Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
Rowerzysci to swiete krowy, drogi rowerowe maja a jezdza po chodnikach.... Na dereniowej to... ~ Lolanie ma co liczyć, widzę z okna. Czasami zdarza się jakiś odważny (w tym roku widziałam może... ~ JagaPrzypominam, że na Ursynowie wygrało PO to rządzi PO. W całej Polsce wygrał PIS to też i tam... ~ Paweł W-waJeżeli kupcy to prywatny podmiot, który sam powinien sobie znaleźć lokalizację, to może... ~ evaMieszkam na dereniowej i widze ze wiekszosc ludzi jezdzi po chodniku.... ~ Mieszkaniecżeby móc się do czegoś odnieść, to należy policzyć rowerzystów na al. KEN inaczej liczenie... ~ ppJa bym policzył rowerzystów w grudniu lub w styczniowy śnieżny poranek. ~ onJak to się rozkręci to w kolejnym rzucie zaczną liczyć niepełnosprawnych na podjazdach dla... ~ sRozbudowie stołówki, przepraszam za pomyłkę. ~ mamamW ramach poprawy sytuacji Dolina jest obecnie na potęgę zabudowywana, gdzie się tylko da. A... ~ JanJa się pytam, dlaczego tylu nauczycieli odeszło w ostatnim roku z 16? Ktoś wie? Niedobra zmiana? ~ lolonastępna POarystokratka za naszą kasę po mordzie widać kto to jest ~ jjNa spotkaniu była mowa o rozbudowie świetlicy i naprawie boiska. Nie o "problemach" lecz... ~ mamamJaką pensję dostała? ~ kkkLudzie, zróbcie bazarek pod domem Karczewskiego z kilkoma toitoiami najlepiej i parkingiem, na... ~ mieszkaniecWyświecone i dobrze wykarmione pasożyty na naszej społecznej krwi....brawo...hahhahaa ~ rasputinek66Domy kultury to komunistyczny wynalazek zamiast budować nowe lepiej wyburzyć stare a kasę... ~ realistaPowodzenia i wytrwałości Pan ie Tomaszu! ~ MEL. z Kabat

Świąteczna promocja na mieszkania przy Roentgena

› inwestycje komercyjne 6 miesięcy temu    12.04.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 3 / 33%
A A A
 fot. inwestycja przy Roentgena

Ursynów dynamicznie zmienia swoje oblicze, dzieje się to za sprawą nie tylko powstających tu centrów biurowych, handlowych czy placówek oświatowych ale także nowych inwestycji. Możemy do nich zaliczyć m.in. powstający przy ul. Roentgena budynek z 62 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach i układach.

Inwestycja nabiera kształtów, szybko pnie się do góry. Jest ona doskonałym wyborem dla miłośników miejskiego stylu życia, którzy z jednej strony chcą mieć centra handlowe pod ręką, z drugiej kilka chwil by dostać się na łono natury. A terenów zielonych na Ursynowie nie brakuje: Las Kabacki, park Romana Kozłowskiego, Ogród Botaniczny PAN. Jednym słowem sąsiedztwo inwestycji Roentgena wyróżnia się nie tylko dobrze rozwiniętą infrastrukturą miejską dającą szybki dostęp do tego co najbardziej potrzebne w codziennym funkcjonowaniu ale także bliskością zielonych przestrzeni.

Co możemy znaleźć na Roentgena? Dla przykładu 3 pokojowe mieszkanie na 55 metrach kwadratowych. Idealna przestrzeń dla niedużej rodziny: sypiania dla rodziców, pokój dla dziecka i wspólna przestrzeń,  w której miło można spędzić popołudniowe godziny po dniu pracy czy nauki w szkole. Taki metraż gwarantuje też nieduże koszty eksploatacyjne, co jest bardzo istotne przy zakupie nowego mieszkania.

Należy nadmienić, że do końca kwietnia trwa świąteczna promocja dlatego też warto zapytać o szczegóły Doradców Klienta tel. 605 957 777 lub odwiedzić biuro sprzedaży przy budowie.

Innym rozwiązaniem może być mieszkanie 2-pokojowe. Część dzienna z aneksem kuchennym, sypialnia i kilka zakamarków, które można przeznaczyć na zabudowę, szafę czy garderobę. Atutem mieszkania jest duży balkon.

Osoby zainteresowane większym metrażem może zainteresować mieszkanie 69 metrowe. Sam salon z aneksem kuchennym zajmuje prawie 30 metrów. Taką przestrzeń można ciekawie zaaranżować, tym bardziej że w części kuchennej jest okno, co daje możliwość na wydzielenie samodzielnej kuchni. Bez wątpienia atutem mieszkania są dwa duże balkony.

Inwestycja przy ul. Roentgena staje się coraz bardziej widoczna. Obecnie wykonywany jest strop nad trzecim piętrem. Do wykonania pozostała ostatnia kondygnacja. W budynku znajdą się mieszkania o powierzchni od 44 do 127 metrów kwadratowych, podziemna hala garażowa – dwupoziomowa, komórki lokatorskie, rowerownia.

Proszę pamiętać o świątecznej promocji cenowej - tel. 605 957 777

(mat. promocyjny)

+ 1 głosów: 3 (33%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.