Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie-od-07-08-do-07-11-2017
Za tego rodzaju pomysły możemy podziękować projektodawcom BP. Projektują miejsca do... ~ BP... a toaleta dla biesiadników będzie także po chmurką ? Tylko się pytam. ~ FRACNiektorym to wszystko przeszkadza, albo czepiaja sie dla samego czepialstwa. Czegos dzielnica nie... ~ StasioJasioW Powsinie i nad Jeziorem Zgorzała trują powietrze i jeszcze tu chcą?! Dym z takich ognisk jest... ~ XCałe szczęście coś mnie tknęło, gdy młodzieniec z PU nagabywał mnie o dane na ulicy. Był... ~ Alina GrzegrzółkaFatalny pomysł. Menelstwo smród i brud będzie ~ UrsynCzy można liczyć Miastusiu na podobną troskę miasta o komunikację publiczną, na przykład... ~ DanielBiada temu, kto sprowadza na Ursynów dodatkowe spaliny. Spółka Kempa&Ciołko&Miastowski wyjedzie... ~ JoannaDenerwuje mnie to, że dzielnica Ursynów promuje w ten sposób samochodziarstwo trujące nas... ~ Barszcz SosnowskiegoOd kiedy Ursynowem rządzą PO-PUliści stan dróg to jakaś porażka ~ JeżdżącyNajgorszy zarząd dzielnicy w historii Ursynowa nie potrafi sobie poradzić z kałużami, będzie... ~ Janusz NowakowskiPanie burmistrzu a co z przebudową Stryjeńskich, Bartoka i Rosoła? Czy to już nieważne? ~ AsterixRządząca koalicja zje Ursynów na kolację ~ StefekMiastowski do dymisji ~ To nie żartWarto przypomnieć, że Onkobieg to inicjatywa która zagościła na Ursynowie jeszcze za... ~ Tak byłoczekac tylko aż burmistrz Kempa wielki miłośnik samochodów ulegnie i zapłaci z naszej kasy za... ~ Ważniak"związana planem remontów" ale na chodnik dla Orła to się znalazły pieniądze, co za... ~ debenekJak sie już zmieni władza i zamkniemy Rosola dla ruchu samochodowego to te parkingi nie będą... ~ na Ursynowie od 40 lat a nie od 10

Ubezpieczenie na życie z rankingu – trend czy przezorność?

› biznes 8 dni temu    9.08.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. mat. promocyjne

Przy zakupie ubezpieczenia na życie popełniamy często wiele błędów. Najgorszym doradcą jest oczywiście pośpiech, który powoduje, że nie znamy pełnej oferty dostępnej na rynku ubezpieczeniowym. Z pośpiechu najczęściej wynika nasza niewiedza w tematyce polis na życie, która również jest znaczącym błędem – przez nią nie wiemy, na co dokładnie zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy.

Jednak informacje zawarte w internecie mogą wydawać nam się nie do końca rzetelne. Wiadomo, że ubezpieczyciel na swojej stronie internetowej przedstawi ofertę w korzystnym świetle. Nie musimy być biegli w tematyce ubezpieczeniowej, by móc podjąć dobrą decyzję. Jednak warto poświęcić chwilę na dobre zapoznanie się z dostępnymi możliwościami z rzetelnych i obiektywnych źródeł typu www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.html.

Wybierz ofertę z rankingu

Po pierwsze, należy wybrać konkretną ofertę, choć właściwie wcześniej dobrze jest najpierw ustalić czego oczekujemy względem ubezpieczenia na życie – leczenie, wypadki, dostęp do infolinii medycznej czy wyłącznie zabezpieczenie finansowe dla najbliższych w razie naszej śmierci. Dla jednych istotna będzie ochrona w podstawowym zakresie, dla innych z kolei zabezpieczenie na wypadek chorób dla siebie i całej rodziny.

Dzięki aktualnym rankingom dowiemy się jakie polisy w danym momencie cieszą się największym zainteresowaniem. Ma to znaczący wpływ na naszą decyzję, ponieważ zadowolenie innych klientów może potwierdzić nam dobry wybór. Rankingi budowane są w oparciu o wiedzę specjalistów, którzy bazują na aktualnych notowaniach oraz wszelkich zmianach, które zachodzą na rynku ubezpieczeniowym. Zatem jeśli pojawi się nowy produkt wysokiej jakości, który sprawdzi się na rynku – błyskawicznie zostanie to odnotowane w bieżących zestawieniach.

Z rankingów takich jak www.ubezpieczeniaonline.pl dowiemy się również często o produktach, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Czasem okazuje się, że firma konkurencyjna, może zaoferować nam podobny zakres ubezpieczenia w o wiele bardziej korzystnej cenie, a wiadomo przecież, że cena miewa często decydującą rolę przy zakupie.

Sprawdź notowania ubezpieczyciela

Warto również sprawdzić, jaką ocenę w chwili obecnej posiada nasz potencjalny ubezpieczyciel. Jeśli towarzystwo ubezpieczeniowe przechodzi kryzys, nie rozwija się – dowiemy się o tym właśnie z rankingu ubezpieczeniowego.

Podobnie, jak w przypadku produktów – niektórych ubezpieczycieli mamy prawo nie kojarzyć. Rynek ubezpieczeniowy jest niezwykle szeroki, a niektóre firmy posiadają wieloletnią tradycję za granicą, co nie zawsze przekłada się na rozpoznawalność w Polsce. Z rankingu możemy odczytać, które z grup ubezpieczeniowych cieszą się zaufaniem wśród klientów, dobrą opinią oraz warte są naszego zainteresowania.

Rankingi ubezpieczeniowe są wiarygodnym źródłem informacji. W przeciwieństwie do strony konkretnego ubezpieczyciela, którego głównym celem jest pozyskanie jak największej liczby klientów, ranking jest tworzony przez niezależnych specjalistów, którzy orientują się w zmianach na rynku ubezpieczeń.

Szybkie porównanie ofert

Profesjonaliści tworzą wiele pomocy, które mogą zostać przez nas wykorzystane przy zakupie polisy na życie. Szczególnie wtedy, gdy zależy nam jednocześnie na jakości i atrakcyjnej cenie. Pomóc przy wyborze może nam porównywarka ubezpieczeniowa. Aby z niej skorzystać, należy wypełnić krótką ankietę, w której zaznaczamy zakres cenowy, oczekiwania. Następnie zostaje dla nas sporządzona precyzyjnie przygotowana oferta kilku produktów, które mają spełnić nasze konkretne oczekiwania.

Dzięki pomocy porównywarki możemy zaoszczędzić wiele cennego czasu. W oparciu o wiedzę pozyskaną z rankingów ubezpieczeniowych – możemy swobodnie podjąć decyzję, wiedząc, że w krótkim czasie zdobyliśmy na tyle informacji, by spokojnie dokonać zakupu ubezpieczenia. Należy pamiętać, że z ubezpieczycielem podpisujemy umowę na dłuższą perspektywę czasu – dlatego właśnie warto poświęcić chwilę czasu na zapoznanie się z różnymi możliwościami.

(mat. promocyjny)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!