Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(4)-od-21-09-do-07-11-2017
A wiecie że w przypadku kradzieży roweru z klatki schodowej nie ostaniecie odszkodowania.... ~ SezonCiekawe kto (dzielnica Panie Burmistrzu?) teraz wybuduje zdewastowane przez budowę ulice... ~ SaRaPętla jest potrzebna. Nie wiem, jak można podjąc taką decyzję, żeby ją zlikwidować.... ~ BeataJestem zbulwesrowana tą informacją. Nie dbamy w Polsce o przestrzeń publiczną, o estetykę. W... ~ UlaDo ~~egona: jak ty te procenty policzyłeś ? Logiką : "moja chata z kraja"? ~ jesteś w mylnym błędzieTo, że ma raka nie ulega watpliwości, ale też nie ulega wątpliwości, że jest cwana i umie... ~ e tamPrzed chorobą nie była taka sympatyczna i otwarta na ludzi. Teraz, jak potrzebuje pomocy to nagle... ~ Ewa WBazarek ale w formie nowoczesnej i estetycznej. Jezeli znowu mają być obleśne budy i śmietnisko... ~ RafałKamil Orzeł rozpoczął kampanię wyborczą. ~ kkTo jest tak kuriozalne działanie. Ten facet poczytał trochę książek i bezrefleksyjnie klepie... ~ TeresaPowiem szczerze, że pomimo zainteresowania tematem nie miałam świadomości, że będzie zajęty... ~ GosiaJest Centrum Zdrowia dziecka, sa liczne szpitale dzieciece oraz przychodnie na Ursynowie wiec NIE... ~ LodaA może wystarczyłby jeden sklep a nie kilka...wspolczuje choroby ale ludzie są chorzy i w... ~ ZorroPrzy skrzyżowaniu z Rodowicza Anody z Dolinką Służewiecka proponują trakt pieszo- jezdny -... ~ JolaPani Joanno z całego serca życzę powrotu do zdrowia ~ wiemjakbardzoCiekawa obserwacja: na linii tunelu pod S2 kilka miesiecy temu musiała się zlikwidować myjnia... ~ Ciekawnik" gdybym chciała wzbudzać litość, robiłabym sobie zdjęcia bez włosów"- no przecież w apelu... ~ że jak?Kiedyś jak pracowałem w korporacji, to się nauczyłem, że najmniej ważnym elementem dla firmy... ~ Maciek

Old Breakout, czyli kultowa ekipa Nalepy zagra na Ursynowie!

› bieżące 9 dni temu    13.09.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 0 ocen 7 / 100%
A A A
Zespół Old BreakoutZespół Old Breakout fot. www.cantaramusic.pl

Już 15 września wielka atrakcja dla miłośników bluesowo-rockowych brzmień. W Domu Kultury na Imielinie wystąpi grupa Old Breakout. Członkowie kultowej formacji Breakout zagrają dla zmarłego dekadę temu przyjaciela i współtowarzysza - Tadeusza Nalepy. 

Za kilka miesięcy minie dokładnie 50 lat od powstania grupy Breakout. Pierwszymi jej członkami byli: Tadeusz Nalepa, Mira Kubasińska, Janusz Zieliński, Krzysztof Dłutowski i Józef Hajdasz. Zespól wydał 10 studyjnych albumów na przestrzeni 11 lat - od krążka "Na drugim brzegu tęczy" z 1969 roku po "Żagiel Ziemi" z 1980.

Breakout zawiesił działalność na początku lat 80., kiedy to Tadeusz Nalepa poświęcił się głównie karierze solowej. Zespół reaktywowano jednak wielokrotnie na konkretne festiwale i koncerty specjalne. Podobnie było w 2013 roku. Muzycy zagrali podczas festiwalu Lep na Bluesa w Józefowie pod Warszawą. Tym razem jednak poszli o krok dalej - w roku 2014 wydali płytę pod nieco zmodyfikowaną banderą - Old Breakout. 

W reaktywowanym składzie pojawili się Krzysztof Dłutowski i Józef Hajdasz - kolejno organy i perkusja z pierwotnego składu zespołu. Tekstami zajął się, jak za dawnych lat, Bogdan Loebl. Ekipę koncertową zasilili nowi muzycy: Wincjusz Chróst, Tadeusz Trzciński, Zbigniew Wypych i Wojciech Morawski.

W tym roku minęła dekada od śmierci genialnego Tadeusza Nalepy - założyciela grupy Blackout i późniejszego Breakout. Starzy przyjaciele wystąpią pod hasłem Tribute to Nalepa.

Już w najbliższy piątek - 15 września - Old Breakout zagra w Domu Kultury na Imielinie. Start o godz. 19:00. Usłyszymy najnowsze kompozycje zespołu jak i kultowe numery z dawnych lat. Darmowe karnety można odbierać wna miejscu już dzisiaj po godz. 18:00. 

+ 7 głosów: 7 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!