Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
ROENTGENA-01-02-do-31-03
B-1-POP-RADIO
"Tutaj nie chodzi o to, żeby Staż Miejska karała mieszkańców mandatami - mówi wicedyrektor... ~ hbkJak to miałoby powstać w takim kształcie?? Przecież taka droga i parking się tam po prostu nie... ~ m.Kochani przykład idzie z góry , tylko naszych ministrów senatorów i posłów taki policjant nie... ~ marmisNo chyba ktos musialby byc skonczonym debilem, albo nie miec wyobrazni, zeby w lesie psa bez smyczy... ~ kwakwaAutostrada POW dostarczy nowych wrażeń. Smród spalin, hałas, drgania. Degrengolada środowiska. ~ HansNajlepiej przyczynili by się dla czystości i ekologii Ursynowa, gdyby poszli blokować budowę... ~ HansNiedługo powstanie autostrada POW to dopiero będą wrażenia. Smród, hałas, drgania... ~ hansNiezłe maszyny latały ~ KomboPytanie kto po cichu lobbuje za i komu to przyniesie korzyść ten łącznik? Połączenie... ~ uranUwielbiam szybkowar tej firmy, jest pomocny w kuchni. Jak raz użyłam to wiedziałam że to jest... ~ AnkaNie ma gorszych leni jak ci z SM Ursynów jak rozróba pomiędzy blokami na Dembowskiego w nocy ... ~ Kizior z Pelcówy na Ursynów przeflancowanySzkoda tylko, że ciągle ta paskudna buda z tym Domem Sztuki szpeci okolice! Przecież za chwile... ~ EMERYT Z IMIELINACiszewskiego Bis jest całkowicie niepotrzebna a jej budowa zniszczyła by unikalną strefę... ~ tadeuszSzkoda, a były takie piękne widoki. I te samoloty. Trzeba będzie czekać kilka lat na takie... ~ AlinkaKiedyś dzieci bawiły się na trzepakach i były bardziej samodzielne i wysportowane niż dzisiaj. ~ lalaeee pas numer 3, to są tam trzy pasy startowe??? ~ misiuZgadzam się na Puszczyka trwa to nadal mimo interwencji tvn lata temu .Panie zmienimy tylko torby... ~ oloNasz Ursynów nie ma pomysłu. Będą potykać się o własne nogi. Za kaskę wszystkiego się nie... ~ Dudek

Świąteczna promocja na mieszkania przy Roentgena

› inwestycje komercyjne 18 dni temu    12.04.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 3 / 33%
A A A
 fot. inwestycja przy Roentgena

Ursynów dynamicznie zmienia swoje oblicze, dzieje się to za sprawą nie tylko powstających tu centrów biurowych, handlowych czy placówek oświatowych ale także nowych inwestycji. Możemy do nich zaliczyć m.in. powstający przy ul. Roentgena budynek z 62 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach i układach.

Inwestycja nabiera kształtów, szybko pnie się do góry. Jest ona doskonałym wyborem dla miłośników miejskiego stylu życia, którzy z jednej strony chcą mieć centra handlowe pod ręką, z drugiej kilka chwil by dostać się na łono natury. A terenów zielonych na Ursynowie nie brakuje: Las Kabacki, park Romana Kozłowskiego, Ogród Botaniczny PAN. Jednym słowem sąsiedztwo inwestycji Roentgena wyróżnia się nie tylko dobrze rozwiniętą infrastrukturą miejską dającą szybki dostęp do tego co najbardziej potrzebne w codziennym funkcjonowaniu ale także bliskością zielonych przestrzeni.

Co możemy znaleźć na Roentgena? Dla przykładu 3 pokojowe mieszkanie na 55 metrach kwadratowych. Idealna przestrzeń dla niedużej rodziny: sypiania dla rodziców, pokój dla dziecka i wspólna przestrzeń,  w której miło można spędzić popołudniowe godziny po dniu pracy czy nauki w szkole. Taki metraż gwarantuje też nieduże koszty eksploatacyjne, co jest bardzo istotne przy zakupie nowego mieszkania.

Należy nadmienić, że do końca kwietnia trwa świąteczna promocja dlatego też warto zapytać o szczegóły Doradców Klienta tel. 605 957 777 lub odwiedzić biuro sprzedaży przy budowie.

Innym rozwiązaniem może być mieszkanie 2-pokojowe. Część dzienna z aneksem kuchennym, sypialnia i kilka zakamarków, które można przeznaczyć na zabudowę, szafę czy garderobę. Atutem mieszkania jest duży balkon.

Osoby zainteresowane większym metrażem może zainteresować mieszkanie 69 metrowe. Sam salon z aneksem kuchennym zajmuje prawie 30 metrów. Taką przestrzeń można ciekawie zaaranżować, tym bardziej że w części kuchennej jest okno, co daje możliwość na wydzielenie samodzielnej kuchni. Bez wątpienia atutem mieszkania są dwa duże balkony.

Inwestycja przy ul. Roentgena staje się coraz bardziej widoczna. Obecnie wykonywany jest strop nad trzecim piętrem. Do wykonania pozostała ostatnia kondygnacja. W budynku znajdą się mieszkania o powierzchni od 44 do 127 metrów kwadratowych, podziemna hala garażowa – dwupoziomowa, komórki lokatorskie, rowerownia.

Proszę pamiętać o świątecznej promocji cenowej - tel. 605 957 777

(mat. promocyjny)

+ 1 głosów: 3 (33%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.