Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BUDLEX-Roentgena-od-01-10-2017-do-31-12-2017
A jeśli chodzi o opłaty to pobierał je za wszystko co się dało np.za badania krwi,wcześniej... ~ stokrota z KrasnowoliKoleś gra w Domu Sztuki już chyba 15 raz w ciągu ostatnich czterech lat. Czy Wydział Kultury... ~ Agentura - Urra BurraTo było piękne. ~ ObserwatorMój mąż bardzo go lubi.Jego utwory mają tyle pozytywnej energii. ~ BozenaTrzeba czcić minutą ciszy na Radzie wszystkich samobójców z Ursynowa bo to społeczeństwo nie... ~ AlOPostguziałowski układ ma się świetnie. Pan Kempa tylko posypał kupkę brokatem i robi to co... ~ sarmata"Burmistrz zapowiada, że zarządzenie zastępcze wojewody zostanie zaskarżone do sądu... ~ maniek@Damianoo tyle negatywnych komentarzy pod adresem tych szkodników, więc musieli uruchomić swoje... ~ alcybiadesChodzi o bezpieczeństwo kobiet czy wymienianie nazwisk i owacje na stojąco? ciszmy się z efektu,... ~ św. AugustynAlle ta przychodnia byla (Samsonowska) najlepsza przychodnia dopoki nie przejeli jej panstwo... ~ Stokrota Jedno drzewko na 3405 mieszkańców Ursynowa. Brawo Władze macie powód do dumy. ~ DumnyZTM jest w calosci utrzymywany z pieniedzy warszawiakow: z ich podatkow oraz z biletow. Podstawowym... ~ mmNa Ursynowie Północnym przy Koncertowej od niedawna funkcjonuje nowa przychodnia z kontraktem... ~ danaPiSowskie trolle przypominają postać Jolanty Brzeskiej zapominają tylko że kamienica przy... ~ sebakiedyś, za zgodą pracowników medycznych placówki, zostawiłam w przychodni ulotki na temat... ~ niktZamknąć jak najszybciej przychodnie i zmienic lokatorów. W tym rodzinnym biznesie i tak juz nikt... ~ Były pacjentAnkieta burmistrza i spółdzielni mieszkaniowych ma sens natomiast petycja w internecie już nie... ~ sebaMyślę, że jakaś prawda w tym wszystkim musi być, a przynajmniej część. ~ Nieznana

Old Breakout, czyli kultowa ekipa Nalepy zagra na Ursynowie!

› bieżące 2 miesiące temu    13.09.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 0 ocen 7 / 100%
A A A
Zespół Old BreakoutZespół Old Breakout fot. www.cantaramusic.pl

Już 15 września wielka atrakcja dla miłośników bluesowo-rockowych brzmień. W Domu Kultury na Imielinie wystąpi grupa Old Breakout. Członkowie kultowej formacji Breakout zagrają dla zmarłego dekadę temu przyjaciela i współtowarzysza - Tadeusza Nalepy. 

Za kilka miesięcy minie dokładnie 50 lat od powstania grupy Breakout. Pierwszymi jej członkami byli: Tadeusz Nalepa, Mira Kubasińska, Janusz Zieliński, Krzysztof Dłutowski i Józef Hajdasz. Zespól wydał 10 studyjnych albumów na przestrzeni 11 lat - od krążka "Na drugim brzegu tęczy" z 1969 roku po "Żagiel Ziemi" z 1980.

Breakout zawiesił działalność na początku lat 80., kiedy to Tadeusz Nalepa poświęcił się głównie karierze solowej. Zespół reaktywowano jednak wielokrotnie na konkretne festiwale i koncerty specjalne. Podobnie było w 2013 roku. Muzycy zagrali podczas festiwalu Lep na Bluesa w Józefowie pod Warszawą. Tym razem jednak poszli o krok dalej - w roku 2014 wydali płytę pod nieco zmodyfikowaną banderą - Old Breakout. 

W reaktywowanym składzie pojawili się Krzysztof Dłutowski i Józef Hajdasz - kolejno organy i perkusja z pierwotnego składu zespołu. Tekstami zajął się, jak za dawnych lat, Bogdan Loebl. Ekipę koncertową zasilili nowi muzycy: Wincjusz Chróst, Tadeusz Trzciński, Zbigniew Wypych i Wojciech Morawski.

W tym roku minęła dekada od śmierci genialnego Tadeusza Nalepy - założyciela grupy Blackout i późniejszego Breakout. Starzy przyjaciele wystąpią pod hasłem Tribute to Nalepa.

Już w najbliższy piątek - 15 września - Old Breakout zagra w Domu Kultury na Imielinie. Start o godz. 19:00. Usłyszymy najnowsze kompozycje zespołu jak i kultowe numery z dawnych lat. Darmowe karnety można odbierać wna miejscu już dzisiaj po godz. 18:00. 

+ 7 głosów: 7 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!