Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
Zerwę z dziecka łach ostatni Mnóstwo trutków przygotuję Choć obiadu dziś nie zeżrę Ale... ~ Mój nickSłabo płacą i nauczycieli będzie coraz mniej więcej w Warszawie ... ~ Avoxja bym chetnie ludzi gnebiacych zwierzeta odstrzelił ~ leonLudzie mają narąbane w łepetynach. Najchętniej zamknęliby się w supersterylnych, strzeżonych... ~ Kot_Aliki pomyslec ze 90% Polakow to wierzacy katolicy. Wiec dla kogo przykazanie Boze "-Nie zabijaj!!! ~ anaBurmistrz Ciołko i jego koleś Kempa swoją koleżankę zatrudnili. Może być że za rok już ona... ~ kartofliskoA ja mam kotka na działce.Codziennie jade 5 km aby go nakarmić.On już czeka na drodze.Zimą... ~ mmmmmmmmm8-12 koszeń w sezonie to jakiś biologiczny nonsens. Komu to służy, chyba tylko firmom... ~ KPWidzę, że problematyczny sąsiad to dość powszechna sprawa! Moja rodzina miała wielokrotnie... ~ Cassie99Dlaczego nie ma mojego komentarza? Czy kogoś obraziłam? ~ ursynowiankaLudziom, takim jak Pani Magda powinno się dziękować i nagradzać za ich poświęcenie i... ~ ursynowiankaKto wie, może zaraz się skrzykną i masa kretyniczna z całej wawy zacznie posuwać po tych... ~ Pełnynocnik_rowerowyNo coż - bydło ze wsi, kupiło mieszkanie i tera są "miastowi" więc dziki kotek jest bee. ~ zal.plTa decyzja obnaża intencje działań w zakresie polityki kulturalnej dzielnicy tego zarządu. Nie... ~ Żyrardówski malarzEch, to zawsze wygląda tak samo... Znajdą się ludzie co się boją kotów, wywalczą ich... ~ KubaWładze SMB Ursynów już nie pierwszy raz wykazują się totalną ignorancją. ~ kocurZupełnie, jak Anioł z Alternatywy 4. ~ KotekPatrząc przez pryzmat rowerzystów - po częsci są to pieniądze wyrzucone w błoto, bo drogi... ~ bea

Przejmujący apel starszego pana. "Nagroda z pieniędzy, które pożyczę"

› bieżące 19 dni temu    29.09.2017
Marta Siesicka-Osiak
komentarzy 0 ocen 8 / 100%
A A A
Tu się wszystko zaczeło, kartka zniknęła, poszukiwania zguby trwają.Tu się wszystko zaczeło, kartka zniknęła, poszukiwania zguby trwają. fot. MSO

Na przystanku Megasam 01 pojawiło się ogłosznie, które chwyciło internautów za serce. Zrozpaczony mężczyzna w zaginionej reklamówce zostawił wszystkie dokumenty, pieniądze i telefon. Błaga o zwrot i obiecuje nagrodę.

Ogłoszenia pisane ręcznie to teraz rzadko spotykany widok. Może właśnie dlatego sfotografowana na przystanku kartka, obiega internet w błyskawicznym tempie! Udostępnienia idą w tysiące, a wszyscy liczą, że uda się pomóc.

Stary schorowany emeryt, jak sam się określa, obiecuje nagrodę... z pieniędzy, które pożyczy.

- Znalazcę błagam o zwrot!!! To wszystko co miałem - pisze zdesperowany mężczyzna.

Znalazca proszony jest o zwrot reklamówki pod adres, który znajduje się w dokumentach. Cała ursynowska społeczność internetowa kibicuje sprawie i liczy, że dowie się czy zguba wróciła do właściciela.

Nie raz już Facebook udowodnił swoją siłę. Czy tak stanie się także tym razem? 

+ 8 głosów: 8 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!