Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A-1-TOR-SLUZEWIEC-14-20-08
Za tego rodzaju pomysły możemy podziękować projektodawcom BP. Projektują miejsca do... ~ BP... a toaleta dla biesiadników będzie także po chmurką ? Tylko się pytam. ~ FRACNiektorym to wszystko przeszkadza, albo czepiaja sie dla samego czepialstwa. Czegos dzielnica nie... ~ StasioJasioW Powsinie i nad Jeziorem Zgorzała trują powietrze i jeszcze tu chcą?! Dym z takich ognisk jest... ~ XCałe szczęście coś mnie tknęło, gdy młodzieniec z PU nagabywał mnie o dane na ulicy. Był... ~ Alina GrzegrzółkaFatalny pomysł. Menelstwo smród i brud będzie ~ UrsynCzy można liczyć Miastusiu na podobną troskę miasta o komunikację publiczną, na przykład... ~ DanielBiada temu, kto sprowadza na Ursynów dodatkowe spaliny. Spółka Kempa&Ciołko&Miastowski wyjedzie... ~ JoannaDenerwuje mnie to, że dzielnica Ursynów promuje w ten sposób samochodziarstwo trujące nas... ~ Barszcz SosnowskiegoOd kiedy Ursynowem rządzą PO-PUliści stan dróg to jakaś porażka ~ JeżdżącyNajgorszy zarząd dzielnicy w historii Ursynowa nie potrafi sobie poradzić z kałużami, będzie... ~ Janusz NowakowskiPanie burmistrzu a co z przebudową Stryjeńskich, Bartoka i Rosoła? Czy to już nieważne? ~ AsterixRządząca koalicja zje Ursynów na kolację ~ StefekMiastowski do dymisji ~ To nie żartWarto przypomnieć, że Onkobieg to inicjatywa która zagościła na Ursynowie jeszcze za... ~ Tak byłoczekac tylko aż burmistrz Kempa wielki miłośnik samochodów ulegnie i zapłaci z naszej kasy za... ~ Ważniak"związana planem remontów" ale na chodnik dla Orła to się znalazły pieniądze, co za... ~ debenekJak sie już zmieni władza i zamkniemy Rosola dla ruchu samochodowego to te parkingi nie będą... ~ na Ursynowie od 40 lat a nie od 10

Tynki i farby gliniane. Powrót do natury

› budownictwo mieszkaniowe 8 dni temu    10.08.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. mat. promocyjne

Glina to jeden z najstarszych materiałów budowlanych. Nasi przodkowie stosowali ją dlatego, że była powszechnie dostępna i sprawdzona od pokoleń. Dziś tynki gliniane wracają do łask. Nie ma innego materiału, którzy przywracałby pomieszczeniom naturalny klimat.

Powietrze, którym oddychamy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, odporność i samopoczucie. Naturalnie wytynkowane wnętrza są prostym rozwiązaniem łączącym walory zdrowotne, niepowtarzalną estetykę i jakość mieszkania.

Podstawowe zalety farb i tynków glinianych to utrzymywanie odpowiedniej wilgotności, pochłanianie zapachów (w tym dymu nikotynowego), ograniczanie niekorzystnego wpływu elektro-smogu oraz właściwości antyalergiczne. Nie bez znaczenia jest też estetyka - przy prawidłowym wykonaniu tynku zawsze na wysokim poziomie. 

Wśród tynków i farb glinianych w ofercie firmy BTM Jurkiewicz dostępna jest gama 8 palet kolorystycznych, aż 140 odcieni, 1104 wariantów barw i efektów wykończenia. Stwarza to nieograniczone możliwości twórczego działania i uzyskiwania wymarzonych efektów kolorystycznych.

Przy nakładaniu tynków można stosować napełniacze takie jak:  słoma, konopie czy mika, które wzbogacą efekt strukturalny powłok i sprawią, że nasze ściany będą niepowtarzalne i piękne.

Ważną cechą tynków glinianych jest także możliwość położenia ich na praktycznie każdej powierzchni - takiej jak: cegła, gips, płyty kartonowo-gipsowe, drewno czy tynki cementowo-wapienne. Z tego powodu polecane są szczególnie do mieszkań w blokach z wielkiej płyty, których na Ursynowie nie brakuje.

Forma handlowa proponowanych farb i tynków nie różni się od powszechnie stosowanych tego typu materiałów. Ich nakładanie to dokładnie te same narzędzia i systemy.

Więcej o tynkach glinianych - naturalnym materiale budowlanym - dowiesz się w firmie BTM Jurkiewicz, która kilkunastu lat specjalizuje się w budownictwie ekologicznym.

BTM - dr Jurkiewicz 
Badania.Technologie.Materiały 

(materiał promocyjny)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!