Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-DaGrasso-od-01-10-2017-do-31-12-2017
A jeśli chodzi o opłaty to pobierał je za wszystko co się dało np.za badania krwi,wcześniej... ~ stokrota z KrasnowoliKoleś gra w Domu Sztuki już chyba 15 raz w ciągu ostatnich czterech lat. Czy Wydział Kultury... ~ Agentura - Urra BurraTo było piękne. ~ ObserwatorMój mąż bardzo go lubi.Jego utwory mają tyle pozytywnej energii. ~ BozenaTrzeba czcić minutą ciszy na Radzie wszystkich samobójców z Ursynowa bo to społeczeństwo nie... ~ AlOPostguziałowski układ ma się świetnie. Pan Kempa tylko posypał kupkę brokatem i robi to co... ~ sarmata"Burmistrz zapowiada, że zarządzenie zastępcze wojewody zostanie zaskarżone do sądu... ~ maniek@Damianoo tyle negatywnych komentarzy pod adresem tych szkodników, więc musieli uruchomić swoje... ~ alcybiadesChodzi o bezpieczeństwo kobiet czy wymienianie nazwisk i owacje na stojąco? ciszmy się z efektu,... ~ św. AugustynAlle ta przychodnia byla (Samsonowska) najlepsza przychodnia dopoki nie przejeli jej panstwo... ~ Stokrota Jedno drzewko na 3405 mieszkańców Ursynowa. Brawo Władze macie powód do dumy. ~ DumnyZTM jest w calosci utrzymywany z pieniedzy warszawiakow: z ich podatkow oraz z biletow. Podstawowym... ~ mmNa Ursynowie Północnym przy Koncertowej od niedawna funkcjonuje nowa przychodnia z kontraktem... ~ danaPiSowskie trolle przypominają postać Jolanty Brzeskiej zapominają tylko że kamienica przy... ~ sebakiedyś, za zgodą pracowników medycznych placówki, zostawiłam w przychodni ulotki na temat... ~ niktZamknąć jak najszybciej przychodnie i zmienic lokatorów. W tym rodzinnym biznesie i tak juz nikt... ~ Były pacjentAnkieta burmistrza i spółdzielni mieszkaniowych ma sens natomiast petycja w internecie już nie... ~ sebaMyślę, że jakaś prawda w tym wszystkim musi być, a przynajmniej część. ~ Nieznana

Nowe autobusy na linii 179. Białe wyświetlacze nie dla wszystkich czytelne

› bieżące 2 miesiące temu    8.09.2017
Bartłomiej Dąbal
komentarzy 0 ocen 39 / 100%
A A A
 fot. BD

Na ulicach dzielnicy pojawiły się autobusy z białymi wyświetlaczami. To nowe pojazdy jednego z przewoźników. Mieszkańcy mają na ich temat różne zdanie. Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że pomarańczowe wyświetlacze będą zastępowane białymi.

Nowe autobusy na ulicach stolicy pojawiły się pod koniec wakacji. Są wyposażone nie tylko w klimatyzację, ale także białe wyświetlacze. To nowość w naszej dzielnicy. Jedyną linią, na której na razie jeżdżą takie autobusy jest 179, objeżdżająca Ursynów.

Pochwały i krytyka

Część mieszkańców odebrała zmiany z zadowoleniem. Liczą, że wyświetlacze pojawią się także na innych liniach.

- Jestem bardzo zadowolona. Autobusy widać już na wysokości Megasamu. Biały jest lepiej zauważalny niż żółty - zachwyca się Krystyna, mieszkanka osiedla Jary. - Na pewno są wyraźniejsze niż poprzednie, łatwiej odczytać numer linii - mówi Aleksandra.

- Bardzo dobrze widoczne są po zmroku. Wtedy z daleka widać, że jedzie moje 179, które zaraz zabierze mnie do domu - dodaje Mariusz.

Nie wszystkim nowe wyświetlacze przypadły jednak do gustu. Niektórzy narzekają, że w dzień wyświetlacze są słabo widoczne. Ich zdaniem stare, żółte napisy na innych autobusach lepiej spełniają swoje zadanie.

- Żółte napisy zdecydowanie na plus. Szczególnie w dzień, kiedy biały zlewa się z reflektorami samochodów - mówi Małgorzata. - A moim zdaniem jest jeszcze gorzej! Ale może po prostu do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić? - zastanawia się Karol z Ursynowa Północnego.

Nowość od ZTM

Zarząd Transportu Miejskiego twierdzi, że białe wyświetlacze nie są jedynie eksperymentem.

- Zrobiliśmy porównanie. Są lepiej widoczne, także dla osób starszych. Już teraz zlecamy przewoźnikom, by montowali nowe wyświetlacze - mówi Igor Krajnow z Zarządu Transportu Miejskiego.

- Oczywiście biały nie zdominuje żółtego natychmiast. Będziemy robili to sukcesywnie. Nowy kolor będzie także wprowadzany dla pojazdów MZA. Wierzymy, że pasażerom zmiana się spodoba - dodaje.

+ 39 głosów: 39 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ blarysa
2 miesiące temu ocena: 25%  4
białe wyświetlacze są tragiczne! Źle widoczne, nieczytelne, trupio-sine
odpowiedz oceń komentarz 1 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Olo
2 miesiące temu 3
Kiedy Nowokabacką/Rosnowskiego pojadą autobusy, jakimi trasami? brak informacji na ten temat.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ weronka
2 miesiące temu ocena: 83%  2
Do ZTM : Niech lepiej wymienią te graty zmodernizowane, ze schodami w środku i kasownikiem na twarzy siedzącego pasażera, czy przyciskiem stop na poręczy, na wysokości potrzebnej pasażerowi do przytrzymania się, a nie debatują nad kolorkiem wyświetlacza numeru !
odpowiedz oceń komentarz 5 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mańka
2 miesiące temu ocena: 100%  1
Bardzo dobra zmiana - białe wyświetlacze są lepiej widoczne. Inne linie już takie mają.
odpowiedz oceń komentarz 12 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji