Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-Bazarek-NaDolku-od-03-08-do-03-09-2017
Za tego rodzaju pomysły możemy podziękować projektodawcom BP. Projektują miejsca do... ~ BP... a toaleta dla biesiadników będzie także po chmurką ? Tylko się pytam. ~ FRACNiektorym to wszystko przeszkadza, albo czepiaja sie dla samego czepialstwa. Czegos dzielnica nie... ~ StasioJasioW Powsinie i nad Jeziorem Zgorzała trują powietrze i jeszcze tu chcą?! Dym z takich ognisk jest... ~ XCałe szczęście coś mnie tknęło, gdy młodzieniec z PU nagabywał mnie o dane na ulicy. Był... ~ Alina GrzegrzółkaFatalny pomysł. Menelstwo smród i brud będzie ~ UrsynCzy można liczyć Miastusiu na podobną troskę miasta o komunikację publiczną, na przykład... ~ DanielBiada temu, kto sprowadza na Ursynów dodatkowe spaliny. Spółka Kempa&Ciołko&Miastowski wyjedzie... ~ JoannaDenerwuje mnie to, że dzielnica Ursynów promuje w ten sposób samochodziarstwo trujące nas... ~ Barszcz SosnowskiegoOd kiedy Ursynowem rządzą PO-PUliści stan dróg to jakaś porażka ~ JeżdżącyNajgorszy zarząd dzielnicy w historii Ursynowa nie potrafi sobie poradzić z kałużami, będzie... ~ Janusz NowakowskiPanie burmistrzu a co z przebudową Stryjeńskich, Bartoka i Rosoła? Czy to już nieważne? ~ AsterixRządząca koalicja zje Ursynów na kolację ~ StefekMiastowski do dymisji ~ To nie żartWarto przypomnieć, że Onkobieg to inicjatywa która zagościła na Ursynowie jeszcze za... ~ Tak byłoczekac tylko aż burmistrz Kempa wielki miłośnik samochodów ulegnie i zapłaci z naszej kasy za... ~ Ważniak"związana planem remontów" ale na chodnik dla Orła to się znalazły pieniądze, co za... ~ debenekJak sie już zmieni władza i zamkniemy Rosola dla ruchu samochodowego to te parkingi nie będą... ~ na Ursynowie od 40 lat a nie od 10

"Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?" Duet Tym-Bareja na Kopie Cwila

› bieżące 7 dni temu    11.08.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 2 ocen 7 / 71%
A A A
 fot. kadr z filmu

Jedno ze sztandarowych osiągnięć duetu Stanisławów - Barei i Tyma. Przezabawna intryga, zwroty akcji i gwiazdy polskiej komedii na ekranie. Już dziś Ursynowskie Lato Filmowe zaprasza na projekcję kultowego "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?". Start tradycyjnie - Kopa Cwila o godz. 21:15.

"Nie ma róży bez ognia", "Miś" czy właśnie "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?" - współpraca Barei i Tyma zaowocowała komediami, które do dziś bawią Polaków. Inteligentne, sytuacyjne, często kpiarskie i zaczepne. 

- Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno - mówił jeden z robotników z dzisiejszego filmu. Pamiętacie te fantastyczne dialogi?

"Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?" to przedostatni film, jaki wspólnie stworzył duet - później był już tylko "Miś". W czasie projekcji zauważymy budujący się Ursynów. Jedna ze scen rozgrywa się na tle powstającej wówczas Kopy Cwila. Filmowy fotograf, Roman Ferde, rewelacyjnie zagrany przez Bronisława Pawlika, mieszkał z kolei na pobliskim Służewiu. 

Film opowiada zabawną historię miłości i zazdrości. Główny bohater wdaje się w romans podczas zagranicznej delegacji. Kochanka, która okazuje się być córką ważnego dygnitarza, zachodzi w ciążę. Bohater postanawia więc rozwieść się z żoną, ale tutaj zaczynają się schody, czyli zabawa i intryga.

Dzisiejszy seans rozpocznie się o godz. 21:15 na północnym zboczu Kopy Cwila. Kino plenerowe wyposażono w leżaki, jednak ich ilość jest ograniczona. Warto zabrać koc. Pamiętajmy też, że dziś mamy ostatnią okazję na plenerowy seans z psem.

Kolejne seanse Ursynowskiego Lata Filmowego:

  • 18 sierpnia, godz. 21:15 - "Rozmowy kontrolowane"
  • 25 sierpnia, godz. 21:15 - "Brunet wieczorową porą"
+ 5 głosów: 7 (71%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ obserwator
7 dni temu 2
Szkoda, że nie jestem w Warszawie.Uwielbiam duży ekran.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obserwator
7 dni temu 1
Szkoda, że nie jestem w Warszawie.Uwielbiam duży ekran.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji