Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-PastaFresca-od-05-06-do-05-07-2017
B-1-POP-RADIO
Super, ze dajecie mapki przy artykulach! :)) ~ tomKto to pisał, aby nie wierzyć Wyborczej, że to ostatni weekend bazarku? Dziś na bazarku przez... ~ WendyChcemy parku, spokoju, czystego powietrza a nie autostrady! ~ J23Wywalają puszki butelki gdzie popadnie. To nie tylko psy mogą się poranić, ale i dzieci na tym... ~ SKNajwiększy syf w Lesie Kabackim to grillowa polanka w Powsinie. Ale skoro straż miejska nie... ~ Lolek.......jak nie ma wiaduktu na Karczunkowskiej to którędy mają jeździć?? ~ OlaNiesamowite historie w tym mieście. ~ MatkaTe lepsze czasy mogą nigdy nie nadejść niestety. I to jest smutne. ~ BożenaTe lepsze czasy mogą nigdy nie nadejść niestety. I to jest smutne. ~ Bożenatu są prowadzone celowe działania aby dworek popadł w stan zagrażający bezpieczeństwu, wtedy... ~ robNie wiem,ale sie wypowiem-ot Polska! Pies byl na smyczy, odszedl na bok (smycz ma 4 metry). Gdy... ~ AgataWitam Co się dzieje w sprawie? Czy sprawcy zostały postawione zarzuty? I co dalej z tym... ~ MatmelTrzeba to uratować! Koniecznie ~ WarszawiakZawsze trzeba dbać. O zabytki.nie rozumiem jak można inaczej. ~ ObserwatorOdsiedzi parę latek i znowu zrobi to. Skoro to jest recydywa, to powinien na logikę dostać... ~ MariaNiestety nie zakwalifikowali tego jako zabójstwo. Zabił u siebie pod klatką na Hawajskiej 6. ~ HotdogSądząc po komentarzach i plusach lub minusach pod nimi widać wyraźnie, że nie o bazarek tu... ~ hbkNie oszukujmy sie nie probujmy zaczarowac rzeczywistosci, bazarek dziala glownie w soboty i... ~ StasioJasio

Świąteczna promocja na mieszkania przy Roentgena

› inwestycje komercyjne 2 miesiące temu    12.04.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 3 / 33%
A A A
 fot. inwestycja przy Roentgena

Ursynów dynamicznie zmienia swoje oblicze, dzieje się to za sprawą nie tylko powstających tu centrów biurowych, handlowych czy placówek oświatowych ale także nowych inwestycji. Możemy do nich zaliczyć m.in. powstający przy ul. Roentgena budynek z 62 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach i układach.

Inwestycja nabiera kształtów, szybko pnie się do góry. Jest ona doskonałym wyborem dla miłośników miejskiego stylu życia, którzy z jednej strony chcą mieć centra handlowe pod ręką, z drugiej kilka chwil by dostać się na łono natury. A terenów zielonych na Ursynowie nie brakuje: Las Kabacki, park Romana Kozłowskiego, Ogród Botaniczny PAN. Jednym słowem sąsiedztwo inwestycji Roentgena wyróżnia się nie tylko dobrze rozwiniętą infrastrukturą miejską dającą szybki dostęp do tego co najbardziej potrzebne w codziennym funkcjonowaniu ale także bliskością zielonych przestrzeni.

Co możemy znaleźć na Roentgena? Dla przykładu 3 pokojowe mieszkanie na 55 metrach kwadratowych. Idealna przestrzeń dla niedużej rodziny: sypiania dla rodziców, pokój dla dziecka i wspólna przestrzeń,  w której miło można spędzić popołudniowe godziny po dniu pracy czy nauki w szkole. Taki metraż gwarantuje też nieduże koszty eksploatacyjne, co jest bardzo istotne przy zakupie nowego mieszkania.

Należy nadmienić, że do końca kwietnia trwa świąteczna promocja dlatego też warto zapytać o szczegóły Doradców Klienta tel. 605 957 777 lub odwiedzić biuro sprzedaży przy budowie.

Innym rozwiązaniem może być mieszkanie 2-pokojowe. Część dzienna z aneksem kuchennym, sypialnia i kilka zakamarków, które można przeznaczyć na zabudowę, szafę czy garderobę. Atutem mieszkania jest duży balkon.

Osoby zainteresowane większym metrażem może zainteresować mieszkanie 69 metrowe. Sam salon z aneksem kuchennym zajmuje prawie 30 metrów. Taką przestrzeń można ciekawie zaaranżować, tym bardziej że w części kuchennej jest okno, co daje możliwość na wydzielenie samodzielnej kuchni. Bez wątpienia atutem mieszkania są dwa duże balkony.

Inwestycja przy ul. Roentgena staje się coraz bardziej widoczna. Obecnie wykonywany jest strop nad trzecim piętrem. Do wykonania pozostała ostatnia kondygnacja. W budynku znajdą się mieszkania o powierzchni od 44 do 127 metrów kwadratowych, podziemna hala garażowa – dwupoziomowa, komórki lokatorskie, rowerownia.

Proszę pamiętać o świątecznej promocji cenowej - tel. 605 957 777

(mat. promocyjny)

+ 1 głosów: 3 (33%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.