Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(8)-od-08-11-2017-do-07-02-2018
A jeśli chodzi o opłaty to pobierał je za wszystko co się dało np.za badania krwi,wcześniej... ~ stokrota z KrasnowoliKoleś gra w Domu Sztuki już chyba 15 raz w ciągu ostatnich czterech lat. Czy Wydział Kultury... ~ Agentura - Urra BurraTo było piękne. ~ ObserwatorMój mąż bardzo go lubi.Jego utwory mają tyle pozytywnej energii. ~ BozenaTrzeba czcić minutą ciszy na Radzie wszystkich samobójców z Ursynowa bo to społeczeństwo nie... ~ AlOPostguziałowski układ ma się świetnie. Pan Kempa tylko posypał kupkę brokatem i robi to co... ~ sarmata"Burmistrz zapowiada, że zarządzenie zastępcze wojewody zostanie zaskarżone do sądu... ~ maniek@Damianoo tyle negatywnych komentarzy pod adresem tych szkodników, więc musieli uruchomić swoje... ~ alcybiadesChodzi o bezpieczeństwo kobiet czy wymienianie nazwisk i owacje na stojąco? ciszmy się z efektu,... ~ św. AugustynAlle ta przychodnia byla (Samsonowska) najlepsza przychodnia dopoki nie przejeli jej panstwo... ~ Stokrota Jedno drzewko na 3405 mieszkańców Ursynowa. Brawo Władze macie powód do dumy. ~ DumnyZTM jest w calosci utrzymywany z pieniedzy warszawiakow: z ich podatkow oraz z biletow. Podstawowym... ~ mmNa Ursynowie Północnym przy Koncertowej od niedawna funkcjonuje nowa przychodnia z kontraktem... ~ danaPiSowskie trolle przypominają postać Jolanty Brzeskiej zapominają tylko że kamienica przy... ~ sebakiedyś, za zgodą pracowników medycznych placówki, zostawiłam w przychodni ulotki na temat... ~ niktZamknąć jak najszybciej przychodnie i zmienic lokatorów. W tym rodzinnym biznesie i tak juz nikt... ~ Były pacjentAnkieta burmistrza i spółdzielni mieszkaniowych ma sens natomiast petycja w internecie już nie... ~ sebaMyślę, że jakaś prawda w tym wszystkim musi być, a przynajmniej część. ~ Nieznana

Jesienne tournée burmistrza Kempy

› bieżące 2 miesiące temu    11.09.2017
Marta Siesicka-Osiak
komentarzy 0 ocen 17 / 47%
A A A
 fot. SK

Już dziś odbędzie się pierwsze w tym sezonie, spotkanie w ramach „Jesiennego cyklu spotkań z burmistrzem dzielnicy Ursynów Robertem Kempą”.

To już w zasadzie tradycja. Od 2015 roku, wiosną i jesienią, burmistrz Ursynowa spotyka się osobiście z mieszkańcami dzielnicy. Spotkania mają na celu omawianie bieżących problemów, wspólne szukanie ich rozwiązań oraz informowanie o działaniach urzędu dzielnicy.

- Zależy mi na tym, żeby wszystkie spotkania służyły szerszemu rozpropagowaniu projektów z Budżetu Partycypacyjnego 2018. Chciałbym, aby jak najwięcej mieszkańców dowiedziało się jakie inwestycje będziemy realizować. - mówi Robert Kempa.

O tym i o innych bieżących sprawach naszej dzielnicy będzie można porozmawiać dziś o godz. 18 w Domu Sztuki, ul. Wiolinowa 14 podczas pierwszego w tej sesji spotkania z burmistrzem.

Kolejne spotkania odbędą się:

  • 14 września (czwartek), godz. 16-18, namiot przy stacji Metra Stokłosy
  • 18 września (poniedziałek), godz. 16-18, namiot przy stacji Metra Imielin
  • 21 września (czwartek), godz. 18-20, Zielony Ursynów, Szkoła Podstawowa nr 384, ul. Kajakowa 10
  • 4 października (środa), godz. 16-18, namiot przy stacji Metra Natolin
  • 11 października (środa), godz.18-20, Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Wilczy Dół 4
  • 18 października (środa), godz. 18-20, Zielony Ursynów, Szkoła Podstawowa nr 100, ul. Taneczna 54/58
+ 8 głosów: 17 (47%) 9 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!