Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A jeśli chodzi o opłaty to pobierał je za wszystko co się dało np.za badania krwi,wcześniej... ~ stokrota z KrasnowoliKoleś gra w Domu Sztuki już chyba 15 raz w ciągu ostatnich czterech lat. Czy Wydział Kultury... ~ Agentura - Urra BurraTo było piękne. ~ ObserwatorMój mąż bardzo go lubi.Jego utwory mają tyle pozytywnej energii. ~ BozenaTrzeba czcić minutą ciszy na Radzie wszystkich samobójców z Ursynowa bo to społeczeństwo nie... ~ AlOPostguziałowski układ ma się świetnie. Pan Kempa tylko posypał kupkę brokatem i robi to co... ~ sarmata"Burmistrz zapowiada, że zarządzenie zastępcze wojewody zostanie zaskarżone do sądu... ~ maniek@Damianoo tyle negatywnych komentarzy pod adresem tych szkodników, więc musieli uruchomić swoje... ~ alcybiadesChodzi o bezpieczeństwo kobiet czy wymienianie nazwisk i owacje na stojąco? ciszmy się z efektu,... ~ św. AugustynAlle ta przychodnia byla (Samsonowska) najlepsza przychodnia dopoki nie przejeli jej panstwo... ~ Stokrota Jedno drzewko na 3405 mieszkańców Ursynowa. Brawo Władze macie powód do dumy. ~ DumnyZTM jest w calosci utrzymywany z pieniedzy warszawiakow: z ich podatkow oraz z biletow. Podstawowym... ~ mmNa Ursynowie Północnym przy Koncertowej od niedawna funkcjonuje nowa przychodnia z kontraktem... ~ danaPiSowskie trolle przypominają postać Jolanty Brzeskiej zapominają tylko że kamienica przy... ~ sebakiedyś, za zgodą pracowników medycznych placówki, zostawiłam w przychodni ulotki na temat... ~ niktZamknąć jak najszybciej przychodnie i zmienic lokatorów. W tym rodzinnym biznesie i tak juz nikt... ~ Były pacjentAnkieta burmistrza i spółdzielni mieszkaniowych ma sens natomiast petycja w internecie już nie... ~ sebaMyślę, że jakaś prawda w tym wszystkim musi być, a przynajmniej część. ~ Nieznana

Dziś potańcówka przy Kajakowej. We wrześniu będą jeszcze dwie imprezy!

› bieżące 2 miesiące temu    9.09.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. SK

Ursynów bawi się dziś na kolejnej plenerowej potańcówce. Od 17:00 parkiet będzie do dyspozycji mieszkańców w nietypowym miejscu - na parkingu obok nowego domu kultury na Kajakowej.

Ursynowskie potańcówki to prawdziwy hit lata. Kilkaset osób na parkiecie, wspólna nauka tańca i największe przeboje w głośnikach. Imprezy doskonale integrują sąsiadów. Ci, którzy nie mają ochoty na aktywną formę zabawy,  mogą skorzystać z oferty gastronomicznej.

Już dziś kolejna i nie ostatnia okazja na wspólne szaleństwo na parkiecie. Potańcówka odbędzie się przy ul. Kajakowej 10 - tuż obok nowego Dzielnicowego Ośrodka Kultury. Na gości czekają niespodzianki specjalne, konkursy i szlagiery taneczne. Parkiet otwiera się już o godz. 17:00. Zabawa potrwa co najmniej do godz. 21:30.

Potańcówki organizowane są przez urząd dzielnicy z okazji 40-lecia Ursynowa. Dzisiejsza jest już siódmą - wszystkie odbyły się w różnych lokalizacjach. Już za tydzień 16 września o 17:00 powtórka potańcówki przy fonatannie w parku Jana Pawła II a ostatnia impreza odbędzie się nad Jeziorem Zgorzała, 23 września.

Patronem medialnym potańcówek jest portal Haloursynow.pl

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ elo
2 miesiące temu ocena: 100%  1
Oby nie zabrakło deszczu.
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji