Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-Fort-Slużew-Para-od-16-08-do-31-08-2017
Za tego rodzaju pomysły możemy podziękować projektodawcom BP. Projektują miejsca do... ~ BP... a toaleta dla biesiadników będzie także po chmurką ? Tylko się pytam. ~ FRACNiektorym to wszystko przeszkadza, albo czepiaja sie dla samego czepialstwa. Czegos dzielnica nie... ~ StasioJasioW Powsinie i nad Jeziorem Zgorzała trują powietrze i jeszcze tu chcą?! Dym z takich ognisk jest... ~ XCałe szczęście coś mnie tknęło, gdy młodzieniec z PU nagabywał mnie o dane na ulicy. Był... ~ Alina GrzegrzółkaFatalny pomysł. Menelstwo smród i brud będzie ~ UrsynCzy można liczyć Miastusiu na podobną troskę miasta o komunikację publiczną, na przykład... ~ DanielBiada temu, kto sprowadza na Ursynów dodatkowe spaliny. Spółka Kempa&Ciołko&Miastowski wyjedzie... ~ JoannaDenerwuje mnie to, że dzielnica Ursynów promuje w ten sposób samochodziarstwo trujące nas... ~ Barszcz SosnowskiegoOd kiedy Ursynowem rządzą PO-PUliści stan dróg to jakaś porażka ~ JeżdżącyNajgorszy zarząd dzielnicy w historii Ursynowa nie potrafi sobie poradzić z kałużami, będzie... ~ Janusz NowakowskiPanie burmistrzu a co z przebudową Stryjeńskich, Bartoka i Rosoła? Czy to już nieważne? ~ AsterixRządząca koalicja zje Ursynów na kolację ~ StefekMiastowski do dymisji ~ To nie żartWarto przypomnieć, że Onkobieg to inicjatywa która zagościła na Ursynowie jeszcze za... ~ Tak byłoczekac tylko aż burmistrz Kempa wielki miłośnik samochodów ulegnie i zapłaci z naszej kasy za... ~ Ważniak"związana planem remontów" ale na chodnik dla Orła to się znalazły pieniądze, co za... ~ debenekJak sie już zmieni władza i zamkniemy Rosola dla ruchu samochodowego to te parkingi nie będą... ~ na Ursynowie od 40 lat a nie od 10

Wyszła z domu i nie wróciła. Szuka jej cały Ursynów

› bieżące 6 dni temu    12.08.2017
Sławek Kińczyk
komentarzy 2 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. SK

Rodzina, policja, straż miejska oraz straż leśna. Cała dzielnica szuka zaginionej w piątek rano 54-letniej ursynowianki. Pani Katarzyna, chora na depresję, wyszła rano z domu i do tej pory nie wróciła.

- Myśleliśmy, że wyszła po prostu na spacer i szybko wróci, ale gdy tak się nie stało, około 16:00 w piątek rozpoczęliśmy poszukiwania - opowiada Mateusz, którego teściowa wyszła z domu przy Lokajskiego i do dziś nie odezwała się do rodziny.

Pani Katarzyna opuściła mieszkanie przed godz. 7:00, gdy domownicy jeszcze spali. Gdy mąż się obudził, jego żony już nie było. Zostawiła telefon i dokumenty, wzięła ze sobą tylko białą torebkę oraz lekarstwa na depresję, na którą choruje od lat.

W piątek wieczorem po bezowocnym przeszukiwaniu całej dzielnicy, w szczególności Lasu Kabackiego, Lasku Brzozowego i okolic Górki Kazurki, rodzina zgłosiła zaginięcie na policję. - Cała rodzina, znajomi objeżdżała Ursynów na rowerach i szukała teściowej, ale ślad po niej zaginął - mówi pan Mateusz.

Pani Katarzyna ma 54 lata, ok. 168 cm wzrostu, włosy krótkie w kolorze blond, jest szczupła, ma ciemne oczy. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu kobiety. Poniżej publikujemy aktualne zdjęcia zaginionej.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionej należy zgłaszać pod numer policji: 997 lub 112.

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Krysia
4 dni temu 2
niestety znaleźli ją martwą
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aga
6 dni temu ocena: 100%  1
Oby się szybko znalazła. Depresja to straszna, lekceważona czasem przez innych, choroba
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji