Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-ROENTGENA-BUDLEX-od-01-07-do-30-09-2017
B1-ROENTGENA-BUDLEX-od-08-07-do-08-08-2017
bardzo ciekawe... wiem, że w jeden z aptek wcale nie odmówiono sprzedaży tylko poinformowano,... ~ małaAby bazarek mógł zostać zrobiony zgodnie z zasadami – najpierw powinny być wydane prawomocne... ~ Piotr SkubiszewskiWedług mojej wiedzy, w aktualnym stanie prawnym wątpliwe jest wydzierżawienie pętli na bazarek,... ~ Piotr SkubiszewskiOd tamtego czasu proponowaliśmy wiele alternatywnych rozwiązań dla bazarku, m.in.:... ~ Piotr SkubiszewskiMieszkańcy ulicy Polaka, ale także okolicy, są zbulwersowani postawą władz dzielnicy i... ~ Piotr SkubiszewskiNiedopuszczalne jest, aby władze dzielnicy, władze Warszawy sprzyjały, tak jak jest to robione... ~ Piotr SkubiszewskiPozdrawiam hejterów. Fajnie jest pisać pod nickami i nie brać za to odpowiedzialności. Ale ad... ~ Piotr SkubiszewskiCiekawe kiedy Karczewski i Kempa pójdą siedzieć za przekręty. ~ HmmArt. 231 Nadużycie uprawnień przez funkcjonariusza - też może pasować. Przecież w tej... ~ LexKodeks Karny - CD. Płatna protekcja bierna. KK Par. 1. Kto, powołując się na wpływy w... ~ LexKilka artykułów z Kodeksu Karnego można tu zastować: Np. 228 - Sprzedajność: Par. 3. Kto, w... ~ LexBazarek na Polaka – poroniony pomysł. Obok budują obwodnicę, ludzie nie będą tam robili... ~ ZającJestem mieszkańcem ulicy Kulczyńskiego. Czuje się upokorzony, że ponad naszymi głowami,... ~ Mieszkaniec KulczyńskiegoMoże niedługo zobaczymy Kempę, Dyrektora ZTM i ZDM na dołku. Ale innym dołku. Niech tak... ~ Prawy RPKarczewski i Kempa tacy pewni. A co jeżeli ktoś inny wygra konkurs. Ale będą jaja. Nie wierzę... ~ Dj Kox Pętla jest potrzebna. Budowa POW będzie dla ludzi uciążliwa i jeszcze likwidują pętlę.... ~ MiśkaPOW nigdy nie powinna powstać w tym miejscu !!! To jakiś sen wariata , żeby coś takiego... ~ WarszawiakFacet w koralikach na czele ursynowskiej Platformy Obywatelskiej. Niezłe. Czy Ci ludzie nie mają... ~ Marcin Lisiewicz

Jak zapewnić bezpieczeństwo domu podczas wyjazdu

› budownictwo mieszkaniowe 22 dni temu    1.07.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. mat. promocyjne

Oto kilka rzeczy, o których trzeba pamiętać wybierając się na wakacje, aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu domowi.

1. Sprawdź swoje ubezpieczenie domowe

Upewnij się, że posiadasz potrzebne ubezpieczenie i jest ono aktualne, gdy jesteś nieobecny. Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia Twojej posiadłości wydaje się być rzeczą oczywistą. Warto jednak upewnić się czy istnieją jakieś wyjątki w Twojej umowie z ubezpieczycielem, które mogłyby spowodować utratę ważności, jeśli na przykład jesteś z dala od domu przez daną liczbę dni? Co jeśli pozwolisz, aby osoba trzecia zamieszkiwała w Twoim domu, aby opiekować się zwierzętami? Powiadomić ubezpieczyciela??

2. Pozostaw dom tak, aby sprawiał wrażenie zamieszkanego cały czas.

Skoś trawnik przed wyjazdem tak, by nie przypominał wyglądem dzikiej łąki po Twoim powrocie.

Zostaw zasłony i żaluzje otwarte - nic tak bardzo  nie wskazuje na to, że dom jest pusty, jak zasłony zaciągnięte w ciągu dnia.

Poproś swojego sąsiada o podlewanie roślin doniczkowych. To nie tylko utrzyma je w dobrej kondycji, ale i da wyraźny sygnał, że dom nie jest pozostawiony bez opieki.

3. Trzymaj swoje kosztowności w bezpiecznym miejscu

Trzymaj kosztowności w odpowiedniej skrytce i nie zostawiaj ich tam, gdzie można je zobaczyć przez okno.

Jeśli masz zamiar ukryć kosztowności w domu, unikaj miejsc, takich jak szuflada na skarpetki, puszka po kawie w kuchni - włamywacze są sprytni i znają tą sztuczkę - w zamrażarce, chyba że jesteś gotowy owinąć wszystko w wszystko folią, aby twoja biżuteria nie różniła się od innych produktów.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby nie zostawiać w domu niczego cennego, ale jeśli nie masz takiej możliwości, najlepszym rozwiązaniem jest rozmieszczenie kosztowności w kilku miejscach, które są trudno dostępne, a także zostawić mniejszy plik pieniędzy i niedrogich rzeczy w bardziej oczywistym miejscu.

Biorąc pod uwagę, że większość włamywaczy chce się jak najszybciej włamać, upolować łup i szybko opuścić dom, pozostawienie na widoku czegoś wystarczająco cennego dla złodzieja, czego kradzież nie będzie wielką stratą, może ocalić nas przed utratą dużo bardziej cennych kosztowności.

4. Nie mów nikomu, że jesteś na wakacjach

Najlepszym pomysłem jest nie chwalenie się swoim wyjazdem przed podróżą. Zawsze zdążymy się pochwalić zdjęciami i wakacyjną opalenizną po powrocie.

Z pewnością nie powinieneś się chwalić nadchodzącymi wakacjami w mediach społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter - nie wiesz, kto może czytać Twoje komentarze.

Szukasz ubezpieczenia swojego domu? Wejdź na stronę https://www.masterquote.co.uk/home-insurance już teraz!

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!