Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1_FortSluzew_WNETRZE_od-18-09-do-30-09-2017
A wiecie że w przypadku kradzieży roweru z klatki schodowej nie ostaniecie odszkodowania.... ~ SezonCiekawe kto (dzielnica Panie Burmistrzu?) teraz wybuduje zdewastowane przez budowę ulice... ~ SaRaPętla jest potrzebna. Nie wiem, jak można podjąc taką decyzję, żeby ją zlikwidować.... ~ BeataJestem zbulwesrowana tą informacją. Nie dbamy w Polsce o przestrzeń publiczną, o estetykę. W... ~ UlaDo ~~egona: jak ty te procenty policzyłeś ? Logiką : "moja chata z kraja"? ~ jesteś w mylnym błędzieTo, że ma raka nie ulega watpliwości, ale też nie ulega wątpliwości, że jest cwana i umie... ~ e tamPrzed chorobą nie była taka sympatyczna i otwarta na ludzi. Teraz, jak potrzebuje pomocy to nagle... ~ Ewa WBazarek ale w formie nowoczesnej i estetycznej. Jezeli znowu mają być obleśne budy i śmietnisko... ~ RafałKamil Orzeł rozpoczął kampanię wyborczą. ~ kkTo jest tak kuriozalne działanie. Ten facet poczytał trochę książek i bezrefleksyjnie klepie... ~ TeresaPowiem szczerze, że pomimo zainteresowania tematem nie miałam świadomości, że będzie zajęty... ~ GosiaJest Centrum Zdrowia dziecka, sa liczne szpitale dzieciece oraz przychodnie na Ursynowie wiec NIE... ~ LodaA może wystarczyłby jeden sklep a nie kilka...wspolczuje choroby ale ludzie są chorzy i w... ~ ZorroPrzy skrzyżowaniu z Rodowicza Anody z Dolinką Służewiecka proponują trakt pieszo- jezdny -... ~ JolaPani Joanno z całego serca życzę powrotu do zdrowia ~ wiemjakbardzoCiekawa obserwacja: na linii tunelu pod S2 kilka miesiecy temu musiała się zlikwidować myjnia... ~ Ciekawnik" gdybym chciała wzbudzać litość, robiłabym sobie zdjęcia bez włosów"- no przecież w apelu... ~ że jak?Kiedyś jak pracowałem w korporacji, to się nauczyłem, że najmniej ważnym elementem dla firmy... ~ Maciek

Kolejny ursynowianin zaginął. Szuka go policja

› bieżące 13 dni temu    9.09.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. policja

Ursynowscy policjanci poszukują 35-letniego Witolda Ciemuchowskiego, który 10 sierpnia wyszedł z domu i nie dał znaku życia. To już trzecie w ostatnim miesiącu zaginięcie w naszej dzielnicy.

Od 30 dni nie ma z nim kontaktu, nie było go w domu, nikt nie widział go również na terenie dzielnicy i całej Warszawy. Policjancji z komisariatu na Janowskiego poszukują Witolda Ciemuchowskiego. 

Mężczyżna ma 35 lat i jest mieszkańcem Warszawy. Ma 170 cm wzrostu, waży ok 120 kg, ma niebieskie oczy, ciemne włosy czesane do góry, owalną twarz, pełne uzębienie i prosty nos. Znakiem szczególnym jest pionowa centymetrowa blizna na środku brody.

W dniu zaginięcia 35-latek ubrany był w długie, ciemne jeansy, ciemno-granatową koszulkę z krótkim rękawem, brązowe zamszowe buty i niebieską sportową kurtkę.

To już trzecie w ostatnim czasie zaginięcie mieszkańca Ursynowa. 11 sierpnia z domu przy Lokajskiego wyszła 54-letnia pani Katarzyna chora na depresję. Po kilku dniach jej ciało znaleziono w Lesie Kabackim, popełniła samobójstwo. 28 sierpnia wyszedł z domu i nie wrócił 30-letni Piotr Tomczak, którego również poszukiwała policja i rodzina. Finał poszukiwań był szczęśliwy - mężczyzna niespodziewanie, po kilku dniach sam wrócił do domu.

Zaginionego Witolda Ciemuchowskiego poszukuje policja oraz rodzina.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu tego mężczyzny proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Warszawa Ursynów przy ul. Janowskiego 7, tel. 22 601 68 78, 22 603 15 71, lub najbliższą jednostką policji.

Można też zadzwonić pod całodobowe numery alarmowe: 112 i 997. Informacje można także przekazywać pod adres mailowy: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!