Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-FortSluzew-DniOtwarte-15-11-2017do19-11-2017
A jeśli chodzi o opłaty to pobierał je za wszystko co się dało np.za badania krwi,wcześniej... ~ stokrota z KrasnowoliKoleś gra w Domu Sztuki już chyba 15 raz w ciągu ostatnich czterech lat. Czy Wydział Kultury... ~ Agentura - Urra BurraTo było piękne. ~ ObserwatorMój mąż bardzo go lubi.Jego utwory mają tyle pozytywnej energii. ~ BozenaTrzeba czcić minutą ciszy na Radzie wszystkich samobójców z Ursynowa bo to społeczeństwo nie... ~ AlOPostguziałowski układ ma się świetnie. Pan Kempa tylko posypał kupkę brokatem i robi to co... ~ sarmata"Burmistrz zapowiada, że zarządzenie zastępcze wojewody zostanie zaskarżone do sądu... ~ maniek@Damianoo tyle negatywnych komentarzy pod adresem tych szkodników, więc musieli uruchomić swoje... ~ alcybiadesChodzi o bezpieczeństwo kobiet czy wymienianie nazwisk i owacje na stojąco? ciszmy się z efektu,... ~ św. AugustynAlle ta przychodnia byla (Samsonowska) najlepsza przychodnia dopoki nie przejeli jej panstwo... ~ Stokrota Jedno drzewko na 3405 mieszkańców Ursynowa. Brawo Władze macie powód do dumy. ~ DumnyZTM jest w calosci utrzymywany z pieniedzy warszawiakow: z ich podatkow oraz z biletow. Podstawowym... ~ mmNa Ursynowie Północnym przy Koncertowej od niedawna funkcjonuje nowa przychodnia z kontraktem... ~ danaPiSowskie trolle przypominają postać Jolanty Brzeskiej zapominają tylko że kamienica przy... ~ sebakiedyś, za zgodą pracowników medycznych placówki, zostawiłam w przychodni ulotki na temat... ~ niktZamknąć jak najszybciej przychodnie i zmienic lokatorów. W tym rodzinnym biznesie i tak juz nikt... ~ Były pacjentAnkieta burmistrza i spółdzielni mieszkaniowych ma sens natomiast petycja w internecie już nie... ~ sebaMyślę, że jakaś prawda w tym wszystkim musi być, a przynajmniej część. ~ Nieznana

Jak zapewnić bezpieczeństwo domu podczas wyjazdu

› budownictwo mieszkaniowe 4 miesiące temu    1.07.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. mat. promocyjne

Oto kilka rzeczy, o których trzeba pamiętać wybierając się na wakacje, aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu domowi.

1. Sprawdź swoje ubezpieczenie domowe

Upewnij się, że posiadasz potrzebne ubezpieczenie i jest ono aktualne, gdy jesteś nieobecny. Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia Twojej posiadłości wydaje się być rzeczą oczywistą. Warto jednak upewnić się czy istnieją jakieś wyjątki w Twojej umowie z ubezpieczycielem, które mogłyby spowodować utratę ważności, jeśli na przykład jesteś z dala od domu przez daną liczbę dni? Co jeśli pozwolisz, aby osoba trzecia zamieszkiwała w Twoim domu, aby opiekować się zwierzętami? Powiadomić ubezpieczyciela??

2. Pozostaw dom tak, aby sprawiał wrażenie zamieszkanego cały czas.

Skoś trawnik przed wyjazdem tak, by nie przypominał wyglądem dzikiej łąki po Twoim powrocie.

Zostaw zasłony i żaluzje otwarte - nic tak bardzo  nie wskazuje na to, że dom jest pusty, jak zasłony zaciągnięte w ciągu dnia.

Poproś swojego sąsiada o podlewanie roślin doniczkowych. To nie tylko utrzyma je w dobrej kondycji, ale i da wyraźny sygnał, że dom nie jest pozostawiony bez opieki.

3. Trzymaj swoje kosztowności w bezpiecznym miejscu

Trzymaj kosztowności w odpowiedniej skrytce i nie zostawiaj ich tam, gdzie można je zobaczyć przez okno.

Jeśli masz zamiar ukryć kosztowności w domu, unikaj miejsc, takich jak szuflada na skarpetki, puszka po kawie w kuchni - włamywacze są sprytni i znają tą sztuczkę - w zamrażarce, chyba że jesteś gotowy owinąć wszystko w wszystko folią, aby twoja biżuteria nie różniła się od innych produktów.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby nie zostawiać w domu niczego cennego, ale jeśli nie masz takiej możliwości, najlepszym rozwiązaniem jest rozmieszczenie kosztowności w kilku miejscach, które są trudno dostępne, a także zostawić mniejszy plik pieniędzy i niedrogich rzeczy w bardziej oczywistym miejscu.

Biorąc pod uwagę, że większość włamywaczy chce się jak najszybciej włamać, upolować łup i szybko opuścić dom, pozostawienie na widoku czegoś wystarczająco cennego dla złodzieja, czego kradzież nie będzie wielką stratą, może ocalić nas przed utratą dużo bardziej cennych kosztowności.

4. Nie mów nikomu, że jesteś na wakacjach

Najlepszym pomysłem jest nie chwalenie się swoim wyjazdem przed podróżą. Zawsze zdążymy się pochwalić zdjęciami i wakacyjną opalenizną po powrocie.

Z pewnością nie powinieneś się chwalić nadchodzącymi wakacjami w mediach społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter - nie wiesz, kto może czytać Twoje komentarze.

Szukasz ubezpieczenia swojego domu? Wejdź na stronę https://www.masterquote.co.uk/home-insurance już teraz!

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!