Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-ROENTGENA-BUDLEX-od-01-07-do-30-09-2017
podajcie choć jeden przykład funkcjonowania filtrów instalacji oddymiania tunelu na... ~ s@redakcja - Panie Redaktorze a może wymieni Pan z imienia i nazwiska tych "rowerzystów" z... ~ AZXNa zdjęciach widzę kilka osób. Ursynow ma ponad 100000 mieszkańców. Rozumiem że byli... ~ ObserwatorStarania aktywistów na pewno wskazane i szlachetne, ale nie przyniesie to raczej wymiernych... ~ KershawTak trzymać, panowie! Filtry muszą być. ~ Abraham LincolnHaloUrsynów schodzi na psy pisząc o takich ludziach jak Orzeu ~ WawrzyniecSuper akcja! Bardzo widowiskowa i fajna! ~ KabaciarzCzy filtry spalin to demokratyczna wola większości mieszkańców Ursynowa? Instalacja filtrów... ~ xyzWszystko to niepokoi, ale kto potrafi powiedzieć jak to będzie wyglądało po ukończeniu POW?... ~ szaszaPowstrzymać budowę autostrady "POW"! ~ J33Zagrożenie niesie sama autostrada "POW". Z filtrami, czy bez. ~ J33Filtry sa potrzebne nawet nie tylko z punktu widzenia mieszkańców Ursynowa, ale także... ~ Duże PePomysł z rurą dobry, ale czy to w pełni oddaje skalę problemu jaki czeka Ursynów? ~ WagnerKto usunął filtry z planów budowlanych i kto podpisywał wcześniejsze pisma, w których filtry... ~ Ursynowianka Ludzie przestańcie wypisywać takie bzdury w komentarzach, bo to aż o was źle świadczy jako... ~ EnrickPrzejeżdżałam tam dzisiaj ~ AgataA może to inicjatywa Stefana, który walczy wszelkimi sposobami z rowerowcami ??? ~ Pełnynocnik_rowerowyPolityczne cwaniaczki. Nigdy nie zagłosuję na Orła. ~ Iga

Świąteczna promocja na mieszkania przy Roentgena

› inwestycje komercyjne 4 miesiące temu    12.04.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 3 / 33%
A A A
 fot. inwestycja przy Roentgena

Ursynów dynamicznie zmienia swoje oblicze, dzieje się to za sprawą nie tylko powstających tu centrów biurowych, handlowych czy placówek oświatowych ale także nowych inwestycji. Możemy do nich zaliczyć m.in. powstający przy ul. Roentgena budynek z 62 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach i układach.

Inwestycja nabiera kształtów, szybko pnie się do góry. Jest ona doskonałym wyborem dla miłośników miejskiego stylu życia, którzy z jednej strony chcą mieć centra handlowe pod ręką, z drugiej kilka chwil by dostać się na łono natury. A terenów zielonych na Ursynowie nie brakuje: Las Kabacki, park Romana Kozłowskiego, Ogród Botaniczny PAN. Jednym słowem sąsiedztwo inwestycji Roentgena wyróżnia się nie tylko dobrze rozwiniętą infrastrukturą miejską dającą szybki dostęp do tego co najbardziej potrzebne w codziennym funkcjonowaniu ale także bliskością zielonych przestrzeni.

Co możemy znaleźć na Roentgena? Dla przykładu 3 pokojowe mieszkanie na 55 metrach kwadratowych. Idealna przestrzeń dla niedużej rodziny: sypiania dla rodziców, pokój dla dziecka i wspólna przestrzeń,  w której miło można spędzić popołudniowe godziny po dniu pracy czy nauki w szkole. Taki metraż gwarantuje też nieduże koszty eksploatacyjne, co jest bardzo istotne przy zakupie nowego mieszkania.

Należy nadmienić, że do końca kwietnia trwa świąteczna promocja dlatego też warto zapytać o szczegóły Doradców Klienta tel. 605 957 777 lub odwiedzić biuro sprzedaży przy budowie.

Innym rozwiązaniem może być mieszkanie 2-pokojowe. Część dzienna z aneksem kuchennym, sypialnia i kilka zakamarków, które można przeznaczyć na zabudowę, szafę czy garderobę. Atutem mieszkania jest duży balkon.

Osoby zainteresowane większym metrażem może zainteresować mieszkanie 69 metrowe. Sam salon z aneksem kuchennym zajmuje prawie 30 metrów. Taką przestrzeń można ciekawie zaaranżować, tym bardziej że w części kuchennej jest okno, co daje możliwość na wydzielenie samodzielnej kuchni. Bez wątpienia atutem mieszkania są dwa duże balkony.

Inwestycja przy ul. Roentgena staje się coraz bardziej widoczna. Obecnie wykonywany jest strop nad trzecim piętrem. Do wykonania pozostała ostatnia kondygnacja. W budynku znajdą się mieszkania o powierzchni od 44 do 127 metrów kwadratowych, podziemna hala garażowa – dwupoziomowa, komórki lokatorskie, rowerownia.

Proszę pamiętać o świątecznej promocji cenowej - tel. 605 957 777

(mat. promocyjny)

+ 1 głosów: 3 (33%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.