Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(8)-od-08-11-2017-do-07-02-2018
A jeśli chodzi o opłaty to pobierał je za wszystko co się dało np.za badania krwi,wcześniej... ~ stokrota z KrasnowoliKoleś gra w Domu Sztuki już chyba 15 raz w ciągu ostatnich czterech lat. Czy Wydział Kultury... ~ Agentura - Urra BurraTo było piękne. ~ ObserwatorMój mąż bardzo go lubi.Jego utwory mają tyle pozytywnej energii. ~ BozenaTrzeba czcić minutą ciszy na Radzie wszystkich samobójców z Ursynowa bo to społeczeństwo nie... ~ AlOPostguziałowski układ ma się świetnie. Pan Kempa tylko posypał kupkę brokatem i robi to co... ~ sarmata"Burmistrz zapowiada, że zarządzenie zastępcze wojewody zostanie zaskarżone do sądu... ~ maniek@Damianoo tyle negatywnych komentarzy pod adresem tych szkodników, więc musieli uruchomić swoje... ~ alcybiadesChodzi o bezpieczeństwo kobiet czy wymienianie nazwisk i owacje na stojąco? ciszmy się z efektu,... ~ św. AugustynAlle ta przychodnia byla (Samsonowska) najlepsza przychodnia dopoki nie przejeli jej panstwo... ~ Stokrota Jedno drzewko na 3405 mieszkańców Ursynowa. Brawo Władze macie powód do dumy. ~ DumnyZTM jest w calosci utrzymywany z pieniedzy warszawiakow: z ich podatkow oraz z biletow. Podstawowym... ~ mmNa Ursynowie Północnym przy Koncertowej od niedawna funkcjonuje nowa przychodnia z kontraktem... ~ danaPiSowskie trolle przypominają postać Jolanty Brzeskiej zapominają tylko że kamienica przy... ~ sebakiedyś, za zgodą pracowników medycznych placówki, zostawiłam w przychodni ulotki na temat... ~ niktZamknąć jak najszybciej przychodnie i zmienic lokatorów. W tym rodzinnym biznesie i tak juz nikt... ~ Były pacjentAnkieta burmistrza i spółdzielni mieszkaniowych ma sens natomiast petycja w internecie już nie... ~ sebaMyślę, że jakaś prawda w tym wszystkim musi być, a przynajmniej część. ~ Nieznana

Nowości w ofercie LG 2017, czyli w pogoni za perfekcją

› budownictwo mieszkaniowe 4 miesiące temu    4.07.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. mat. promocyjne

Wszyscy, którzy znają i cenią sobie systemy klimatyzacji marki LG Electronics będą zadowoleni. W pierwszych miesiącach 2017 roku koreańska firma przedstawiła klientom nowości ze swojej aktualnej oferty klimatyzatorów pokojowych (RAC). Trzy popularne serie urządzeń LG zostały pokazane w zupełnie nowej, innowacyjnej odsłonie. Powraca także bardzo popularny model LG Prestige. Ale po kolei.

Potrójne uderzenie

Firma LG otworzyła sezon 2017 mocnym uderzeniem, prezentując trzy bardzo dobrze już znane odbiorcom serie klimatyzatorów pokojowych: Artcool Mirror, Deluxe oraz Standard Plus w nowej, dopracowanej i jeszcze bardziej udoskonalonej odsłonie (więcej informacji znajdziecie tutaj Strefa Klimatyzacji). Wszystkie najnowsze modele są kompatybilne zarówno z jednostkami zewnętrznymi Split, jak i Multi Split, a także zostały wyposażone w moduł Wi-Fi, który pozwala na ich sterowanie oraz monitorowanie z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto wszystkie modele wzbogacono o nowe funkcjonalności oraz odświeżono ich design. Teraz wyglądają lepiej niż kiedykolwiek.

Lustrzane odbicie

Model Artcool Mirror już wcześniej był wyjątkowy, jednak po zmianach dokonanych przez inżynierów oraz projektantów z LG zyskał jeszcze bardziej stylowy i kompaktowy wygląd. Jak sama nazwa wskazuje, przedni panel Artcool Mirror zdobi szklana płyta, tworząca wyjątkowy lustrzany efekt. Połączenie szkła oraz czarnego koloru daje nieprzeciętny, elegancki design. Ten nowoczesny i cichy klimatyzator doskonale sprawdzi się zarówno w salonie czy też sypialni, jak i biurze.

Najważniejsze cechy oraz funkcje:

 • aktywna kontrola zużycia energii,
 • wyświetlacz zużycia energii,
 • 4-kierunkowy nawiew powietrza,
 • wbudowane Wi-Fi,
 • Smart Diagnosis,
 • automatyczne oczyszczanie,
 • funkcja cichej pracy nocnej.

Nowoczesny standard

Klimatyzator Standard Plus zaprezentowany w 2017 roku przez LG to zupełnie nowe urządzenie o bogatszej funkcjonalności oraz innowacyjnej stylistyce. Tym, co również wyróżnia ten model od poprzedniej wersji to srebrna listwa umieszczona na przednim panelu urządzenia. Aby ułatwić czynności instalacyjne oraz serwisowe, filtr powietrza umieszczono w górnej części jednostki (podobnie, jak w innych modelach z nowej oferty produktowej LG). Dzięki takiemu rozwiązaniu filtr można wyczyścić lub wymienić bez konieczności otwierania urządzenia. Model Standard Plus świetnie sprawdzi się niemal w każdych warunkach mieszkalnych.

Najważniejsze cechy oraz funkcje:

 • aktywna kontrola zużycia energii,
 • mocne chłodzenie i ogrzewanie,
 • 4-kierunkowy nawiew powietrza,
 • wbudowane Wi-Fi,
 • filtr podwójna ochrona oraz automatyczne oczyszczanie,
 • Smart Diagnosis,
 • niski poziom hałasu i funkcja cichej pracy nocnej.

Luksusowy design

W najnowszym modelu LG Deluxe Smart Inverter, jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, przeprowadzono wyłącznie zmiany kosmetyczne, jednak bardzo istotne dla późniejszych czynności instalacyjno-serwisowych. Modyfikacji poddano przede wszystkim boczny panel urządzenia, który w aktualnej postaci jest zupełnie płaski.

Najważniejsze cechy i funkcje:

 • aktywna kontrola zużycia energii oraz wyświetlacz zużycia energii,
 • 4-kierunkowy nawiew powietrza,
 • wbudowane Wi-Fi,
 • Smart Diagnosis,
 • jonizator plasmaster oraz automatyczne oczyszczanie,
 • funkcja cichej pracy nocnej.

Nowa odsłona trzech najbardziej popularnych serii klimatyzatorów pokojowych LG nie jest na pewno próbą wprowadzenia przez firmę na rynek tych samych, a jedynie lekko odświeżonych produktów. To dowód na to, że marka LG nieustannie dąży do perfekcji w produkcji swoich urządzeń. Doceniają to odbiorcy na całym świecie, pozwalając firmie LG zajmować od dziesięcioleci pozycję lidera w sektorze HVAC.

Ekonomia użytkowania

Liderem ekonomicznego używania sprzętu jest z całą pewnością powracający do oferty model LG Prestige. Bez względu na to, czy spojrzymy na wydajność grzania czy chłodzenia urządzenie posiada najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++. Oczywiście jak przystało na produkty koreańskiej marki, nie zabrakło troski o aspekty zdrowotne – filtrowanie powietrza w pomieszczeniu. LG Prestige został wyposażony przede wszystkim w jonizator Plasmaster Ionizer Plus. Oczyszcza powietrze usuwając bakterie i wirusy oraz minimalizuje nieprzyjemne zapachy.

Najważniejsze cechy i funkcje:

 • wysoka wydajność grzewcza i chłodnicza,
 • oszczędność energii,
 • jonizator powietrza Plasmaster Ionizer Plus i filtr podwójna ochrona,
 • automatyczne oczyszczanie,
 • automatyczne sterowanie nawiewem powietrza,
 • funkcja cichej pracy nocnej.

Gwarancja

LG oferuje także swoim klientom aż 10-letnią gwarancję na sprężarkę inwerterową zarówno dla urządzeń single split jak i multi split. Urządzenia przeszły testy niezawodności, potwierdzone certyfikatem TÜV Rheinland.

(mat. promocyjny)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Krys
4 miesiące temu 1
Klimatyzacja to świetna sprawa mało kto wie ze nie tylko można nim chłodzić ale rowniez dogrzewać pomieszczenie http://www.tanie-ogrzewanie.pl...
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji