Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(8)-od-08-11-2017-do-07-02-2018
A jeśli chodzi o opłaty to pobierał je za wszystko co się dało np.za badania krwi,wcześniej... ~ stokrota z KrasnowoliKoleś gra w Domu Sztuki już chyba 15 raz w ciągu ostatnich czterech lat. Czy Wydział Kultury... ~ Agentura - Urra BurraTo było piękne. ~ ObserwatorMój mąż bardzo go lubi.Jego utwory mają tyle pozytywnej energii. ~ BozenaTrzeba czcić minutą ciszy na Radzie wszystkich samobójców z Ursynowa bo to społeczeństwo nie... ~ AlOPostguziałowski układ ma się świetnie. Pan Kempa tylko posypał kupkę brokatem i robi to co... ~ sarmata"Burmistrz zapowiada, że zarządzenie zastępcze wojewody zostanie zaskarżone do sądu... ~ maniek@Damianoo tyle negatywnych komentarzy pod adresem tych szkodników, więc musieli uruchomić swoje... ~ alcybiadesChodzi o bezpieczeństwo kobiet czy wymienianie nazwisk i owacje na stojąco? ciszmy się z efektu,... ~ św. AugustynAlle ta przychodnia byla (Samsonowska) najlepsza przychodnia dopoki nie przejeli jej panstwo... ~ Stokrota Jedno drzewko na 3405 mieszkańców Ursynowa. Brawo Władze macie powód do dumy. ~ DumnyZTM jest w calosci utrzymywany z pieniedzy warszawiakow: z ich podatkow oraz z biletow. Podstawowym... ~ mmNa Ursynowie Północnym przy Koncertowej od niedawna funkcjonuje nowa przychodnia z kontraktem... ~ danaPiSowskie trolle przypominają postać Jolanty Brzeskiej zapominają tylko że kamienica przy... ~ sebakiedyś, za zgodą pracowników medycznych placówki, zostawiłam w przychodni ulotki na temat... ~ niktZamknąć jak najszybciej przychodnie i zmienic lokatorów. W tym rodzinnym biznesie i tak juz nikt... ~ Były pacjentAnkieta burmistrza i spółdzielni mieszkaniowych ma sens natomiast petycja w internecie już nie... ~ sebaMyślę, że jakaś prawda w tym wszystkim musi być, a przynajmniej część. ~ Nieznana

Potańcówka przy Kajakowej? To była świetna impreza! FOTO

› bieżące 2 miesiące temu    10.09.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
49 zdjęćPotańcówka przy Kajakowej udała się znakomicie!Potańcówka przy Kajakowej udała się znakomicie! fot. KT

Choć lato już u schyłku, to parking (i parkiet w jednym) przy Kajakowej był rozgrzany jak kubańskie plaże. Dlaczego kubańskie? Bo popularna tam salsa oczarowała mieszkańców Ursynowa. Dzieci, rodzice, dziadkowie, zakochani i single, znajomi, przyjaciele i zupełnie sobie obcy - w sobotę tańczyli wszyscy.

Potańcówka obok Dzielnicowego Ośrodka Kultury była strzałem w dziesiątkę. Duża przestrzeń w sąsiedztwie zieleni - przy rewelacyjnych warunkach atmosferycznych. To musiało się udać. Już o godz. 18:00, w godzinę po rozpoczęciu potańcówki, parkiet pękał w szwach. 

Dzieci zachęciły dorosłych spontaniczną zabawą, ci nie pozostali w tyle i szybko wkroczyli na parkiet. DJ zaczął od polskich szlagierów, które przeplatano lekcjami gorącej salsy. Instruktorzy pokazali podstawowe kroki - mieszkańcy w mgnieniu oka stworzyli układ sceniczny. Najlepsi tancerze zostali wyróżnieni przez dwójkę specjalistów.

Nie zabrakło konkursów dla dzieci i rozrywek dla nieco starszych. Wata cukrowa, kiełbaski, zimne napoje i wygodne leżaki. - Tak najbardziej lubię odpoczywać. Słucham piosenek, które cenię, piję zimne piwko, wygodnie siedzę i relaks - mówi Wojtek.

Dopisała kapryśna ostatnio pogoda, frekwencja też nie zawiodła. Czekają nas jeszcze dwie imprezy z plenerowego cyklu. 16 września o godz. 17:00 powtórka z imprezy przy fontannie w parku Jana Pawła II. Tydzień później ostatnia potańcówka na Jeziorem Zgorzała.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z POTAŃCÓWKI:

Potańcówka przy Kajakowej? To była świetna impreza! FOTO
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Robert
2 miesiące temu 2
Boże jaka remiza! coraz więcej wieśków na dzielni :*
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
2 miesiące temu 1
Już nie mogę się doczekać kolejnych.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji