Antyspam
REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Chcemy wybudować dom, który będzie miejscem do życia, jakie sobie zaplanowaliśmy, ale nie wiemy, czy wszystko dobrze przemyśleliśmy? Czy będzie wystarczająco duży, komfortowy, a do tego funkcjonalny? O czym pamiętać, by tak się właśnie stało?

  Jaki powinien być dom?

  Przede wszystkim musi spełniać najważniejsze oczekiwania i potrzeby przyszłych domowników . Oznacza to, że ma odpowiednią ilość pomieszczeń, nie tylko mieszkalnych, ale też gospodarczych czy technicznych. Jego układ funkcjonalny jest mądrze rozplanowany, różne wnętrza są usytuowane tak, by korzystanie z nich było, jak najbardziej komfortowe. W idealnie zaprojektowanym domu są różne strefy: dzienna, nocna i gospodarcza, a każda z nich służy do innej aktywności. Bardzo cenne i polecane są nieskomplikowane rozwiązania technologiczne, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Dom powinien być i przestronny, i przytulny, przyjazny dla każdego domownika, jak i dla gości. Najlepsze projekty gotowych domów, które znajdziemy na stronie www.domoweklimaty.pl, takie właśnie są, warto więc je sprawdzić.

  Jaki dom dla 3-4 osobowej rodziny?

  To jaka powinna być powierzchnia domu, zależy od tego, jaką mamy dużą rodzinę. W przypadku 3-4 osobowej nie musi być ona zbyt pokaźnych rozmiarów. Można przypuszczać, że taka rodzina żyła wcześniej w bloku mieszkalnym o powierzchni 60, 70, a może 80 m2, z tego względu więc spokojnie wystarczy budynek średniej wielkości - od 100 do 180 m2. Taki dom powinien mieć sypialnie dla wszystkich domowników, nie powinno jednak też w nim zabraknąć dodatkowego pokoju dla gości. W takim domu oprócz strefy dziennej znaleźć się powinna strefa gospodarcza, pomieszczenia techniczne, w których przechowamy różne sprzęty.

  A co z domem dla większej rodziny?

  Większa rodzina, 5-6 osobowa potrzebuje oczywiście większej powierzchni, od 150 do 250 m2. Wiąże się to oczywiście z większą ilością sypialni, jak i powiększeniem poszczególnych stref i pomieszczeń. Dom musi być przestronny, ale bez przesady, bo będzie nieprzyjemny, zimny, odpychający. Szczególnie że jak mówimy o chłodzie, to trzeba pamiętać, że im większa powierzchnia, tym większe koszty ogrzewania. Nie przesadzajmy więc z wielkością domu.

  Jak widać, jest kilka zasad, które zawsze się sprawdzają. Przestrzegajmy ich, a będziemy mieli pewność, że nasz dom wyróżnia się pozytywnie na tle innych, źle zaprojektowanych. Oczywiście bierzmy pod uwagę różne czynniki, jak wspomniana w tekście liczebność rodziny, dzięki czemu nasz dom będzie bliski ideału.

  (mat. promocyjny)

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1148 sekundy
  REKLAMAA2-NEONOWKA-tydzien-od-14-12-do-21-12-2017