Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1_FortSluzew_WNETRZE_od-18-09-do-30-09-2017
A wiecie że w przypadku kradzieży roweru z klatki schodowej nie ostaniecie odszkodowania.... ~ SezonCiekawe kto (dzielnica Panie Burmistrzu?) teraz wybuduje zdewastowane przez budowę ulice... ~ SaRaPętla jest potrzebna. Nie wiem, jak można podjąc taką decyzję, żeby ją zlikwidować.... ~ BeataJestem zbulwesrowana tą informacją. Nie dbamy w Polsce o przestrzeń publiczną, o estetykę. W... ~ UlaDo ~~egona: jak ty te procenty policzyłeś ? Logiką : "moja chata z kraja"? ~ jesteś w mylnym błędzieTo, że ma raka nie ulega watpliwości, ale też nie ulega wątpliwości, że jest cwana i umie... ~ e tamPrzed chorobą nie była taka sympatyczna i otwarta na ludzi. Teraz, jak potrzebuje pomocy to nagle... ~ Ewa WBazarek ale w formie nowoczesnej i estetycznej. Jezeli znowu mają być obleśne budy i śmietnisko... ~ RafałKamil Orzeł rozpoczął kampanię wyborczą. ~ kkTo jest tak kuriozalne działanie. Ten facet poczytał trochę książek i bezrefleksyjnie klepie... ~ TeresaPowiem szczerze, że pomimo zainteresowania tematem nie miałam świadomości, że będzie zajęty... ~ GosiaJest Centrum Zdrowia dziecka, sa liczne szpitale dzieciece oraz przychodnie na Ursynowie wiec NIE... ~ LodaA może wystarczyłby jeden sklep a nie kilka...wspolczuje choroby ale ludzie są chorzy i w... ~ ZorroPrzy skrzyżowaniu z Rodowicza Anody z Dolinką Służewiecka proponują trakt pieszo- jezdny -... ~ JolaPani Joanno z całego serca życzę powrotu do zdrowia ~ wiemjakbardzoCiekawa obserwacja: na linii tunelu pod S2 kilka miesiecy temu musiała się zlikwidować myjnia... ~ Ciekawnik" gdybym chciała wzbudzać litość, robiłabym sobie zdjęcia bez włosów"- no przecież w apelu... ~ że jak?Kiedyś jak pracowałem w korporacji, to się nauczyłem, że najmniej ważnym elementem dla firmy... ~ Maciek

Zerwany asfalt na Stryjeńskich. Nowa nawierzchnia dopiero na wiosnę

› inwestycje drogowe 10 dni temu    12.09.2017
Bartłomiej Dąbal
komentarzy 8 ocen 66 / 48%
A A A
 fot. BD

Nierówna nawierzchnia i ograniczenie prędkości na Stryjeńskich przy gimnazjum. Drogowcy zerwali asfalt i zastąpili go kostką. Kiedy to się zmieni?

Nawierzchnia na Stryjeńskich przy szkole przy ul. Na Uboczu jest w bardzo złym stanie. Po kilkukrotnej awarii wodociągowej i wymianie 20-metrowej rury, zerwany asfalt zastąpiono kostką. Nie tylko brzydko wygląda, ale także denerwuje kierowców. Rozpędzone auta hamują, bo nie chcą uszkodzić podwozia.

- Problem zauważyli mieszkańcy okolicznych domów. Proszą, by trefna nawierzchnia zniknęła jak najszybciej - mówi Krystian Malesa, ursynowski radny PO, który złożył interpelację w tej sprawie.

Na razie drogowcy odpowiedzieli... postawieniem znaku ograniczenia prędkości. Kiedy ulica zostanie naprawiona?

- To skomplikowana sprawa. Najpierw po remoncie trzeba odczekać jakiś czas, by ziemia się nie zapadła. Dopiero potem można zabrać się za nakładanie nawierzchni. Jeżeli pada, lepiej tego nie robić. Robotnicy - wybrani już przez MPWiK, które zerwało nawierzchnię - wrócą prawdopodobnie tu dopiero wiosną - mówi Mikołaj Pieńkos z ZDM.

- Na razie musimy poczekać. Warunki atmosferyczne uniemożliwiają profesjonalne odtworzenie drogi. Wszystko zależy od decyzji zarządcy drogi, czyli Zarządu Dróg Miejskich - tłumaczy Maria Pytkowska z Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Na Stryjeńskich wciąż trwają jeszcze drobne prace. Kiedy się zakończą, ZDM będzie mógł postawić warunki odtworzenia nawierzchni. - Na drogę wróci asfalt, czyli taka nawierzchnia jak wcześniej - zapewnia Pieńkos.

+ 32 głosów: 66 (48%) 34 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ karol
9 dni temu ocena: 100%  8
Na orszady asfaltowali w poprzedni weekend w strugach deszczu. To jak, można?
odpowiedz oceń komentarz 9 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a sio
9 dni temu ocena: 30%  7
"rozpędzone auta" wreszcie hamują!
odpowiedz oceń komentarz 6 14
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cytad
9 dni temu ocena: 94%  6
Na drogę wróci taki asfalt jak wcześniej? To chyba spory sukces drogowców?
odpowiedz oceń komentarz 17 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mkl
10 dni temu ocena: 81%  5
debile.....ile można razy kopać ziemię w tym samym miejscu????!!!!!
odpowiedz oceń komentarz 17 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ AZX
10 dni temu ocena: 100%  4
Co ten Pieńkoś ****!!! Czyli co? Zagęszczarek nie używali? Zrobili to niezgodnie z prawem? Rozumiem że ZDM nigdzie masy teraz nie pozwala układać?
odpowiedz oceń komentarz 22 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mój nik
10 dni temu ocena: 71%  3
chyba podwozia...
odpowiedz oceń komentarz 10 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jak
10 dni temu ocena: 63% 2
Chyba nie wiesz czym jest nadwozie. Sprawdź sobie w internecie.
~ egon
10 dni temu ocena: 19%  1
co to znaczy rozpędzeni? tam obowiązuje 50 km/h, przy tej prędkości nic sie nie stanie
odpowiedz oceń komentarz 9 39
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji