Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-ORANGE-od-01-09-do-30-09-2017
A wiecie że w przypadku kradzieży roweru z klatki schodowej nie ostaniecie odszkodowania.... ~ SezonCiekawe kto (dzielnica Panie Burmistrzu?) teraz wybuduje zdewastowane przez budowę ulice... ~ SaRaPętla jest potrzebna. Nie wiem, jak można podjąc taką decyzję, żeby ją zlikwidować.... ~ BeataJestem zbulwesrowana tą informacją. Nie dbamy w Polsce o przestrzeń publiczną, o estetykę. W... ~ UlaDo ~~egona: jak ty te procenty policzyłeś ? Logiką : "moja chata z kraja"? ~ jesteś w mylnym błędzieTo, że ma raka nie ulega watpliwości, ale też nie ulega wątpliwości, że jest cwana i umie... ~ e tamPrzed chorobą nie była taka sympatyczna i otwarta na ludzi. Teraz, jak potrzebuje pomocy to nagle... ~ Ewa WBazarek ale w formie nowoczesnej i estetycznej. Jezeli znowu mają być obleśne budy i śmietnisko... ~ RafałKamil Orzeł rozpoczął kampanię wyborczą. ~ kkTo jest tak kuriozalne działanie. Ten facet poczytał trochę książek i bezrefleksyjnie klepie... ~ TeresaPowiem szczerze, że pomimo zainteresowania tematem nie miałam świadomości, że będzie zajęty... ~ GosiaJest Centrum Zdrowia dziecka, sa liczne szpitale dzieciece oraz przychodnie na Ursynowie wiec NIE... ~ LodaA może wystarczyłby jeden sklep a nie kilka...wspolczuje choroby ale ludzie są chorzy i w... ~ ZorroPrzy skrzyżowaniu z Rodowicza Anody z Dolinką Służewiecka proponują trakt pieszo- jezdny -... ~ JolaPani Joanno z całego serca życzę powrotu do zdrowia ~ wiemjakbardzoCiekawa obserwacja: na linii tunelu pod S2 kilka miesiecy temu musiała się zlikwidować myjnia... ~ Ciekawnik" gdybym chciała wzbudzać litość, robiłabym sobie zdjęcia bez włosów"- no przecież w apelu... ~ że jak?Kiedyś jak pracowałem w korporacji, to się nauczyłem, że najmniej ważnym elementem dla firmy... ~ Maciek

Jak zapewnić bezpieczeństwo domu podczas wyjazdu

› budownictwo mieszkaniowe 2 miesiące temu    1.07.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. mat. promocyjne

Oto kilka rzeczy, o których trzeba pamiętać wybierając się na wakacje, aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu domowi.

1. Sprawdź swoje ubezpieczenie domowe

Upewnij się, że posiadasz potrzebne ubezpieczenie i jest ono aktualne, gdy jesteś nieobecny. Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia Twojej posiadłości wydaje się być rzeczą oczywistą. Warto jednak upewnić się czy istnieją jakieś wyjątki w Twojej umowie z ubezpieczycielem, które mogłyby spowodować utratę ważności, jeśli na przykład jesteś z dala od domu przez daną liczbę dni? Co jeśli pozwolisz, aby osoba trzecia zamieszkiwała w Twoim domu, aby opiekować się zwierzętami? Powiadomić ubezpieczyciela??

2. Pozostaw dom tak, aby sprawiał wrażenie zamieszkanego cały czas.

Skoś trawnik przed wyjazdem tak, by nie przypominał wyglądem dzikiej łąki po Twoim powrocie.

Zostaw zasłony i żaluzje otwarte - nic tak bardzo  nie wskazuje na to, że dom jest pusty, jak zasłony zaciągnięte w ciągu dnia.

Poproś swojego sąsiada o podlewanie roślin doniczkowych. To nie tylko utrzyma je w dobrej kondycji, ale i da wyraźny sygnał, że dom nie jest pozostawiony bez opieki.

3. Trzymaj swoje kosztowności w bezpiecznym miejscu

Trzymaj kosztowności w odpowiedniej skrytce i nie zostawiaj ich tam, gdzie można je zobaczyć przez okno.

Jeśli masz zamiar ukryć kosztowności w domu, unikaj miejsc, takich jak szuflada na skarpetki, puszka po kawie w kuchni - włamywacze są sprytni i znają tą sztuczkę - w zamrażarce, chyba że jesteś gotowy owinąć wszystko w wszystko folią, aby twoja biżuteria nie różniła się od innych produktów.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby nie zostawiać w domu niczego cennego, ale jeśli nie masz takiej możliwości, najlepszym rozwiązaniem jest rozmieszczenie kosztowności w kilku miejscach, które są trudno dostępne, a także zostawić mniejszy plik pieniędzy i niedrogich rzeczy w bardziej oczywistym miejscu.

Biorąc pod uwagę, że większość włamywaczy chce się jak najszybciej włamać, upolować łup i szybko opuścić dom, pozostawienie na widoku czegoś wystarczająco cennego dla złodzieja, czego kradzież nie będzie wielką stratą, może ocalić nas przed utratą dużo bardziej cennych kosztowności.

4. Nie mów nikomu, że jesteś na wakacjach

Najlepszym pomysłem jest nie chwalenie się swoim wyjazdem przed podróżą. Zawsze zdążymy się pochwalić zdjęciami i wakacyjną opalenizną po powrocie.

Z pewnością nie powinieneś się chwalić nadchodzącymi wakacjami w mediach społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter - nie wiesz, kto może czytać Twoje komentarze.

Szukasz ubezpieczenia swojego domu? Wejdź na stronę https://www.masterquote.co.uk/home-insurance już teraz!

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!