Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-Bazarek-NaDolku-od-03-08-do-03-09-2017
Za tego rodzaju pomysły możemy podziękować projektodawcom BP. Projektują miejsca do... ~ BP... a toaleta dla biesiadników będzie także po chmurką ? Tylko się pytam. ~ FRACNiektorym to wszystko przeszkadza, albo czepiaja sie dla samego czepialstwa. Czegos dzielnica nie... ~ StasioJasioW Powsinie i nad Jeziorem Zgorzała trują powietrze i jeszcze tu chcą?! Dym z takich ognisk jest... ~ XCałe szczęście coś mnie tknęło, gdy młodzieniec z PU nagabywał mnie o dane na ulicy. Był... ~ Alina GrzegrzółkaFatalny pomysł. Menelstwo smród i brud będzie ~ UrsynCzy można liczyć Miastusiu na podobną troskę miasta o komunikację publiczną, na przykład... ~ DanielBiada temu, kto sprowadza na Ursynów dodatkowe spaliny. Spółka Kempa&Ciołko&Miastowski wyjedzie... ~ JoannaDenerwuje mnie to, że dzielnica Ursynów promuje w ten sposób samochodziarstwo trujące nas... ~ Barszcz SosnowskiegoOd kiedy Ursynowem rządzą PO-PUliści stan dróg to jakaś porażka ~ JeżdżącyNajgorszy zarząd dzielnicy w historii Ursynowa nie potrafi sobie poradzić z kałużami, będzie... ~ Janusz NowakowskiPanie burmistrzu a co z przebudową Stryjeńskich, Bartoka i Rosoła? Czy to już nieważne? ~ AsterixRządząca koalicja zje Ursynów na kolację ~ StefekMiastowski do dymisji ~ To nie żartWarto przypomnieć, że Onkobieg to inicjatywa która zagościła na Ursynowie jeszcze za... ~ Tak byłoczekac tylko aż burmistrz Kempa wielki miłośnik samochodów ulegnie i zapłaci z naszej kasy za... ~ Ważniak"związana planem remontów" ale na chodnik dla Orła to się znalazły pieniądze, co za... ~ debenekJak sie już zmieni władza i zamkniemy Rosola dla ruchu samochodowego to te parkingi nie będą... ~ na Ursynowie od 40 lat a nie od 10

Madziu kocham Cię! Wyznanie miłości w wielkim formacie FOTO

› bieżące 6 miesięcy temu    14.02.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 8 ocen 6 / 67%
A A A
 fot. AR

Niecodzienne wyznanie miłości na Ursynowie. Zakochany na zabój mężczyzna zamówił ogromny billboard, aby wyrazić swoje uczucia do swojej wybranki. Przechodnie są zachwyceni.

Wielki plakat z wielkim sercem i wyznaniem miłości pojawił się w pobliżu stacji metra Natolin już dwa tygodnie temu. Autorowi z pewnością zależało, by widoczny był także w Walentynki. Jak udało nam się ustalić nie jest to żadna sprytna akcja reklamowa a prawdziwe, romantyczne wyznanie, które ma zobaczyć pewna Magda.

- To musi być wielka miłość, skoro chłopak wystawił tak wielką reklamę - mówią z zachwytem pasażerowie metra wychodzący z pobliskiej stacji. - Urocze, szczególnie w dzisiejsze święto! - dodaje Agnieszka.

Marcin Wojda z Cityboard Media, która jest właścicielem nośnika zdradza, że klientowi zależało na wywołaniu dużego wrażenia. 

- To był klient, osoba fizyczna, który wpadł na pomysł, że w ten sposób zakomunikuje swojej Magdalenie miłość. Miejsce jest nieprzypadkowe - owa Magda codziennie idzie tamtędy do pracy - mówi w rozmowie z Haloursynow.pl. 

Skąd Magdalena wie, że wyznanie jest kierowane właśnie do niej? Tajemnicze puzzle na ekspozycji każe się domyślać, że autor zawarł w grafice nawiązanie do wspólnych przeżyć z nieznaną nam dziewczyną.

Bilboard od wielu dni robi furorę na Natolinie. Wszyscy próbują odgadnąć jakie intencje kierowały pomysłodawcą.

- Może chodzi o zaręczyny? - spekuluje Agata. - Też chciałabym takie wyznanie! - śmieje się kobieta. - Choć to przekazane bezpośrednio do ucha jest chyba najważniejsze! - dodaje ursynowianka. 

+ 4 głosów: 6 (67%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ursynowianka
4 miesiące temu 8
Miłość jest, ale życie ...
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ursynowianka
4 miesiące temu 7
Każda chciałaby być Magdą , ale czy ta prawdziwa Magda może sobie pozwolić na Tę Miłość ...
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wiolka
4 miesiące temu ocena: 100%  6
ale sceptycyzm, jakby ludzie nie mogli być i kochać się do końca swoich dni :D fajne, pomysłowe i nie oszukujmy się każda chciałaby być Magdą :D
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ursynowianka
6 miesięcy temu ocena: 0%  5
Ale życie niesie różne scenariusze , nie zawsze jest kolorowo. Może nigdy się nie odważy .
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Agapada
6 miesięcy temu ocena: 100%  4
Uroczo:-). Oby odpowiedziala: Ja Ciebie też.:-)
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ursynowianka
6 miesięcy temu ocena: 100%  3
To bardzo miłe , oryginalne i romantyczne. Ale czy w naszej rzeczywistości ma to sens ? Na pewno wielkie uznanie dla Pana, który odważył się na tak piękny gest.
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ursynowianin
6 miesięcy temu ocena: 80%  2
I żyli długo i szczęśliwie, aż do ... rozwodu :D
odpowiedz oceń komentarz 4 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Eliza
6 miesięcy temu ocena: 50%  1
Idąc do metra też widziałam. Eh, szkoda że to nie dla mnie...
odpowiedz oceń komentarz 2 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji