Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-Bazarek-NaDolku-od-03-08-do-03-09-2017
Za tego rodzaju pomysły możemy podziękować projektodawcom BP. Projektują miejsca do... ~ BP... a toaleta dla biesiadników będzie także po chmurką ? Tylko się pytam. ~ FRACNiektorym to wszystko przeszkadza, albo czepiaja sie dla samego czepialstwa. Czegos dzielnica nie... ~ StasioJasioW Powsinie i nad Jeziorem Zgorzała trują powietrze i jeszcze tu chcą?! Dym z takich ognisk jest... ~ XCałe szczęście coś mnie tknęło, gdy młodzieniec z PU nagabywał mnie o dane na ulicy. Był... ~ Alina GrzegrzółkaFatalny pomysł. Menelstwo smród i brud będzie ~ UrsynCzy można liczyć Miastusiu na podobną troskę miasta o komunikację publiczną, na przykład... ~ DanielBiada temu, kto sprowadza na Ursynów dodatkowe spaliny. Spółka Kempa&Ciołko&Miastowski wyjedzie... ~ JoannaDenerwuje mnie to, że dzielnica Ursynów promuje w ten sposób samochodziarstwo trujące nas... ~ Barszcz SosnowskiegoOd kiedy Ursynowem rządzą PO-PUliści stan dróg to jakaś porażka ~ JeżdżącyNajgorszy zarząd dzielnicy w historii Ursynowa nie potrafi sobie poradzić z kałużami, będzie... ~ Janusz NowakowskiPanie burmistrzu a co z przebudową Stryjeńskich, Bartoka i Rosoła? Czy to już nieważne? ~ AsterixRządząca koalicja zje Ursynów na kolację ~ StefekMiastowski do dymisji ~ To nie żartWarto przypomnieć, że Onkobieg to inicjatywa która zagościła na Ursynowie jeszcze za... ~ Tak byłoczekac tylko aż burmistrz Kempa wielki miłośnik samochodów ulegnie i zapłaci z naszej kasy za... ~ Ważniak"związana planem remontów" ale na chodnik dla Orła to się znalazły pieniądze, co za... ~ debenekJak sie już zmieni władza i zamkniemy Rosola dla ruchu samochodowego to te parkingi nie będą... ~ na Ursynowie od 40 lat a nie od 10

Bajki w parku. Dziś trzeci plenerowy spektakl

› zapowiedzi 5 dni temu    13.08.2017
Bartłomiej Dąbal
komentarzy 0 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. Kultureska

Zabawa w otoczeniu przyrody, czyli to co dzieci lubią najbardziej! Dziś przedostatni występ plenerowy dla najmłodszych mieszkańców Ursynowa. Spektakl „Z legendą przez Polskę” wystawi Federacja Grup Kreatywnych.

Spektakl odbędzie się w niedzielę o godz. 16:00 w kabackim Parku Moczydełko. Jest to jeden z czterech występów w ramach cyklu "Bajki w Parku", organizowanym przez dzielnicę Ursynów.

Artyści z Federacji Grup Kreatywnych przedstawią alternatywną opowieść o dobrym Smoku Wawelskim, który rusza w podróż przez Polskę, podczas której widzowie poznają polskie legendy. To ich drugi występ na Ursynowie. 16 lipca wprowadzili widzów w świat teatru - pokazali jak wyglądają kulisy oraz przedstawili rekwizyty.

Spektakle w ramach cyklu przedstawia także Teatr Kultureska. Dwa tygodnie wystąpiła na łące Olkówki, gdzie za tydzień zakończy się letni sezon przedstawień dla dzieci.

Aktorka Natalia Piekarz przekonuje, że na występach panuje bardzo dobra atmosfera. - Dzieci były przeszczęśliwe. Nauczyły się nowych tekstów oraz kroków tanecznych. W zabawach wzięło udział 100 osób - mówi.

Wstęp na wszystkie spektakle jest bezpłatny.

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!