Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
A wiecie że w przypadku kradzieży roweru z klatki schodowej nie ostaniecie odszkodowania.... ~ SezonCiekawe kto (dzielnica Panie Burmistrzu?) teraz wybuduje zdewastowane przez budowę ulice... ~ SaRaPętla jest potrzebna. Nie wiem, jak można podjąc taką decyzję, żeby ją zlikwidować.... ~ BeataJestem zbulwesrowana tą informacją. Nie dbamy w Polsce o przestrzeń publiczną, o estetykę. W... ~ UlaDo ~~egona: jak ty te procenty policzyłeś ? Logiką : "moja chata z kraja"? ~ jesteś w mylnym błędzieTo, że ma raka nie ulega watpliwości, ale też nie ulega wątpliwości, że jest cwana i umie... ~ e tamPrzed chorobą nie była taka sympatyczna i otwarta na ludzi. Teraz, jak potrzebuje pomocy to nagle... ~ Ewa WBazarek ale w formie nowoczesnej i estetycznej. Jezeli znowu mają być obleśne budy i śmietnisko... ~ RafałKamil Orzeł rozpoczął kampanię wyborczą. ~ kkTo jest tak kuriozalne działanie. Ten facet poczytał trochę książek i bezrefleksyjnie klepie... ~ TeresaPowiem szczerze, że pomimo zainteresowania tematem nie miałam świadomości, że będzie zajęty... ~ GosiaJest Centrum Zdrowia dziecka, sa liczne szpitale dzieciece oraz przychodnie na Ursynowie wiec NIE... ~ LodaA może wystarczyłby jeden sklep a nie kilka...wspolczuje choroby ale ludzie są chorzy i w... ~ ZorroPrzy skrzyżowaniu z Rodowicza Anody z Dolinką Służewiecka proponują trakt pieszo- jezdny -... ~ JolaPani Joanno z całego serca życzę powrotu do zdrowia ~ wiemjakbardzoCiekawa obserwacja: na linii tunelu pod S2 kilka miesiecy temu musiała się zlikwidować myjnia... ~ Ciekawnik" gdybym chciała wzbudzać litość, robiłabym sobie zdjęcia bez włosów"- no przecież w apelu... ~ że jak?Kiedyś jak pracowałem w korporacji, to się nauczyłem, że najmniej ważnym elementem dla firmy... ~ Maciek

Potańcówka przy Kajakowej? To była świetna impreza! FOTO

› bieżące 12 dni temu    10.09.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 2 ocen 4 / 100%
A A A
49 zdjęćPotańcówka przy Kajakowej udała się znakomicie!Potańcówka przy Kajakowej udała się znakomicie! fot. KT

Choć lato już u schyłku, to parking (i parkiet w jednym) przy Kajakowej był rozgrzany jak kubańskie plaże. Dlaczego kubańskie? Bo popularna tam salsa oczarowała mieszkańców Ursynowa. Dzieci, rodzice, dziadkowie, zakochani i single, znajomi, przyjaciele i zupełnie sobie obcy - w sobotę tańczyli wszyscy.

Potańcówka obok Dzielnicowego Ośrodka Kultury była strzałem w dziesiątkę. Duża przestrzeń w sąsiedztwie zieleni - przy rewelacyjnych warunkach atmosferycznych. To musiało się udać. Już o godz. 18:00, w godzinę po rozpoczęciu potańcówki, parkiet pękał w szwach. 

Dzieci zachęciły dorosłych spontaniczną zabawą, ci nie pozostali w tyle i szybko wkroczyli na parkiet. DJ zaczął od polskich szlagierów, które przeplatano lekcjami gorącej salsy. Instruktorzy pokazali podstawowe kroki - mieszkańcy w mgnieniu oka stworzyli układ sceniczny. Najlepsi tancerze zostali wyróżnieni przez dwójkę specjalistów.

Nie zabrakło konkursów dla dzieci i rozrywek dla nieco starszych. Wata cukrowa, kiełbaski, zimne napoje i wygodne leżaki. - Tak najbardziej lubię odpoczywać. Słucham piosenek, które cenię, piję zimne piwko, wygodnie siedzę i relaks - mówi Wojtek.

Dopisała kapryśna ostatnio pogoda, frekwencja też nie zawiodła. Czekają nas jeszcze dwie imprezy z plenerowego cyklu. 16 września o godz. 17:00 powtórka z imprezy przy fontannie w parku Jana Pawła II. Tydzień później ostatnia potańcówka na Jeziorem Zgorzała.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z POTAŃCÓWKI:

Potańcówka przy Kajakowej? To była świetna impreza! FOTO
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Robert
10 dni temu 2
Boże jaka remiza! coraz więcej wieśków na dzielni :*
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
12 dni temu 1
Już nie mogę się doczekać kolejnych.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji