Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
Rowerzysci to swiete krowy, drogi rowerowe maja a jezdza po chodnikach.... Na dereniowej to... ~ Lolanie ma co liczyć, widzę z okna. Czasami zdarza się jakiś odważny (w tym roku widziałam może... ~ JagaPrzypominam, że na Ursynowie wygrało PO to rządzi PO. W całej Polsce wygrał PIS to też i tam... ~ Paweł W-waJeżeli kupcy to prywatny podmiot, który sam powinien sobie znaleźć lokalizację, to może... ~ evaMieszkam na dereniowej i widze ze wiekszosc ludzi jezdzi po chodniku.... ~ Mieszkaniecżeby móc się do czegoś odnieść, to należy policzyć rowerzystów na al. KEN inaczej liczenie... ~ ppJa bym policzył rowerzystów w grudniu lub w styczniowy śnieżny poranek. ~ onJak to się rozkręci to w kolejnym rzucie zaczną liczyć niepełnosprawnych na podjazdach dla... ~ sRozbudowie stołówki, przepraszam za pomyłkę. ~ mamamW ramach poprawy sytuacji Dolina jest obecnie na potęgę zabudowywana, gdzie się tylko da. A... ~ JanJa się pytam, dlaczego tylu nauczycieli odeszło w ostatnim roku z 16? Ktoś wie? Niedobra zmiana? ~ lolonastępna POarystokratka za naszą kasę po mordzie widać kto to jest ~ jjNa spotkaniu była mowa o rozbudowie świetlicy i naprawie boiska. Nie o "problemach" lecz... ~ mamamJaką pensję dostała? ~ kkkLudzie, zróbcie bazarek pod domem Karczewskiego z kilkoma toitoiami najlepiej i parkingiem, na... ~ mieszkaniecWyświecone i dobrze wykarmione pasożyty na naszej społecznej krwi....brawo...hahhahaa ~ rasputinek66Domy kultury to komunistyczny wynalazek zamiast budować nowe lepiej wyburzyć stare a kasę... ~ realistaPowodzenia i wytrwałości Pan ie Tomaszu! ~ MEL. z Kabat

Tynki i farby gliniane. Powrót do natury

› budownictwo mieszkaniowe 2 miesiące temu    10.08.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. mat. promocyjne

Glina to jeden z najstarszych materiałów budowlanych. Nasi przodkowie stosowali ją dlatego, że była powszechnie dostępna i sprawdzona od pokoleń. Dziś tynki gliniane wracają do łask. Nie ma innego materiału, którzy przywracałby pomieszczeniom naturalny klimat.

Powietrze, którym oddychamy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, odporność i samopoczucie. Naturalnie wytynkowane wnętrza są prostym rozwiązaniem łączącym walory zdrowotne, niepowtarzalną estetykę i jakość mieszkania.

Podstawowe zalety farb i tynków glinianych to utrzymywanie odpowiedniej wilgotności, pochłanianie zapachów (w tym dymu nikotynowego), ograniczanie niekorzystnego wpływu elektro-smogu oraz właściwości antyalergiczne. Nie bez znaczenia jest też estetyka - przy prawidłowym wykonaniu tynku zawsze na wysokim poziomie. 

Wśród tynków i farb glinianych w ofercie firmy BTM Jurkiewicz dostępna jest gama 8 palet kolorystycznych, aż 140 odcieni, 1104 wariantów barw i efektów wykończenia. Stwarza to nieograniczone możliwości twórczego działania i uzyskiwania wymarzonych efektów kolorystycznych.

Przy nakładaniu tynków można stosować napełniacze takie jak:  słoma, konopie czy mika, które wzbogacą efekt strukturalny powłok i sprawią, że nasze ściany będą niepowtarzalne i piękne.

Ważną cechą tynków glinianych jest także możliwość położenia ich na praktycznie każdej powierzchni - takiej jak: cegła, gips, płyty kartonowo-gipsowe, drewno czy tynki cementowo-wapienne. Z tego powodu polecane są szczególnie do mieszkań w blokach z wielkiej płyty, których na Ursynowie nie brakuje.

Forma handlowa proponowanych farb i tynków nie różni się od powszechnie stosowanych tego typu materiałów. Ich nakładanie to dokładnie te same narzędzia i systemy.

Więcej o tynkach glinianych - naturalnym materiale budowlanym - dowiesz się w firmie BTM Jurkiewicz, która kilkunastu lat specjalizuje się w budownictwie ekologicznym.

BTM - dr Jurkiewicz 
Badania.Technologie.Materiały 

(materiał promocyjny)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!