Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
A jeśli chodzi o opłaty to pobierał je za wszystko co się dało np.za badania krwi,wcześniej... ~ stokrota z KrasnowoliKoleś gra w Domu Sztuki już chyba 15 raz w ciągu ostatnich czterech lat. Czy Wydział Kultury... ~ Agentura - Urra BurraTo było piękne. ~ ObserwatorMój mąż bardzo go lubi.Jego utwory mają tyle pozytywnej energii. ~ BozenaTrzeba czcić minutą ciszy na Radzie wszystkich samobójców z Ursynowa bo to społeczeństwo nie... ~ AlOPostguziałowski układ ma się świetnie. Pan Kempa tylko posypał kupkę brokatem i robi to co... ~ sarmata"Burmistrz zapowiada, że zarządzenie zastępcze wojewody zostanie zaskarżone do sądu... ~ maniek@Damianoo tyle negatywnych komentarzy pod adresem tych szkodników, więc musieli uruchomić swoje... ~ alcybiadesChodzi o bezpieczeństwo kobiet czy wymienianie nazwisk i owacje na stojąco? ciszmy się z efektu,... ~ św. AugustynAlle ta przychodnia byla (Samsonowska) najlepsza przychodnia dopoki nie przejeli jej panstwo... ~ Stokrota Jedno drzewko na 3405 mieszkańców Ursynowa. Brawo Władze macie powód do dumy. ~ DumnyZTM jest w calosci utrzymywany z pieniedzy warszawiakow: z ich podatkow oraz z biletow. Podstawowym... ~ mmNa Ursynowie Północnym przy Koncertowej od niedawna funkcjonuje nowa przychodnia z kontraktem... ~ danaPiSowskie trolle przypominają postać Jolanty Brzeskiej zapominają tylko że kamienica przy... ~ sebakiedyś, za zgodą pracowników medycznych placówki, zostawiłam w przychodni ulotki na temat... ~ niktZamknąć jak najszybciej przychodnie i zmienic lokatorów. W tym rodzinnym biznesie i tak juz nikt... ~ Były pacjentAnkieta burmistrza i spółdzielni mieszkaniowych ma sens natomiast petycja w internecie już nie... ~ sebaMyślę, że jakaś prawda w tym wszystkim musi być, a przynajmniej część. ~ Nieznana

W jakim kolorze urządzić sypialnię?

› poradnik 7 miesięcy temu    3.04.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. mat. promocyne

Nie zawsze nasz ulubiony kolor będzie odpowiednio prezentował się przeniesiony na ściany czy meble. Na barwy w wykańczanych pomieszczeniach należy uważać szczególnie tam, gdzie spędzamy najwięcej czasu oraz tam, gdzie będziemy zażywać relaksu. Jakie więc kolory powinniśmy zastosować w sypialni?

Kolory, które sprzyjają relaksowi

Sypialnia to pomieszczenie, gdzie kończymy i zaczynamy dzień. Niektórzy z nas chcą, aby rano nas ożywiała, jednak wieczorem będziemy chcieli się w niej wyciszyć. Warto w sypialni wybrać taką paletę barw, która raczej będzie uspokajać, niż drażnić. Soczysta zieleń może być doskonałym dodatkiem, również w formie żywych roślin. Letnie żółcie, wesoła pomarańcz – to barwy, które z jednej strony są ciepłe i spokojne, a z drugiej ożywiające. Gdy w sypialni zainstalujemy odpowiednie oprawy świetlne, aby wieczorem stworzyć odpowiedni nastrój, kolory te będą doskonale łagodzić nerwy, a dodatek czerwieni może także rozgrzać zmysły.

Zimne kolory w sypialni

Inaczej sprawa ma się z zimną paletą barw, do której należą: błękity, fiolety, szarości czy wiele odcieni różu. Niektórzy z nas mogą automatycznie źle czuć się w sypialni pomalowanej na takie kolory. Z drugiej strony, wiele zależy od odcienia i intensywności barwy. Wszelkie pastele raczej nadają się do sypialni, a wieczorny relaks możemy osiągnąć głównie dzięki światłu, które ociepli zimniejsze kolory. W nowoczesnych i modernistycznych sypialniach królują ostatnio szarości czy od dawna niepopularny niebieski, który raczej kojarzy się z pokojami dla chłopców. A jednak zimne barwy mogą doskonale odnaleźć się tam, gdzie śpimy. Świeże pomysły na aranżacje sypialni w kolorze niebieskim są na to dowodem.

Urządzamy sypialnię – ciemno czy jasno?

To, jaka atmosfera będzie panować w naszej sypialni zależy w głównej mierze od naszej wizji. Jeśli lubimy mroczne klimaty i rano nie chcemy otwierać oczu w jasnym pomieszczeniu, możemy pomalować nasze ściany na bardzo ciemne odcienie ulubionych kolorów. Sypialnia z grafitowymi, bordowymi czy śliwkowymi ścianami świetnie będzie się prezentować w stylu glamour. Oczywiście zadbajmy również o odpowiednią osłonę okien. Sypialnia może być również jasna – od rana będzie łagodzić zmysły. Światło możemy odciąć za pomocą zasłon czy rolet, a ściany pozostawić białe czy kremowe lub pastelowe. Takie pomieszczenie będzie dawało nam wrażenie większej przestrzeni, dodawać energii i optymizmu.

Sypialnia kolorowa czy monochromatyczna

Jeśli uwielbiamy mieszać ze sobą barwy możemy spróbować ozdobić sypialnię barwnymi detalami. Jedna warto uważać, aby nie przesadzić. Już samą pościel możemy wybrać wzorzystą, a to samo tyczy się zasłon, dywanu czy tapety. Zawsze jednak warto ożywić czy udekorować sypialnię jakimś wyrazistym, kolorowym, wesołym czy ciepłym akcentem, nawet jeśli jesteśmy zwolennikami minimalizmu. Jeśli stawiamy na łagodną kolorystykę w sypialni, np. monochromatyczną, dodajmy aranżacji żywego wyrazu elementami wyposażenia czy dekoracjami. Nie musi ich być wiele i do osiągnięcia efektu wystarczą detale.

(mat. promocyjny)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!