Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(8)-od-08-11-2017-do-07-02-2018
A jeśli chodzi o opłaty to pobierał je za wszystko co się dało np.za badania krwi,wcześniej... ~ stokrota z KrasnowoliKoleś gra w Domu Sztuki już chyba 15 raz w ciągu ostatnich czterech lat. Czy Wydział Kultury... ~ Agentura - Urra BurraTo było piękne. ~ ObserwatorMój mąż bardzo go lubi.Jego utwory mają tyle pozytywnej energii. ~ BozenaTrzeba czcić minutą ciszy na Radzie wszystkich samobójców z Ursynowa bo to społeczeństwo nie... ~ AlOPostguziałowski układ ma się świetnie. Pan Kempa tylko posypał kupkę brokatem i robi to co... ~ sarmata"Burmistrz zapowiada, że zarządzenie zastępcze wojewody zostanie zaskarżone do sądu... ~ maniek@Damianoo tyle negatywnych komentarzy pod adresem tych szkodników, więc musieli uruchomić swoje... ~ alcybiadesChodzi o bezpieczeństwo kobiet czy wymienianie nazwisk i owacje na stojąco? ciszmy się z efektu,... ~ św. AugustynAlle ta przychodnia byla (Samsonowska) najlepsza przychodnia dopoki nie przejeli jej panstwo... ~ Stokrota Jedno drzewko na 3405 mieszkańców Ursynowa. Brawo Władze macie powód do dumy. ~ DumnyZTM jest w calosci utrzymywany z pieniedzy warszawiakow: z ich podatkow oraz z biletow. Podstawowym... ~ mmNa Ursynowie Północnym przy Koncertowej od niedawna funkcjonuje nowa przychodnia z kontraktem... ~ danaPiSowskie trolle przypominają postać Jolanty Brzeskiej zapominają tylko że kamienica przy... ~ sebakiedyś, za zgodą pracowników medycznych placówki, zostawiłam w przychodni ulotki na temat... ~ niktZamknąć jak najszybciej przychodnie i zmienic lokatorów. W tym rodzinnym biznesie i tak juz nikt... ~ Były pacjentAnkieta burmistrza i spółdzielni mieszkaniowych ma sens natomiast petycja w internecie już nie... ~ sebaMyślę, że jakaś prawda w tym wszystkim musi być, a przynajmniej część. ~ Nieznana

Dołącz do "Szlachetnej Paczki" na Ursynowie

› bieżące 2 miesiące temu    14.09.2017
Bartłomiej Dąbal
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Szlachetna Paczka

Wolontariusze Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości rozpoczęli odliczanie. Finał festiwalu dobroczynności już za 100 dni.

Szlachetna Paczka gra już od siedemnastu lat. Wszystko zaczęło się w 2000 r., kiedy z inicjatywy ks. Jacka Stryczka paczki dostało 30 ubogich rodzin. Później było już tylko lepiej, w akcję zaangażowała się cała Polska i nie tylko. W ubiegłym roku pomoc doszła do prawie 19 tys. mieszkańców, paczki przesyłali ludzie z całego świata.

Stowarzyszenie Wiosna przygotowuje się już do kolejnego finału. W studniówkę imprezy na ulice wielu miast, w tym Warszawy, tłumy wolontariuszy wylęgły na ulice. Na Rynku Starego Miasta przekonywali, że warto pomagać.

Wolontariat ma sens

- To niesamowite, ile może dać wolontariat. Uczysz się rzeczy, których w życiu nie spodziewałam się doświadczyć w takim projekcie. Dowiadujemy się jak rozmawiać z drugim człowiekiem i dowiedzieć się jak mu pomóc - mówi wolontariuszka Karolina.

– Do pomagania i wolontariatu podchodzimy kompleksowo. Bo wolontariat w Paczce i Akademii nie jest poświęcaniem się, tylko jest rozwijaniem siebie, zdobywaniem nowych kompetencji, w tym biznesowych – podkreśla inicjator akcji ks. Stryczek.

Pomagać będą także uczniowie ursynowskich szkół. Mogą dołączać do zespołów, koordynowanych przez nauczycieli, i wspierać wybrane rodziny.

Wolontariuszem może jednak zostać każdy kto ukończył 18 lat. Szlachetna Paczka szuka także liderów regionów. Wszyscy mogą zgłaszać się do 30 września. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej - superw.pl - odbyć krótką rozmowę, podpisać umowę i już można pomagać.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!