Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(4)-od-21-09-do-07-11-2017
A wiecie że w przypadku kradzieży roweru z klatki schodowej nie ostaniecie odszkodowania.... ~ SezonCiekawe kto (dzielnica Panie Burmistrzu?) teraz wybuduje zdewastowane przez budowę ulice... ~ SaRaPętla jest potrzebna. Nie wiem, jak można podjąc taką decyzję, żeby ją zlikwidować.... ~ BeataJestem zbulwesrowana tą informacją. Nie dbamy w Polsce o przestrzeń publiczną, o estetykę. W... ~ UlaDo ~~egona: jak ty te procenty policzyłeś ? Logiką : "moja chata z kraja"? ~ jesteś w mylnym błędzieTo, że ma raka nie ulega watpliwości, ale też nie ulega wątpliwości, że jest cwana i umie... ~ e tamPrzed chorobą nie była taka sympatyczna i otwarta na ludzi. Teraz, jak potrzebuje pomocy to nagle... ~ Ewa WBazarek ale w formie nowoczesnej i estetycznej. Jezeli znowu mają być obleśne budy i śmietnisko... ~ RafałKamil Orzeł rozpoczął kampanię wyborczą. ~ kkTo jest tak kuriozalne działanie. Ten facet poczytał trochę książek i bezrefleksyjnie klepie... ~ TeresaPowiem szczerze, że pomimo zainteresowania tematem nie miałam świadomości, że będzie zajęty... ~ GosiaJest Centrum Zdrowia dziecka, sa liczne szpitale dzieciece oraz przychodnie na Ursynowie wiec NIE... ~ LodaA może wystarczyłby jeden sklep a nie kilka...wspolczuje choroby ale ludzie są chorzy i w... ~ ZorroPrzy skrzyżowaniu z Rodowicza Anody z Dolinką Służewiecka proponują trakt pieszo- jezdny -... ~ JolaPani Joanno z całego serca życzę powrotu do zdrowia ~ wiemjakbardzoCiekawa obserwacja: na linii tunelu pod S2 kilka miesiecy temu musiała się zlikwidować myjnia... ~ Ciekawnik" gdybym chciała wzbudzać litość, robiłabym sobie zdjęcia bez włosów"- no przecież w apelu... ~ że jak?Kiedyś jak pracowałem w korporacji, to się nauczyłem, że najmniej ważnym elementem dla firmy... ~ Maciek

Do lasu marsz! Piknik edukacyjny W DECHĘ!

› bieżące 9 dni temu    13.09.2017
Marta Siesicka-Osiak
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. CEPL

Dla małych i dużych miłośników przyrody, moc atrakcji w Lesie Kabackim już w najbliższą sobotę od godziny 11:00. Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej zaprasza na piknik "W dechę!".

CEPL z racji swojego wyjątkowego położenia ma możliwość organizacji częstych spotkań plenerowych. W tym roku mogliśmy już bawić się tutaj z okazji Dnia Dziecka, wziąć udział we wspólnym gotowaniu i poznawać zwyczaje dzikich zwierząt. Nie zabrakło też nocnych wycieczek i licznych warsztatów.

Teraz przyszedł czas na poznanie najbardziej oczywistego elementu lasu – drewna. Podczas pikniku będzie można spotkać się m.in. z ekspertami z Wydziału Technologii Drewna i dowiedzieć się ile drewna jest w lesie i jakie owady żyją w drewnie.

Wszyscy amatorzy zbierania grzybów będą mogli poszerzyć swoją wiedzę podczas wykładu o grzybach jadalnych i trujących, a także o tych rozkładających drewno.

Dla zwiedzających zostaną ponownie otwarte drzwi do zabytkowej drewnianej leśniczówki w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. To miejsce trzeba zobaczyć! Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci. Malując buźki, będą mogły wcielić się w postaci leśnych zwierząt, a także skorzystać z warsztatów plastycznych – oczywiście w drewnie.

Zaklinamy pogodę i do zobaczenia!

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ja
9 dni temu 1
Oooo dobrze wiedzieć
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji