Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
A wiecie że w przypadku kradzieży roweru z klatki schodowej nie ostaniecie odszkodowania.... ~ SezonCiekawe kto (dzielnica Panie Burmistrzu?) teraz wybuduje zdewastowane przez budowę ulice... ~ SaRaPętla jest potrzebna. Nie wiem, jak można podjąc taką decyzję, żeby ją zlikwidować.... ~ BeataJestem zbulwesrowana tą informacją. Nie dbamy w Polsce o przestrzeń publiczną, o estetykę. W... ~ UlaDo ~~egona: jak ty te procenty policzyłeś ? Logiką : "moja chata z kraja"? ~ jesteś w mylnym błędzieTo, że ma raka nie ulega watpliwości, ale też nie ulega wątpliwości, że jest cwana i umie... ~ e tamPrzed chorobą nie była taka sympatyczna i otwarta na ludzi. Teraz, jak potrzebuje pomocy to nagle... ~ Ewa WBazarek ale w formie nowoczesnej i estetycznej. Jezeli znowu mają być obleśne budy i śmietnisko... ~ RafałKamil Orzeł rozpoczął kampanię wyborczą. ~ kkTo jest tak kuriozalne działanie. Ten facet poczytał trochę książek i bezrefleksyjnie klepie... ~ TeresaPowiem szczerze, że pomimo zainteresowania tematem nie miałam świadomości, że będzie zajęty... ~ GosiaJest Centrum Zdrowia dziecka, sa liczne szpitale dzieciece oraz przychodnie na Ursynowie wiec NIE... ~ LodaA może wystarczyłby jeden sklep a nie kilka...wspolczuje choroby ale ludzie są chorzy i w... ~ ZorroPrzy skrzyżowaniu z Rodowicza Anody z Dolinką Służewiecka proponują trakt pieszo- jezdny -... ~ JolaPani Joanno z całego serca życzę powrotu do zdrowia ~ wiemjakbardzoCiekawa obserwacja: na linii tunelu pod S2 kilka miesiecy temu musiała się zlikwidować myjnia... ~ Ciekawnik" gdybym chciała wzbudzać litość, robiłabym sobie zdjęcia bez włosów"- no przecież w apelu... ~ że jak?Kiedyś jak pracowałem w korporacji, to się nauczyłem, że najmniej ważnym elementem dla firmy... ~ Maciek

Jesienne tournée burmistrza Kempy

› bieżące 11 dni temu    11.09.2017
Marta Siesicka-Osiak
komentarzy 0 ocen 16 / 50%
A A A
 fot. SK

Już dziś odbędzie się pierwsze w tym sezonie, spotkanie w ramach „Jesiennego cyklu spotkań z burmistrzem dzielnicy Ursynów Robertem Kempą”.

To już w zasadzie tradycja. Od 2015 roku, wiosną i jesienią, burmistrz Ursynowa spotyka się osobiście z mieszkańcami dzielnicy. Spotkania mają na celu omawianie bieżących problemów, wspólne szukanie ich rozwiązań oraz informowanie o działaniach urzędu dzielnicy.

- Zależy mi na tym, żeby wszystkie spotkania służyły szerszemu rozpropagowaniu projektów z Budżetu Partycypacyjnego 2018. Chciałbym, aby jak najwięcej mieszkańców dowiedziało się jakie inwestycje będziemy realizować. - mówi Robert Kempa.

O tym i o innych bieżących sprawach naszej dzielnicy będzie można porozmawiać dziś o godz. 18 w Domu Sztuki, ul. Wiolinowa 14 podczas pierwszego w tej sesji spotkania z burmistrzem.

Kolejne spotkania odbędą się:

  • 14 września (czwartek), godz. 16-18, namiot przy stacji Metra Stokłosy
  • 18 września (poniedziałek), godz. 16-18, namiot przy stacji Metra Imielin
  • 21 września (czwartek), godz. 18-20, Zielony Ursynów, Szkoła Podstawowa nr 384, ul. Kajakowa 10
  • 4 października (środa), godz. 16-18, namiot przy stacji Metra Natolin
  • 11 października (środa), godz.18-20, Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Wilczy Dół 4
  • 18 października (środa), godz. 18-20, Zielony Ursynów, Szkoła Podstawowa nr 100, ul. Taneczna 54/58
+ 8 głosów: 16 (50%) 8 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!