Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-Fort-Slużew-Para-od-16-08-do-31-08-2017
Za tego rodzaju pomysły możemy podziękować projektodawcom BP. Projektują miejsca do... ~ BP... a toaleta dla biesiadników będzie także po chmurką ? Tylko się pytam. ~ FRACNiektorym to wszystko przeszkadza, albo czepiaja sie dla samego czepialstwa. Czegos dzielnica nie... ~ StasioJasioW Powsinie i nad Jeziorem Zgorzała trują powietrze i jeszcze tu chcą?! Dym z takich ognisk jest... ~ XCałe szczęście coś mnie tknęło, gdy młodzieniec z PU nagabywał mnie o dane na ulicy. Był... ~ Alina GrzegrzółkaFatalny pomysł. Menelstwo smród i brud będzie ~ UrsynCzy można liczyć Miastusiu na podobną troskę miasta o komunikację publiczną, na przykład... ~ DanielBiada temu, kto sprowadza na Ursynów dodatkowe spaliny. Spółka Kempa&Ciołko&Miastowski wyjedzie... ~ JoannaDenerwuje mnie to, że dzielnica Ursynów promuje w ten sposób samochodziarstwo trujące nas... ~ Barszcz SosnowskiegoOd kiedy Ursynowem rządzą PO-PUliści stan dróg to jakaś porażka ~ JeżdżącyNajgorszy zarząd dzielnicy w historii Ursynowa nie potrafi sobie poradzić z kałużami, będzie... ~ Janusz NowakowskiPanie burmistrzu a co z przebudową Stryjeńskich, Bartoka i Rosoła? Czy to już nieważne? ~ AsterixRządząca koalicja zje Ursynów na kolację ~ StefekMiastowski do dymisji ~ To nie żartWarto przypomnieć, że Onkobieg to inicjatywa która zagościła na Ursynowie jeszcze za... ~ Tak byłoczekac tylko aż burmistrz Kempa wielki miłośnik samochodów ulegnie i zapłaci z naszej kasy za... ~ Ważniak"związana planem remontów" ale na chodnik dla Orła to się znalazły pieniądze, co za... ~ debenekJak sie już zmieni władza i zamkniemy Rosola dla ruchu samochodowego to te parkingi nie będą... ~ na Ursynowie od 40 lat a nie od 10

Hip-Hop Fest po raz drugi na Ursynowie! Jak bawiła się stolica rapu? FOTO

› video 9 miesięcy temu    14.11.2016
Artur Łokietek
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
14 zdjęć fot. AŁ

O.S.T.R. i Pezet rozgrzali ursynowską publiczność do czerwoności! Arena Ursynów stała się wczoraj stolicą polskiego hip hopu.

II Ursynów Hip-Hop Fest przyciągnął tłumy. W Arenie Ursynów bawiło się ponad 1.200 osób. To pokazuje, że nasza dzielnica wciąż może tytułować się stolicą hip-hopu. To tu rodziły się w latach 90. XX wieku pierwsze zespoły a raperzy ćwiczyli swoje rymy. Przed publicznością wystąpił jeden z "weteranów" gatunku - Pezet.

Nie wiem, czy wszyscy to wiedzą, ale sam jestem z Ursynowa i tu mieszkam. Teraz zagramy numer jeszcze z płyty PZU (Paweł z Ursynowa - dop. red.), który nie wszyscy mogą kojarzyć, ma już ponad 15 lat - mówił na scenie, na której zagrał ze swoim bratem - Małolatem. Przypomniał swoje stare kawałki, a Małolat przedstawił własne kompozycje.

VIDEO: Ursynów Hip-Hop Fest 2016

Dla Pezeta był to jeden z pierwszych występów na scenie po prawie trzech latach przerwy. Jednak choroba artysty dała o sobie znać - publiczność zamarła, gdy prowadzący imprezę poinformował, że Pezet źle się czuje i musiał sobie zrobić przerwę. Wypełniono ją pokazem breakdance'u przy udziale... dwóch osób z publiczności. Nie zabrakło też przewidzianego w programie profesjonalnego pokazu grupy Fly High BreakDance School z muzyką DJ Erha.

Pezet ku zaskoczeniu wszystkich powrócił na sam koniec imprezy przypominając "Ukryty w mieście krzyk" z 2002 roku, jeden z pierwszych jego znanych utworów. Na scenie królował też O.S.T.R., który występował już w ubiegłym roku na pierwszej edycji festiwalu. Jak zwykle spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Ostry nie był dłużny.

- Dobrze czuję się na Ursynowie. Jestem z Łodzi, i tam też hip-hop rodził się na blokowisku na Bałutach. Dzięki Pezeteowi za to, że mogłem poznać Ursynów - mówił wykonawca.

Na koncercie świetnie bawiła się nie tylko młodzież. Byli też starsi fani hip-hopu z Ursynowa, którzy przyszli na festiwal ze swoimi dziećmi.

- Wiem, że niektóre piosenki nie są przeznaczone dla małych dzieci. Ja jednak - mimo, że nie wyglądam - rapu słuchałam od zawsze. Jak więc mogę nie pójść na taką imprezę? - mówi Aniela, która na koncercie pojawiła się ze swoim 12-letnim synem.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z URSYNÓW HIP-HOP FEST 2016

Hip-Hop Fest po raz drugi na Ursynowie! Jak bawiła się stolica rapu? FOTO
fot. REDAKCJA
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kwejk
9 miesięcy temu ocena: 0%  1
Promowanie chamstwa, postaw antyspołecznych, narkomani jest w mojej skromnej opini szkodliwe i złe. A fakt, że płacą za to porządni ludzie, pracujący, wychowujący dzieci w naszej dzielnicy jest zatrważający.
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji