Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
Rowerzysci to swiete krowy, drogi rowerowe maja a jezdza po chodnikach.... Na dereniowej to... ~ Lolanie ma co liczyć, widzę z okna. Czasami zdarza się jakiś odważny (w tym roku widziałam może... ~ JagaPrzypominam, że na Ursynowie wygrało PO to rządzi PO. W całej Polsce wygrał PIS to też i tam... ~ Paweł W-waJeżeli kupcy to prywatny podmiot, który sam powinien sobie znaleźć lokalizację, to może... ~ evaMieszkam na dereniowej i widze ze wiekszosc ludzi jezdzi po chodniku.... ~ Mieszkaniecżeby móc się do czegoś odnieść, to należy policzyć rowerzystów na al. KEN inaczej liczenie... ~ ppJa bym policzył rowerzystów w grudniu lub w styczniowy śnieżny poranek. ~ onJak to się rozkręci to w kolejnym rzucie zaczną liczyć niepełnosprawnych na podjazdach dla... ~ sRozbudowie stołówki, przepraszam za pomyłkę. ~ mamamW ramach poprawy sytuacji Dolina jest obecnie na potęgę zabudowywana, gdzie się tylko da. A... ~ JanJa się pytam, dlaczego tylu nauczycieli odeszło w ostatnim roku z 16? Ktoś wie? Niedobra zmiana? ~ lolonastępna POarystokratka za naszą kasę po mordzie widać kto to jest ~ jjNa spotkaniu była mowa o rozbudowie świetlicy i naprawie boiska. Nie o "problemach" lecz... ~ mamamJaką pensję dostała? ~ kkkLudzie, zróbcie bazarek pod domem Karczewskiego z kilkoma toitoiami najlepiej i parkingiem, na... ~ mieszkaniecWyświecone i dobrze wykarmione pasożyty na naszej społecznej krwi....brawo...hahhahaa ~ rasputinek66Domy kultury to komunistyczny wynalazek zamiast budować nowe lepiej wyburzyć stare a kasę... ~ realistaPowodzenia i wytrwałości Pan ie Tomaszu! ~ MEL. z Kabat

Jaki powinien być dom parterowy?

› bieżące 5 miesięcy temu    16.05.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. mat. promocyjne

Własny dom może być realizacją marzeń, ale może też spowodować niekończące się problemy i frustracje. Żeby tak nie było, aby budowa domu przebiegała bez zakłóceń, a mieszkanie w takim miejscu było komfortowe, musimy mieć dobrze przygotowany projekt. Od niego zależy bardzo dużo, więc nie można tego zlekceważyć.

Ważne pytania

Przede wszystkim należy się zastanowić, czego oczekujemy od naszego przyszłego domu, jakie to ma być miejsce, jak duże, w jakim stylu wybudowane? Jak duży powinien być ogródek? Czy ważne są dla nas ozdoby, czy jednak wolimy prostą, surową bryłę? Na podstawie tego rodzaju pytań można lepiej określić, jakie są nasze wymagania, a więc i jakie projekty domów parterowych będą dla nas najlepsze.

Dopasowany do rodziny

Bardzo ważne, by projekt dobierać pod kątem tego, jaką dużą mamy rodzinę. To kluczowe, bo jak jest duża, to za mały dom będzie miejscem niezbyt przyjaznym. Z drugiej strony nie można przesadzać z jego wielkością, bo przecież koszty eksploatacji będą wyższe, a jak dzieci się wyprowadzą, to zostaniemy sami w tym wielkim domu, który teraz stanie się smutny. Wszelkie późniejsze zmiany to same kłopoty - finansowe i organizacyjne.

Przestrzeń

Należy zadać sobie pytanie, jak odbieramy przestrzeń, co jest dla nas ważne czy duży dom i mały ogródek, a może na odwrót? Najlepiej jak mamy możliwość, by dom był wystarczających rozmiarów, a ogródek o rozmiarach odpowiadających swobodnemu wypoczynkowi. Niestety jednak realia są często inne i na coś musimy się zdecydować. Na szczęście projekty domów są dostępne w różnych cenach, dla ludzi o różnych dochodach, więc łatwiej dobrać coś w sam raz dla siebie.

Układ wnętrz

Kluczowe dla komfortowego życia jest też to, jak będzie wyglądał układ wnętrz. Od niego zależy więcej, niż się niektórym wydaje. Coraz modniejsze jest łączenie kilku wnętrz - pokoju dziennego z kuchnią. Tak samo dobrą praktyką jest wydzielenie stref w domu. Na dole miejsce, w którym spędzamy czas na co dzień, gdzie przyjmujemy gości. Jest tam wspólna łazienka, więc nasi goście nie muszą czuć się skrępowani, gdy z niej korzystają. U góry zaś (na piętrze lub poddaszu użytkowym) zostawiamy strefę prywatną, w której się relaksujemy, gdzie mieszczą się sypialnie.

To oczywiście tylko część porad, które mogą pomóc w dopasowaniu odpowiedniego projektu domu. Pamiętając jednak o nich, łatwiej nam będzie zaplanować taki rozkład domu, jak i jego otoczenia, by jak najbardziej nam służył. Najważniejsze to poznać własne oczekiwania, bo dzięki temu można mieć właśnie takie miejsce do życia, o jakim zawsze marzyliśmy, bez zbędnych dodatków, jak i bez poczucia, że czegoś brakuje.

(mat. promocyjny)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!