Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-DaGrasso-od-01-10-2017-do-31-12-2017
A jeśli chodzi o opłaty to pobierał je za wszystko co się dało np.za badania krwi,wcześniej... ~ stokrota z KrasnowoliKoleś gra w Domu Sztuki już chyba 15 raz w ciągu ostatnich czterech lat. Czy Wydział Kultury... ~ Agentura - Urra BurraTo było piękne. ~ ObserwatorMój mąż bardzo go lubi.Jego utwory mają tyle pozytywnej energii. ~ BozenaTrzeba czcić minutą ciszy na Radzie wszystkich samobójców z Ursynowa bo to społeczeństwo nie... ~ AlOPostguziałowski układ ma się świetnie. Pan Kempa tylko posypał kupkę brokatem i robi to co... ~ sarmata"Burmistrz zapowiada, że zarządzenie zastępcze wojewody zostanie zaskarżone do sądu... ~ maniek@Damianoo tyle negatywnych komentarzy pod adresem tych szkodników, więc musieli uruchomić swoje... ~ alcybiadesChodzi o bezpieczeństwo kobiet czy wymienianie nazwisk i owacje na stojąco? ciszmy się z efektu,... ~ św. AugustynAlle ta przychodnia byla (Samsonowska) najlepsza przychodnia dopoki nie przejeli jej panstwo... ~ Stokrota Jedno drzewko na 3405 mieszkańców Ursynowa. Brawo Władze macie powód do dumy. ~ DumnyZTM jest w calosci utrzymywany z pieniedzy warszawiakow: z ich podatkow oraz z biletow. Podstawowym... ~ mmNa Ursynowie Północnym przy Koncertowej od niedawna funkcjonuje nowa przychodnia z kontraktem... ~ danaPiSowskie trolle przypominają postać Jolanty Brzeskiej zapominają tylko że kamienica przy... ~ sebakiedyś, za zgodą pracowników medycznych placówki, zostawiłam w przychodni ulotki na temat... ~ niktZamknąć jak najszybciej przychodnie i zmienic lokatorów. W tym rodzinnym biznesie i tak juz nikt... ~ Były pacjentAnkieta burmistrza i spółdzielni mieszkaniowych ma sens natomiast petycja w internecie już nie... ~ sebaMyślę, że jakaś prawda w tym wszystkim musi być, a przynajmniej część. ~ Nieznana

Burmistrz Ciołko dewastuje bibliotekę! FOTO

› bieżące 2 miesiące temu    12.09.2017
Marta Siesicka-Osiak
komentarzy 0 ocen 19 / 68%
A A A
4 zdjęćCiołko wyważa drzwiCiołko wyważa drzwi fot. MSO

Wczoraj w Ursynotece w trakcie spotkania z laureatami "Stypendiów Twórczych 2017" doszło do niecodziennego wydarzenia.

W słynnym Czerwoniaku stypendyści spotkali się, aby przedstawić swoje plany związane z funduszami otrzymanymi z budżetu miasta. Nagle, przed rozpoczęciem części oficjalnej, wśród gwarów rozmów, rozległo się coraz głośniejsze pukanie. Z początku ciężko było namierzyć źródło hałasu. Na twarzy zebranych widać było wyraźne zdziwienie. Wtedy okazało się, że jedna z pracownic biblioteki zatrzasnęła drzwi w toalecie

Zastępca burmistrza, Łukasz Ciołko, musiał wykazać się tym razem nie tylko znajomością sztuki, ale także siłą mięśni. Bez chwili wahania ruszył z pomocą. 

To właśnie jemu udało się ostatecznie wyważyć drzwi. Jak widać na zdjęciach oboje uczestnicy wydarzenia, byli bardzo zadowoleni z finału zdarzenia.

Burmistrz Ciołko dewastuje bibliotekę
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -

Burmistrz Ciołko w akcji

Komentarze (7)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ blik
2 miesiące temu 7
bułę napiął do kamer ale wpierw zdemontował klamkę zeby było po co napinać :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Norbi
2 miesiące temu ocena: 36%  6
Hehe :) Fajne, z dystansem. Pan Ciołko prawie marynarke rozdarł jak bułe napiął :)
odpowiedz oceń komentarz 4 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ abalityk
2 miesiące temu ocena: 100%  5
Serwilizm redakcji wobec władzy jest zatrważający!
odpowiedz oceń komentarz 10 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pepsi
2 miesiące temu ocena: 94%  4
Może do tego się lepiej nadaje - ma chłopak fach w ręku jak przestanie wreszcie być burmistrzem.
odpowiedz oceń komentarz 17 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ursynowianin
2 miesiące temu ocena: 33%  3
Banalny poziom relatywizmu sytuacji w ktorej p. Ciolko się wykazal pomoca... to super czlowiek, pomogl a tabloidy zrobiły byle sensacje... szkoda
odpowiedz oceń komentarz 4 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obserwator
2 miesiące temu ocena: 93%  2
Patrzcie ludziska bo to sensacja-rewelacja! Nasz dzielnicowy bohater taran wkroczył i uwolnił niewiastę w opałach. BRAWO!
odpowiedz oceń komentarz 13 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ -Monika
2 miesiące temu ocena: 89%  1
:) brawo! w końcu nastał ten dzień i haloursynow.pl zeszło do poziomu tabloidu :) skandaliczny tytuł zupełnie nie adekwatny do treści.... brawo brawo brawo... nowa Pani Redaktor z pudelka? :)
odpowiedz oceń komentarz 17 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji