Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(8)-od-08-11-2017-do-07-02-2018
A jeśli chodzi o opłaty to pobierał je za wszystko co się dało np.za badania krwi,wcześniej... ~ stokrota z KrasnowoliKoleś gra w Domu Sztuki już chyba 15 raz w ciągu ostatnich czterech lat. Czy Wydział Kultury... ~ Agentura - Urra BurraTo było piękne. ~ ObserwatorMój mąż bardzo go lubi.Jego utwory mają tyle pozytywnej energii. ~ BozenaTrzeba czcić minutą ciszy na Radzie wszystkich samobójców z Ursynowa bo to społeczeństwo nie... ~ AlOPostguziałowski układ ma się świetnie. Pan Kempa tylko posypał kupkę brokatem i robi to co... ~ sarmata"Burmistrz zapowiada, że zarządzenie zastępcze wojewody zostanie zaskarżone do sądu... ~ maniek@Damianoo tyle negatywnych komentarzy pod adresem tych szkodników, więc musieli uruchomić swoje... ~ alcybiadesChodzi o bezpieczeństwo kobiet czy wymienianie nazwisk i owacje na stojąco? ciszmy się z efektu,... ~ św. AugustynAlle ta przychodnia byla (Samsonowska) najlepsza przychodnia dopoki nie przejeli jej panstwo... ~ Stokrota Jedno drzewko na 3405 mieszkańców Ursynowa. Brawo Władze macie powód do dumy. ~ DumnyZTM jest w calosci utrzymywany z pieniedzy warszawiakow: z ich podatkow oraz z biletow. Podstawowym... ~ mmNa Ursynowie Północnym przy Koncertowej od niedawna funkcjonuje nowa przychodnia z kontraktem... ~ danaPiSowskie trolle przypominają postać Jolanty Brzeskiej zapominają tylko że kamienica przy... ~ sebakiedyś, za zgodą pracowników medycznych placówki, zostawiłam w przychodni ulotki na temat... ~ niktZamknąć jak najszybciej przychodnie i zmienic lokatorów. W tym rodzinnym biznesie i tak juz nikt... ~ Były pacjentAnkieta burmistrza i spółdzielni mieszkaniowych ma sens natomiast petycja w internecie już nie... ~ sebaMyślę, że jakaś prawda w tym wszystkim musi być, a przynajmniej część. ~ Nieznana

Zerwany asfalt na Stryjeńskich. Nowa nawierzchnia dopiero na wiosnę

› inwestycje drogowe 2 miesiące temu    12.09.2017
Bartłomiej Dąbal
komentarzy 0 ocen 69 / 51%
A A A
 fot. BD

Nierówna nawierzchnia i ograniczenie prędkości na Stryjeńskich przy gimnazjum. Drogowcy zerwali asfalt i zastąpili go kostką. Kiedy to się zmieni?

Nawierzchnia na Stryjeńskich przy szkole przy ul. Na Uboczu jest w bardzo złym stanie. Po kilkukrotnej awarii wodociągowej i wymianie 20-metrowej rury, zerwany asfalt zastąpiono kostką. Nie tylko brzydko wygląda, ale także denerwuje kierowców. Rozpędzone auta hamują, bo nie chcą uszkodzić podwozia.

- Problem zauważyli mieszkańcy okolicznych domów. Proszą, by trefna nawierzchnia zniknęła jak najszybciej - mówi Krystian Malesa, ursynowski radny PO, który złożył interpelację w tej sprawie.

Na razie drogowcy odpowiedzieli... postawieniem znaku ograniczenia prędkości. Kiedy ulica zostanie naprawiona?

- To skomplikowana sprawa. Najpierw po remoncie trzeba odczekać jakiś czas, by ziemia się nie zapadła. Dopiero potem można zabrać się za nakładanie nawierzchni. Jeżeli pada, lepiej tego nie robić. Robotnicy - wybrani już przez MPWiK, które zerwało nawierzchnię - wrócą prawdopodobnie tu dopiero wiosną - mówi Mikołaj Pieńkos z ZDM.

- Na razie musimy poczekać. Warunki atmosferyczne uniemożliwiają profesjonalne odtworzenie drogi. Wszystko zależy od decyzji zarządcy drogi, czyli Zarządu Dróg Miejskich - tłumaczy Maria Pytkowska z Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Na Stryjeńskich wciąż trwają jeszcze drobne prace. Kiedy się zakończą, ZDM będzie mógł postawić warunki odtworzenia nawierzchni. - Na drogę wróci asfalt, czyli taka nawierzchnia jak wcześniej - zapewnia Pieńkos.

+ 35 głosów: 69 (51%) 34 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ karol
2 miesiące temu ocena: 100%  9
Na orszady asfaltowali w poprzedni weekend w strugach deszczu. To jak, można?
odpowiedz oceń komentarz 9 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a sio
2 miesiące temu ocena: 32%  8
"rozpędzone auta" wreszcie hamują!
odpowiedz oceń komentarz 7 15
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cytad
2 miesiące temu ocena: 94%  7
Na drogę wróci taki asfalt jak wcześniej? To chyba spory sukces drogowców?
odpowiedz oceń komentarz 17 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mkl
2 miesiące temu ocena: 82%  6
debile.....ile można razy kopać ziemię w tym samym miejscu????!!!!!
odpowiedz oceń komentarz 18 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ AZX
2 miesiące temu ocena: 100%  5
Co ten Pieńkoś ****!!! Czyli co? Zagęszczarek nie używali? Zrobili to niezgodnie z prawem? Rozumiem że ZDM nigdzie masy teraz nie pozwala układać?
odpowiedz oceń komentarz 22 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mój nik
2 miesiące temu ocena: 67%  4
chyba podwozia...
odpowiedz oceń komentarz 10 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jak
2 miesiące temu ocena: 67% 3
Chyba nie wiesz czym jest nadwozie. Sprawdź sobie w internecie.
~ egon
2 miesiące temu ocena: 18%  2
co to znaczy rozpędzeni? tam obowiązuje 50 km/h, przy tej prędkości nic sie nie stanie
odpowiedz oceń komentarz 9 41
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lol
miesiąc temu 1
..jechałeś choć raz w życiu samochodem? chyba nie skoro takie bzdury wypisujesz