Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-ORANGE-od-01-09-do-30-09-2017
A wiecie że w przypadku kradzieży roweru z klatki schodowej nie ostaniecie odszkodowania.... ~ SezonCiekawe kto (dzielnica Panie Burmistrzu?) teraz wybuduje zdewastowane przez budowę ulice... ~ SaRaPętla jest potrzebna. Nie wiem, jak można podjąc taką decyzję, żeby ją zlikwidować.... ~ BeataJestem zbulwesrowana tą informacją. Nie dbamy w Polsce o przestrzeń publiczną, o estetykę. W... ~ UlaDo ~~egona: jak ty te procenty policzyłeś ? Logiką : "moja chata z kraja"? ~ jesteś w mylnym błędzieTo, że ma raka nie ulega watpliwości, ale też nie ulega wątpliwości, że jest cwana i umie... ~ e tamPrzed chorobą nie była taka sympatyczna i otwarta na ludzi. Teraz, jak potrzebuje pomocy to nagle... ~ Ewa WBazarek ale w formie nowoczesnej i estetycznej. Jezeli znowu mają być obleśne budy i śmietnisko... ~ RafałKamil Orzeł rozpoczął kampanię wyborczą. ~ kkTo jest tak kuriozalne działanie. Ten facet poczytał trochę książek i bezrefleksyjnie klepie... ~ TeresaPowiem szczerze, że pomimo zainteresowania tematem nie miałam świadomości, że będzie zajęty... ~ GosiaJest Centrum Zdrowia dziecka, sa liczne szpitale dzieciece oraz przychodnie na Ursynowie wiec NIE... ~ LodaA może wystarczyłby jeden sklep a nie kilka...wspolczuje choroby ale ludzie są chorzy i w... ~ ZorroPrzy skrzyżowaniu z Rodowicza Anody z Dolinką Służewiecka proponują trakt pieszo- jezdny -... ~ JolaPani Joanno z całego serca życzę powrotu do zdrowia ~ wiemjakbardzoCiekawa obserwacja: na linii tunelu pod S2 kilka miesiecy temu musiała się zlikwidować myjnia... ~ Ciekawnik" gdybym chciała wzbudzać litość, robiłabym sobie zdjęcia bez włosów"- no przecież w apelu... ~ że jak?Kiedyś jak pracowałem w korporacji, to się nauczyłem, że najmniej ważnym elementem dla firmy... ~ Maciek

Dziś potańcówka przy Kajakowej. We wrześniu będą jeszcze dwie imprezy!

› bieżące 13 dni temu    9.09.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 1 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. SK

Ursynów bawi się dziś na kolejnej plenerowej potańcówce. Od 17:00 parkiet będzie do dyspozycji mieszkańców w nietypowym miejscu - na parkingu obok nowego domu kultury na Kajakowej.

Ursynowskie potańcówki to prawdziwy hit lata. Kilkaset osób na parkiecie, wspólna nauka tańca i największe przeboje w głośnikach. Imprezy doskonale integrują sąsiadów. Ci, którzy nie mają ochoty na aktywną formę zabawy,  mogą skorzystać z oferty gastronomicznej.

Już dziś kolejna i nie ostatnia okazja na wspólne szaleństwo na parkiecie. Potańcówka odbędzie się przy ul. Kajakowej 10 - tuż obok nowego Dzielnicowego Ośrodka Kultury. Na gości czekają niespodzianki specjalne, konkursy i szlagiery taneczne. Parkiet otwiera się już o godz. 17:00. Zabawa potrwa co najmniej do godz. 21:30.

Potańcówki organizowane są przez urząd dzielnicy z okazji 40-lecia Ursynowa. Dzisiejsza jest już siódmą - wszystkie odbyły się w różnych lokalizacjach. Już za tydzień 16 września o 17:00 powtórka potańcówki przy fonatannie w parku Jana Pawła II a ostatnia impreza odbędzie się nad Jeziorem Zgorzała, 23 września.

Patronem medialnym potańcówek jest portal Haloursynow.pl

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ elo
13 dni temu ocena: 100%  1
Oby nie zabrakło deszczu.
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji