka łach ostatni Mnóstwo trutków przygotuję Choć obiadu dziś nie zeżrę Ale... ~ Mój nickSłabo płacą i nauczycieli będzie coraz mniej więcej w Warszawie ... ~ Avoxja bym chetnie ludzi gnebiacych zwierzeta odstrzelił ~ leonLudzie mają narąbane w łepetynach. Najchętniej zamknęliby się w supersterylnych, strzeżonych... ~ Kot_Aliki pomyslec ze 90% Polakow to wierzacy katolicy. Wiec dla kogo przykazanie Boze "-Nie zabijaj!!! ~ anaBurmistrz Ciołko i jego koleś Kempa swoją koleżankę zatrudnili. Może być że za rok już ona... ~ kartofliskoA ja mam kotka na działce.Codziennie jade 5 km aby go nakarmić.On już czeka na drodze.Zimą... ~ mmmmmmmmm8-12 koszeń w sezonie to jakiś biologiczny nonsens. Komu to służy, chyba tylko firmom... ~ KPWidzę, że problematyczny sąsiad to dość powszechna sprawa! Moja rodzina miała wielokrotnie... ~ Cassie99Dlaczego nie ma mojego komentarza? Czy kogoś obraziłam? ~ ursynowiankaLudziom, takim jak Pani Magda powinno się dziękować i nagradzać za ich poświęcenie i... ~ ursynowiankaKto wie, może zaraz się skrzykną i masa kretyniczna z całej wawy zacznie posuwać po tych... ~ Pełnynocnik_rowerowyNo coż - bydło ze wsi, kupiło mieszkanie i tera są "miastowi" więc dziki kotek jest bee. ~ zal.plTa decyzja obnaża intencje działań w zakresie polityki kulturalnej dzielnicy tego zarządu. Nie... ~ Żyrardówski malarzEch, to zawsze wygląda tak samo... Znajdą się ludzie co się boją kotów, wywalczą ich... ~ KubaWładze SMB Ursynów już nie pierwszy raz wykazują się totalną ignorancją. ~ kocurZupełnie, jak Anioł z Alternatywy 4. ~ KotekPatrząc przez pryzmat rowerzystów - po częsci są to pieniądze wyrzucone w błoto, bo drogi... ~ bea

Bajki w parku. Dziś trzeci plenerowy spektakl

› zapowiedzi 2 miesiące temu    13.08.2017
Bartłomiej Dąbal
komentarzy 0 ocen 6 / 100%
A A A
 fot. Kultureska

Zabawa w otoczeniu przyrody, czyli to co dzieci lubią najbardziej! Dziś przedostatni występ plenerowy dla najmłodszych mieszkańców Ursynowa. Spektakl „Z legendą przez Polskę” wystawi Federacja Grup Kreatywnych.

Spektakl odbędzie się w niedzielę o godz. 16:00 w kabackim Parku Moczydełko. Jest to jeden z czterech występów w ramach cyklu "Bajki w Parku", organizowanym przez dzielnicę Ursynów.

Artyści z Federacji Grup Kreatywnych przedstawią alternatywną opowieść o dobrym Smoku Wawelskim, który rusza w podróż przez Polskę, podczas której widzowie poznają polskie legendy. To ich drugi występ na Ursynowie. 16 lipca wprowadzili widzów w świat teatru - pokazali jak wyglądają kulisy oraz przedstawili rekwizyty.

Spektakle w ramach cyklu przedstawia także Teatr Kultureska. Dwa tygodnie wystąpiła na łące Olkówki, gdzie za tydzień zakończy się letni sezon przedstawień dla dzieci.

Aktorka Natalia Piekarz przekonuje, że na występach panuje bardzo dobra atmosfera. - Dzieci były przeszczęśliwe. Nauczyły się nowych tekstów oraz kroków tanecznych. W zabawach wzięło udział 100 osób - mówi.

Wstęp na wszystkie spektakle jest bezpłatny.

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!