Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
A jeśli chodzi o opłaty to pobierał je za wszystko co się dało np.za badania krwi,wcześniej... ~ stokrota z KrasnowoliKoleś gra w Domu Sztuki już chyba 15 raz w ciągu ostatnich czterech lat. Czy Wydział Kultury... ~ Agentura - Urra BurraTo było piękne. ~ ObserwatorMój mąż bardzo go lubi.Jego utwory mają tyle pozytywnej energii. ~ BozenaTrzeba czcić minutą ciszy na Radzie wszystkich samobójców z Ursynowa bo to społeczeństwo nie... ~ AlOPostguziałowski układ ma się świetnie. Pan Kempa tylko posypał kupkę brokatem i robi to co... ~ sarmata"Burmistrz zapowiada, że zarządzenie zastępcze wojewody zostanie zaskarżone do sądu... ~ maniek@Damianoo tyle negatywnych komentarzy pod adresem tych szkodników, więc musieli uruchomić swoje... ~ alcybiadesChodzi o bezpieczeństwo kobiet czy wymienianie nazwisk i owacje na stojąco? ciszmy się z efektu,... ~ św. AugustynAlle ta przychodnia byla (Samsonowska) najlepsza przychodnia dopoki nie przejeli jej panstwo... ~ Stokrota Jedno drzewko na 3405 mieszkańców Ursynowa. Brawo Władze macie powód do dumy. ~ DumnyZTM jest w calosci utrzymywany z pieniedzy warszawiakow: z ich podatkow oraz z biletow. Podstawowym... ~ mmNa Ursynowie Północnym przy Koncertowej od niedawna funkcjonuje nowa przychodnia z kontraktem... ~ danaPiSowskie trolle przypominają postać Jolanty Brzeskiej zapominają tylko że kamienica przy... ~ sebakiedyś, za zgodą pracowników medycznych placówki, zostawiłam w przychodni ulotki na temat... ~ niktZamknąć jak najszybciej przychodnie i zmienic lokatorów. W tym rodzinnym biznesie i tak juz nikt... ~ Były pacjentAnkieta burmistrza i spółdzielni mieszkaniowych ma sens natomiast petycja w internecie już nie... ~ sebaMyślę, że jakaś prawda w tym wszystkim musi być, a przynajmniej część. ~ Nieznana

Kolejny diler zatrzymany. Oskar K. sprzedawał "działki" po 50 złotych

› bieżące 2 miesiące temu    13.09.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 4 / 75%
A A A
 fot. policja

Udana akcja policji w naszej dzielnicy. Ursynowscy policjanci namierzyli i zatrzymali 24-latka oskarżonego o handel narkotykami. W jego domu znaleziono marihuanę i kilkadziesiąt tysięcy złotych. Teraz grozi mu dekada za kratkami.

Policjanci zatrzymali 24-letniego Oskara K. w domu, gdzie znaleziono 435 gramów marihuany, a także 17 tysięcy złotych. Na miejscu zarekwirowali też kilkadziesiąt zawiniątek z narkotykami przygotowanymi do sprzedaży oraz włączoną wagę elektryczną. 

Służby ustaliły, że mężczyzna już wcześniej imał się sprzedażą nielegalnych substancji. W ostatnich kilkunastu tygodniach obsłużył kilkuset "klientów", porcja marihuany kosztowała u niego 50 złotych. Końcowa kwota - 17 000 zł - mogła zrobić wrażenie na kryminalnych.

- W mokotowskiej prokuraturze śledczy postawili mężczyźnie zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi - mówi nadk. Robert Szumiata, rzecznik mokotowskiej policji.

Na razie na wniosek prokuratury mężczyzna został zatrzymany na 3 miesiące. Za przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ analityk
2 miesiące temu 3
Poleciał bo był niekonkurencyjny. Prawo rynku. Zdzierca.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ola
2 miesiące temu ocena: 80%  2
Działki po 50 zł już myślałam że to kolejny news o działaniach pani prezydent miasta w ramach reprezentacji.
odpowiedz oceń komentarz 4 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ olarus
2 miesiące temu ocena: 0% 1
Jak tam w rosji, pis dobrze placi? Szkoda tylko ze 500+ nie dostajesz:(