Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
Rowerzysci to swiete krowy, drogi rowerowe maja a jezdza po chodnikach.... Na dereniowej to... ~ Lolanie ma co liczyć, widzę z okna. Czasami zdarza się jakiś odważny (w tym roku widziałam może... ~ JagaPrzypominam, że na Ursynowie wygrało PO to rządzi PO. W całej Polsce wygrał PIS to też i tam... ~ Paweł W-waJeżeli kupcy to prywatny podmiot, który sam powinien sobie znaleźć lokalizację, to może... ~ evaMieszkam na dereniowej i widze ze wiekszosc ludzi jezdzi po chodniku.... ~ Mieszkaniecżeby móc się do czegoś odnieść, to należy policzyć rowerzystów na al. KEN inaczej liczenie... ~ ppJa bym policzył rowerzystów w grudniu lub w styczniowy śnieżny poranek. ~ onJak to się rozkręci to w kolejnym rzucie zaczną liczyć niepełnosprawnych na podjazdach dla... ~ sRozbudowie stołówki, przepraszam za pomyłkę. ~ mamamW ramach poprawy sytuacji Dolina jest obecnie na potęgę zabudowywana, gdzie się tylko da. A... ~ JanJa się pytam, dlaczego tylu nauczycieli odeszło w ostatnim roku z 16? Ktoś wie? Niedobra zmiana? ~ lolonastępna POarystokratka za naszą kasę po mordzie widać kto to jest ~ jjNa spotkaniu była mowa o rozbudowie świetlicy i naprawie boiska. Nie o "problemach" lecz... ~ mamamJaką pensję dostała? ~ kkkLudzie, zróbcie bazarek pod domem Karczewskiego z kilkoma toitoiami najlepiej i parkingiem, na... ~ mieszkaniecWyświecone i dobrze wykarmione pasożyty na naszej społecznej krwi....brawo...hahhahaa ~ rasputinek66Domy kultury to komunistyczny wynalazek zamiast budować nowe lepiej wyburzyć stare a kasę... ~ realistaPowodzenia i wytrwałości Pan ie Tomaszu! ~ MEL. z Kabat

"Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?" Duet Tym-Bareja na Kopie Cwila

› bieżące 2 miesiące temu    11.08.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 2 ocen 8 / 75%
A A A
 fot. kadr z filmu

Jedno ze sztandarowych osiągnięć duetu Stanisławów - Barei i Tyma. Przezabawna intryga, zwroty akcji i gwiazdy polskiej komedii na ekranie. Już dziś Ursynowskie Lato Filmowe zaprasza na projekcję kultowego "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?". Start tradycyjnie - Kopa Cwila o godz. 21:15.

"Nie ma róży bez ognia", "Miś" czy właśnie "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?" - współpraca Barei i Tyma zaowocowała komediami, które do dziś bawią Polaków. Inteligentne, sytuacyjne, często kpiarskie i zaczepne. 

- Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno - mówił jeden z robotników z dzisiejszego filmu. Pamiętacie te fantastyczne dialogi?

"Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?" to przedostatni film, jaki wspólnie stworzył duet - później był już tylko "Miś". W czasie projekcji zauważymy budujący się Ursynów. Jedna ze scen rozgrywa się na tle powstającej wówczas Kopy Cwila. Filmowy fotograf, Roman Ferde, rewelacyjnie zagrany przez Bronisława Pawlika, mieszkał z kolei na pobliskim Służewiu. 

Film opowiada zabawną historię miłości i zazdrości. Główny bohater wdaje się w romans podczas zagranicznej delegacji. Kochanka, która okazuje się być córką ważnego dygnitarza, zachodzi w ciążę. Bohater postanawia więc rozwieść się z żoną, ale tutaj zaczynają się schody, czyli zabawa i intryga.

Dzisiejszy seans rozpocznie się o godz. 21:15 na północnym zboczu Kopy Cwila. Kino plenerowe wyposażono w leżaki, jednak ich ilość jest ograniczona. Warto zabrać koc. Pamiętajmy też, że dziś mamy ostatnią okazję na plenerowy seans z psem.

Kolejne seanse Ursynowskiego Lata Filmowego:

  • 18 sierpnia, godz. 21:15 - "Rozmowy kontrolowane"
  • 25 sierpnia, godz. 21:15 - "Brunet wieczorową porą"
+ 6 głosów: 8 (75%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ obserwator
2 miesiące temu 2
Szkoda, że nie jestem w Warszawie.Uwielbiam duży ekran.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obserwator
2 miesiące temu 1
Szkoda, że nie jestem w Warszawie.Uwielbiam duży ekran.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji