Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-ThePalmsX2-od-30-08-do-30-09-2017
A wiecie że w przypadku kradzieży roweru z klatki schodowej nie ostaniecie odszkodowania.... ~ SezonCiekawe kto (dzielnica Panie Burmistrzu?) teraz wybuduje zdewastowane przez budowę ulice... ~ SaRaPętla jest potrzebna. Nie wiem, jak można podjąc taką decyzję, żeby ją zlikwidować.... ~ BeataJestem zbulwesrowana tą informacją. Nie dbamy w Polsce o przestrzeń publiczną, o estetykę. W... ~ UlaDo ~~egona: jak ty te procenty policzyłeś ? Logiką : "moja chata z kraja"? ~ jesteś w mylnym błędzieTo, że ma raka nie ulega watpliwości, ale też nie ulega wątpliwości, że jest cwana i umie... ~ e tamPrzed chorobą nie była taka sympatyczna i otwarta na ludzi. Teraz, jak potrzebuje pomocy to nagle... ~ Ewa WBazarek ale w formie nowoczesnej i estetycznej. Jezeli znowu mają być obleśne budy i śmietnisko... ~ RafałKamil Orzeł rozpoczął kampanię wyborczą. ~ kkTo jest tak kuriozalne działanie. Ten facet poczytał trochę książek i bezrefleksyjnie klepie... ~ TeresaPowiem szczerze, że pomimo zainteresowania tematem nie miałam świadomości, że będzie zajęty... ~ GosiaJest Centrum Zdrowia dziecka, sa liczne szpitale dzieciece oraz przychodnie na Ursynowie wiec NIE... ~ LodaA może wystarczyłby jeden sklep a nie kilka...wspolczuje choroby ale ludzie są chorzy i w... ~ ZorroPrzy skrzyżowaniu z Rodowicza Anody z Dolinką Służewiecka proponują trakt pieszo- jezdny -... ~ JolaPani Joanno z całego serca życzę powrotu do zdrowia ~ wiemjakbardzoCiekawa obserwacja: na linii tunelu pod S2 kilka miesiecy temu musiała się zlikwidować myjnia... ~ Ciekawnik" gdybym chciała wzbudzać litość, robiłabym sobie zdjęcia bez włosów"- no przecież w apelu... ~ że jak?Kiedyś jak pracowałem w korporacji, to się nauczyłem, że najmniej ważnym elementem dla firmy... ~ Maciek

Burmistrz Ciołko dewastuje bibliotekę! FOTO

› bieżące 10 dni temu    12.09.2017
Marta Siesicka-Osiak
komentarzy 7 ocen 19 / 68%
A A A
4 zdjęćCiołko wyważa drzwiCiołko wyważa drzwi fot. MSO

Wczoraj w Ursynotece w trakcie spotkania z laureatami "Stypendiów Twórczych 2017" doszło do niecodziennego wydarzenia.

W słynnym Czerwoniaku stypendyści spotkali się, aby przedstawić swoje plany związane z funduszami otrzymanymi z budżetu miasta. Nagle, przed rozpoczęciem części oficjalnej, wśród gwarów rozmów, rozległo się coraz głośniejsze pukanie. Z początku ciężko było namierzyć źródło hałasu. Na twarzy zebranych widać było wyraźne zdziwienie. Wtedy okazało się, że jedna z pracownic biblioteki zatrzasnęła drzwi w toalecie

Zastępca burmistrza, Łukasz Ciołko, musiał wykazać się tym razem nie tylko znajomością sztuki, ale także siłą mięśni. Bez chwili wahania ruszył z pomocą. 

To właśnie jemu udało się ostatecznie wyważyć drzwi. Jak widać na zdjęciach oboje uczestnicy wydarzenia, byli bardzo zadowoleni z finału zdarzenia.

Burmistrz Ciołko dewastuje bibliotekę
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -

Burmistrz Ciołko w akcji

Komentarze (7)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ blik
8 dni temu 7
bułę napiął do kamer ale wpierw zdemontował klamkę zeby było po co napinać :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Norbi
9 dni temu ocena: 36%  6
Hehe :) Fajne, z dystansem. Pan Ciołko prawie marynarke rozdarł jak bułe napiął :)
odpowiedz oceń komentarz 4 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ abalityk
9 dni temu ocena: 100%  5
Serwilizm redakcji wobec władzy jest zatrważający!
odpowiedz oceń komentarz 10 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pepsi
9 dni temu ocena: 94%  4
Może do tego się lepiej nadaje - ma chłopak fach w ręku jak przestanie wreszcie być burmistrzem.
odpowiedz oceń komentarz 17 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ursynowianin
10 dni temu ocena: 33%  3
Banalny poziom relatywizmu sytuacji w ktorej p. Ciolko się wykazal pomoca... to super czlowiek, pomogl a tabloidy zrobiły byle sensacje... szkoda
odpowiedz oceń komentarz 4 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obserwator
10 dni temu ocena: 93%  2
Patrzcie ludziska bo to sensacja-rewelacja! Nasz dzielnicowy bohater taran wkroczył i uwolnił niewiastę w opałach. BRAWO!
odpowiedz oceń komentarz 13 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ -Monika
10 dni temu ocena: 89%  1
:) brawo! w końcu nastał ten dzień i haloursynow.pl zeszło do poziomu tabloidu :) skandaliczny tytuł zupełnie nie adekwatny do treści.... brawo brawo brawo... nowa Pani Redaktor z pudelka? :)
odpowiedz oceń komentarz 17 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji