Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
A jeśli chodzi o opłaty to pobierał je za wszystko co się dało np.za badania krwi,wcześniej... ~ stokrota z KrasnowoliKoleś gra w Domu Sztuki już chyba 15 raz w ciągu ostatnich czterech lat. Czy Wydział Kultury... ~ Agentura - Urra BurraTo było piękne. ~ ObserwatorMój mąż bardzo go lubi.Jego utwory mają tyle pozytywnej energii. ~ BozenaTrzeba czcić minutą ciszy na Radzie wszystkich samobójców z Ursynowa bo to społeczeństwo nie... ~ AlOPostguziałowski układ ma się świetnie. Pan Kempa tylko posypał kupkę brokatem i robi to co... ~ sarmata"Burmistrz zapowiada, że zarządzenie zastępcze wojewody zostanie zaskarżone do sądu... ~ maniek@Damianoo tyle negatywnych komentarzy pod adresem tych szkodników, więc musieli uruchomić swoje... ~ alcybiadesChodzi o bezpieczeństwo kobiet czy wymienianie nazwisk i owacje na stojąco? ciszmy się z efektu,... ~ św. AugustynAlle ta przychodnia byla (Samsonowska) najlepsza przychodnia dopoki nie przejeli jej panstwo... ~ Stokrota Jedno drzewko na 3405 mieszkańców Ursynowa. Brawo Władze macie powód do dumy. ~ DumnyZTM jest w calosci utrzymywany z pieniedzy warszawiakow: z ich podatkow oraz z biletow. Podstawowym... ~ mmNa Ursynowie Północnym przy Koncertowej od niedawna funkcjonuje nowa przychodnia z kontraktem... ~ danaPiSowskie trolle przypominają postać Jolanty Brzeskiej zapominają tylko że kamienica przy... ~ sebakiedyś, za zgodą pracowników medycznych placówki, zostawiłam w przychodni ulotki na temat... ~ niktZamknąć jak najszybciej przychodnie i zmienic lokatorów. W tym rodzinnym biznesie i tak juz nikt... ~ Były pacjentAnkieta burmistrza i spółdzielni mieszkaniowych ma sens natomiast petycja w internecie już nie... ~ sebaMyślę, że jakaś prawda w tym wszystkim musi być, a przynajmniej część. ~ Nieznana

Pożar w metrze. Na szczęście to były tylko ćwiczenia FOTO

› relacje 2 miesiące temu    11.09.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
6 zdjęć fot. Metro Warszawskie

W pomieszczeniach Stacji Techniczno-Postojowej na Kabatach wybuchł pożar. Trzeba natychmiast ewakuować poszkodowanych i opanować sytuację – taki był scenariusz ćwiczeń, jakie strażacy Metra Warszawskiego przeprowadzali za pomocą specjalistycznego trenażera pożarowego.

Trenażer to specjalnie zaprojektowana naczepa, w której w kontrolowanych warunkach można wywołać i ugasić pożar pomieszczeń. Sterowany komputerowo system zasilany gazem pozwala na zorganizowanie wielu różnych scenariuszy pożaru tak, aby precyzyjnie dostosować je do potrzeb szkolonych strażaków. Co ważne, wewnątrz trenażera można stworzyć warunki bardzo zbliżone do realnego pożaru. W czasie ćwiczeń w pomieszczeniach może panować temperatura nawet 800 stopni, a zadymienie pomieszczeń dodatkowo dodaje realizmu. 

Ćwiczą regularnie

Strażacy Metra Warszawskiego właśnie zakończyli trzydniowy okres ćwiczeń. Doświadczenie zdobyte podczas takich treningów jest bardzo ważne i pozwala wypracować właściwe nawyki, przetestować sprzęt, sprawdzić psychiczne predyspozycje strażaków. Dzięki temu strażacy będą lepiej przygotowani w sytuacjach realnego zagrożenia.

ZOBACZ FOTORELACJĘ Z ĆWICZEŃ STRAŻAKÓW METRA:

Pożar w metrze. Na szczęście to były tylko ćwiczenia FOTO
fot. REDAKCJA
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ sarenka
2 miesiące temu ocena: 100%  1
800 stopni nie wystarczy, aby ocieplić wizerunek Metra po artykule z 31 sierpnia: http://www.haloursynow.pl/arty... "Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu prace konserwacyjne w metrze zakończą się a to oznacza, że mieszkańcy Kabat będą mogli odetchnąć z ulgą". Minęły 2 tygodnie, prace trwają, a "maszyna szlifierska" wciąż nie znikła z Kabat. Niech poćwiczą czyszczenie tarcz szlifierskich pociągu technicznego SPENO głęboko w tunelu metra, aby dniami i nocami potwornie nie hałasował na powierzchni Stacji Techniczno - Postojowej, bo tym hukiem płoszą zwierzęta w całym Rezerwacie Las Kabacki im. Stefana Starzyńskiego. Prośba do Redakcji o zbadanie, czy władze Ursynowa wydały Stacji Techniczno - Postojowej Metra na Kabatach pozwolenie środowiskowe określające dopuszczalny poziom hałasu, który Stacja ma prawo emitować do otaczającego środowiska.
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji