Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
Rowerzysci to swiete krowy, drogi rowerowe maja a jezdza po chodnikach.... Na dereniowej to... ~ Lolanie ma co liczyć, widzę z okna. Czasami zdarza się jakiś odważny (w tym roku widziałam może... ~ JagaPrzypominam, że na Ursynowie wygrało PO to rządzi PO. W całej Polsce wygrał PIS to też i tam... ~ Paweł W-waJeżeli kupcy to prywatny podmiot, który sam powinien sobie znaleźć lokalizację, to może... ~ evaMieszkam na dereniowej i widze ze wiekszosc ludzi jezdzi po chodniku.... ~ Mieszkaniecżeby móc się do czegoś odnieść, to należy policzyć rowerzystów na al. KEN inaczej liczenie... ~ ppJa bym policzył rowerzystów w grudniu lub w styczniowy śnieżny poranek. ~ onJak to się rozkręci to w kolejnym rzucie zaczną liczyć niepełnosprawnych na podjazdach dla... ~ sRozbudowie stołówki, przepraszam za pomyłkę. ~ mamamW ramach poprawy sytuacji Dolina jest obecnie na potęgę zabudowywana, gdzie się tylko da. A... ~ JanJa się pytam, dlaczego tylu nauczycieli odeszło w ostatnim roku z 16? Ktoś wie? Niedobra zmiana? ~ lolonastępna POarystokratka za naszą kasę po mordzie widać kto to jest ~ jjNa spotkaniu była mowa o rozbudowie świetlicy i naprawie boiska. Nie o "problemach" lecz... ~ mamamJaką pensję dostała? ~ kkkLudzie, zróbcie bazarek pod domem Karczewskiego z kilkoma toitoiami najlepiej i parkingiem, na... ~ mieszkaniecWyświecone i dobrze wykarmione pasożyty na naszej społecznej krwi....brawo...hahhahaa ~ rasputinek66Domy kultury to komunistyczny wynalazek zamiast budować nowe lepiej wyburzyć stare a kasę... ~ realistaPowodzenia i wytrwałości Pan ie Tomaszu! ~ MEL. z Kabat

Ktoś podrzuca śmieci w Parku Jana Pawła II FOTO

› bieżące 2 miesiące temu    11.08.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 9 ocen 5 / 80%
A A A
Worki ze śmieciami w parku im. Jana Pawła IIWorki ze śmieciami w parku im. Jana Pawła II fot. KT

W parku im. Jana Pawła II ktoś wyrzuca śmieci. Wśród krzewów, przy jednej z alejek, krajobraz szpecą plastikowe worki, wypchane odpadami po brzegi. Mieszkańcy są oburzeni, a straż miejska apeluje, by reagować na podobne przypadki.

Jedna z uliczek w parku im. Jana Pawła II została dzikim wysypiskiem śmieci. Ktoś w mmniej uczęszczanym miejscu wyrzucił kilka worków z odpadami.

- Tragicznie to wygląda. Worki są rozerwane, te papierki latają. Nie rozumiem takiego zachowania, przecież nikomu to się nie może podobać. Bez sensu - komentuje zażenowana Marta.

Worki musiały pojawić się wieczorem lub w nocy. W ciągu dnia w parku przebywa na tyle dużo ludzi, że nie dałoby się nie zauważyć kogoś, kto transportuje tak ilość śmieci.

- Spaceruję tu codziennie. Widuję pojedyncze papiery, niedopałki, butelki, choć śmietniki stoją obok. Jednak takiej sytuacji jeszcze nie widziałam - to wygląda jakby ktoś opróżnił tu małą śmieciarkę - dodaje Marta.

Straż Miejska przypomina, że śmiecenie w parku jest zakazne a taka samowolka może być kosztowna. 

- Za zaśmiecanie mienia publicznego grozi kara grzywny. Można zapłacić nawet 500 zł. Stosujemy w takim wypadku standardowe procedury wykroczeniowe. Każdego roku przyjmujemy kilkaset zgłoszeń w związku z dzikimi wysypiskami śmieci - mówi Monika Niżniak ze stołecznej Straży Miejskiej.

Mundurowi zachęcają, aby informować służby o podobnych przypadkach. Można kontaktować się z zarządcami terenów lub bezpośrednio ze strażnikami miejskimi, którzy zweryfikują zgłoszenie. Do dyspozycji jest również aplikacja alarmowa - Warszawa 19115. 

+ 4 głosów: 5 (80%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Żaneta
2 miesiące temu ocena: 0%  9
sądzę, że jeśli busmitrz nie potrafi tego upilnować, powinien zakasać rękawy i sam posprzątać PO GODZINACH
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Janusz Nowakowski
2 miesiące temu ocena: 0%  8
To nie jedyne miejsce, gdzie stan czystości odbiega od jakichkolwiek norm przyjętych w miastach zachodu. W tym wszystkim jawi nam się ogromna nieudolność i nieskuteczność urzędu dzielnicy kierowanego przez PO-PU-listów
odpowiedz oceń komentarz 0 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ true madame
2 miesiące temu ocena: 100%  7
Chyba kamera przydałaby się w parku. te śmieci świadczą o działalności przestępczej nieznanych sprawców. Dziś śmieci, a jutro co ???
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hbk
2 miesiące temu ocena: 100%  6
Tylko nie na 19 115 - ani telefonicznie, ani internetowo. Oni reagują po 2 tygodniach. Lepiej bezpośrednio do Straży Miejskiej na 986. I koniecznie prosić strażników o numer sprawy. Jeżeli szybko nie załatwią zgłosić ponownie, powołując się na numer sprawy.
odpowiedz oceń komentarz 5 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jola
2 miesiące temu ocena: 33%  5
A gdzie mam wyrzucać jak nie w parku?
odpowiedz oceń komentarz 1 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bolek
2 miesiące temu ocena: 17% 4
na bazarku
~ Obserwator
2 miesiące temu ocena: 50%  3
Nasza polska kultura.
odpowiedz oceń komentarz 3 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cytad
2 miesiące temu ocena: 100%  2
Kiedyś park miał ochronę
odpowiedz oceń komentarz 5 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bolek
2 miesiące temu ocena: 33% 1
Kępa zredukował wydatki?