Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
ROENTGENA-01-02-do-31-03
B-1-POP-RADIO
"Tutaj nie chodzi o to, żeby Staż Miejska karała mieszkańców mandatami - mówi wicedyrektor... ~ hbkJak to miałoby powstać w takim kształcie?? Przecież taka droga i parking się tam po prostu nie... ~ m.Kochani przykład idzie z góry , tylko naszych ministrów senatorów i posłów taki policjant nie... ~ marmisNo chyba ktos musialby byc skonczonym debilem, albo nie miec wyobrazni, zeby w lesie psa bez smyczy... ~ kwakwaAutostrada POW dostarczy nowych wrażeń. Smród spalin, hałas, drgania. Degrengolada środowiska. ~ HansNajlepiej przyczynili by się dla czystości i ekologii Ursynowa, gdyby poszli blokować budowę... ~ HansNiedługo powstanie autostrada POW to dopiero będą wrażenia. Smród, hałas, drgania... ~ hansNiezłe maszyny latały ~ KomboPytanie kto po cichu lobbuje za i komu to przyniesie korzyść ten łącznik? Połączenie... ~ uranUwielbiam szybkowar tej firmy, jest pomocny w kuchni. Jak raz użyłam to wiedziałam że to jest... ~ AnkaNie ma gorszych leni jak ci z SM Ursynów jak rozróba pomiędzy blokami na Dembowskiego w nocy ... ~ Kizior z Pelcówy na Ursynów przeflancowanySzkoda tylko, że ciągle ta paskudna buda z tym Domem Sztuki szpeci okolice! Przecież za chwile... ~ EMERYT Z IMIELINACiszewskiego Bis jest całkowicie niepotrzebna a jej budowa zniszczyła by unikalną strefę... ~ tadeuszSzkoda, a były takie piękne widoki. I te samoloty. Trzeba będzie czekać kilka lat na takie... ~ AlinkaKiedyś dzieci bawiły się na trzepakach i były bardziej samodzielne i wysportowane niż dzisiaj. ~ lalaeee pas numer 3, to są tam trzy pasy startowe??? ~ misiuZgadzam się na Puszczyka trwa to nadal mimo interwencji tvn lata temu .Panie zmienimy tylko torby... ~ oloNasz Ursynów nie ma pomysłu. Będą potykać się o własne nogi. Za kaskę wszystkiego się nie... ~ Dudek

Komfortowy dom, czyli jaki?

› moda i styl życia 10 dni temu    20.04.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. mat. prasowe

Chcemy wybudować dom, który będzie miejscem do życia, jakie sobie zaplanowaliśmy, ale nie wiemy, czy wszystko dobrze przemyśleliśmy? Czy będzie wystarczająco duży, komfortowy, a do tego funkcjonalny? O czym pamiętać, by tak się właśnie stało?

Jaki powinien być dom?

Przede wszystkim musi spełniać najważniejsze oczekiwania i potrzeby przyszłych domowników . Oznacza to, że ma odpowiednią ilość pomieszczeń, nie tylko mieszkalnych, ale też gospodarczych czy technicznych. Jego układ funkcjonalny jest mądrze rozplanowany, różne wnętrza są usytuowane tak, by korzystanie z nich było, jak najbardziej komfortowe. W idealnie zaprojektowanym domu są różne strefy: dzienna, nocna i gospodarcza, a każda z nich służy do innej aktywności. Bardzo cenne i polecane są nieskomplikowane rozwiązania technologiczne, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Dom powinien być i przestronny, i przytulny, przyjazny dla każdego domownika, jak i dla gości. Najlepsze projekty gotowych domów, które znajdziemy na stronie www.domoweklimaty.pl, takie właśnie są, warto więc je sprawdzić.

Jaki dom dla 3-4 osobowej rodziny?

To jaka powinna być powierzchnia domu, zależy od tego, jaką mamy dużą rodzinę. W przypadku 3-4 osobowej nie musi być ona zbyt pokaźnych rozmiarów. Można przypuszczać, że taka rodzina żyła wcześniej w bloku mieszkalnym o powierzchni 60, 70, a może 80 m2, z tego względu więc spokojnie wystarczy budynek średniej wielkości - od 100 do 180 m2. Taki dom powinien mieć sypialnie dla wszystkich domowników, nie powinno jednak też w nim zabraknąć dodatkowego pokoju dla gości. W takim domu oprócz strefy dziennej znaleźć się powinna strefa gospodarcza, pomieszczenia techniczne, w których przechowamy różne sprzęty.

A co z domem dla większej rodziny?

Większa rodzina, 5-6 osobowa potrzebuje oczywiście większej powierzchni, od 150 do 250 m2. Wiąże się to oczywiście z większą ilością sypialni, jak i powiększeniem poszczególnych stref i pomieszczeń. Dom musi być przestronny, ale bez przesady, bo będzie nieprzyjemny, zimny, odpychający. Szczególnie że jak mówimy o chłodzie, to trzeba pamiętać, że im większa powierzchnia, tym większe koszty ogrzewania. Nie przesadzajmy więc z wielkością domu.

Jak widać, jest kilka zasad, które zawsze się sprawdzają. Przestrzegajmy ich, a będziemy mieli pewność, że nasz dom wyróżnia się pozytywnie na tle innych, źle zaprojektowanych. Oczywiście bierzmy pod uwagę różne czynniki, jak wspomniana w tekście liczebność rodziny, dzięki czemu nasz dom będzie bliski ideału.

(mat. promocyjny)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!