Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
Rowerzysci to swiete krowy, drogi rowerowe maja a jezdza po chodnikach.... Na dereniowej to... ~ Lolanie ma co liczyć, widzę z okna. Czasami zdarza się jakiś odważny (w tym roku widziałam może... ~ JagaPrzypominam, że na Ursynowie wygrało PO to rządzi PO. W całej Polsce wygrał PIS to też i tam... ~ Paweł W-waJeżeli kupcy to prywatny podmiot, który sam powinien sobie znaleźć lokalizację, to może... ~ evaMieszkam na dereniowej i widze ze wiekszosc ludzi jezdzi po chodniku.... ~ Mieszkaniecżeby móc się do czegoś odnieść, to należy policzyć rowerzystów na al. KEN inaczej liczenie... ~ ppJa bym policzył rowerzystów w grudniu lub w styczniowy śnieżny poranek. ~ onJak to się rozkręci to w kolejnym rzucie zaczną liczyć niepełnosprawnych na podjazdach dla... ~ sRozbudowie stołówki, przepraszam za pomyłkę. ~ mamamW ramach poprawy sytuacji Dolina jest obecnie na potęgę zabudowywana, gdzie się tylko da. A... ~ JanJa się pytam, dlaczego tylu nauczycieli odeszło w ostatnim roku z 16? Ktoś wie? Niedobra zmiana? ~ lolonastępna POarystokratka za naszą kasę po mordzie widać kto to jest ~ jjNa spotkaniu była mowa o rozbudowie świetlicy i naprawie boiska. Nie o "problemach" lecz... ~ mamamJaką pensję dostała? ~ kkkLudzie, zróbcie bazarek pod domem Karczewskiego z kilkoma toitoiami najlepiej i parkingiem, na... ~ mieszkaniecWyświecone i dobrze wykarmione pasożyty na naszej społecznej krwi....brawo...hahhahaa ~ rasputinek66Domy kultury to komunistyczny wynalazek zamiast budować nowe lepiej wyburzyć stare a kasę... ~ realistaPowodzenia i wytrwałości Pan ie Tomaszu! ~ MEL. z Kabat

Ubezpieczenie na życie z rankingu – trend czy przezorność?

› biznes 2 miesiące temu    9.08.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. mat. promocyjne

Przy zakupie ubezpieczenia na życie popełniamy często wiele błędów. Najgorszym doradcą jest oczywiście pośpiech, który powoduje, że nie znamy pełnej oferty dostępnej na rynku ubezpieczeniowym. Z pośpiechu najczęściej wynika nasza niewiedza w tematyce polis na życie, która również jest znaczącym błędem – przez nią nie wiemy, na co dokładnie zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy.

Jednak informacje zawarte w internecie mogą wydawać nam się nie do końca rzetelne. Wiadomo, że ubezpieczyciel na swojej stronie internetowej przedstawi ofertę w korzystnym świetle. Nie musimy być biegli w tematyce ubezpieczeniowej, by móc podjąć dobrą decyzję. Jednak warto poświęcić chwilę na dobre zapoznanie się z dostępnymi możliwościami z rzetelnych i obiektywnych źródeł typu www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.html.

Wybierz ofertę z rankingu

Po pierwsze, należy wybrać konkretną ofertę, choć właściwie wcześniej dobrze jest najpierw ustalić czego oczekujemy względem ubezpieczenia na życie – leczenie, wypadki, dostęp do infolinii medycznej czy wyłącznie zabezpieczenie finansowe dla najbliższych w razie naszej śmierci. Dla jednych istotna będzie ochrona w podstawowym zakresie, dla innych z kolei zabezpieczenie na wypadek chorób dla siebie i całej rodziny.

Dzięki aktualnym rankingom dowiemy się jakie polisy w danym momencie cieszą się największym zainteresowaniem. Ma to znaczący wpływ na naszą decyzję, ponieważ zadowolenie innych klientów może potwierdzić nam dobry wybór. Rankingi budowane są w oparciu o wiedzę specjalistów, którzy bazują na aktualnych notowaniach oraz wszelkich zmianach, które zachodzą na rynku ubezpieczeniowym. Zatem jeśli pojawi się nowy produkt wysokiej jakości, który sprawdzi się na rynku – błyskawicznie zostanie to odnotowane w bieżących zestawieniach.

Z rankingów takich jak www.ubezpieczeniaonline.pl dowiemy się również często o produktach, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Czasem okazuje się, że firma konkurencyjna, może zaoferować nam podobny zakres ubezpieczenia w o wiele bardziej korzystnej cenie, a wiadomo przecież, że cena miewa często decydującą rolę przy zakupie.

Sprawdź notowania ubezpieczyciela

Warto również sprawdzić, jaką ocenę w chwili obecnej posiada nasz potencjalny ubezpieczyciel. Jeśli towarzystwo ubezpieczeniowe przechodzi kryzys, nie rozwija się – dowiemy się o tym właśnie z rankingu ubezpieczeniowego.

Podobnie, jak w przypadku produktów – niektórych ubezpieczycieli mamy prawo nie kojarzyć. Rynek ubezpieczeniowy jest niezwykle szeroki, a niektóre firmy posiadają wieloletnią tradycję za granicą, co nie zawsze przekłada się na rozpoznawalność w Polsce. Z rankingu możemy odczytać, które z grup ubezpieczeniowych cieszą się zaufaniem wśród klientów, dobrą opinią oraz warte są naszego zainteresowania.

Rankingi ubezpieczeniowe są wiarygodnym źródłem informacji. W przeciwieństwie do strony konkretnego ubezpieczyciela, którego głównym celem jest pozyskanie jak największej liczby klientów, ranking jest tworzony przez niezależnych specjalistów, którzy orientują się w zmianach na rynku ubezpieczeń.

Szybkie porównanie ofert

Profesjonaliści tworzą wiele pomocy, które mogą zostać przez nas wykorzystane przy zakupie polisy na życie. Szczególnie wtedy, gdy zależy nam jednocześnie na jakości i atrakcyjnej cenie. Pomóc przy wyborze może nam porównywarka ubezpieczeniowa. Aby z niej skorzystać, należy wypełnić krótką ankietę, w której zaznaczamy zakres cenowy, oczekiwania. Następnie zostaje dla nas sporządzona precyzyjnie przygotowana oferta kilku produktów, które mają spełnić nasze konkretne oczekiwania.

Dzięki pomocy porównywarki możemy zaoszczędzić wiele cennego czasu. W oparciu o wiedzę pozyskaną z rankingów ubezpieczeniowych – możemy swobodnie podjąć decyzję, wiedząc, że w krótkim czasie zdobyliśmy na tyle informacji, by spokojnie dokonać zakupu ubezpieczenia. Należy pamiętać, że z ubezpieczycielem podpisujemy umowę na dłuższą perspektywę czasu – dlatego właśnie warto poświęcić chwilę czasu na zapoznanie się z różnymi możliwościami.

(mat. promocyjny)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!